Кралски работи и клюки - 5

  • 24 151
  • 732
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 293
Маме, весело изкарване на почивката! Чакаме снимки на пейзажа! smile3509

Аз днес си ви изпуснах... довечера ще наваксвам.

# 31
  • Варна
  • Мнения: 513
http://www.livestation.com/reuters?source=redirect
Гледайте тук салютите.  bowuu
Кой е този с очилата, когото даваха в близък план?

# 32
  • UK
  • Мнения: 1 334
улицата е вътре в "комплекса"-това са много стари сгради,в които са разположени различни отделения на болницата и между тях си има улици ; достъпа не е ограничен, можеш да влезеш да се разходиш и да се снимаш, има и други жени, които раждат там и роднините им ги посещават; ограниченията са за хората, които чакат да ги видят и като излязат сигурно ще затворят улицата за малко

# 33
  • София
  • Мнения: 23 097
Всеки момент ще започнат да гърмят...  Grinning

# 34
  • Мнения: 4 195
А един от войниците до оръдията е негър и са му сложили жълти тапи за уши и е такава смешна картинка Joy

# 35
  • Мнения: 934
Сега пък кавалерия с оръдия
Ама колко са бързи

# 36
  • Мнения: 2 673
моите предложения за име са - Едуард, Джордж,Джеймс

това за запис, че ви изтървах....

започнаха салютите Party

# 37
  • Мнения: 1 216
Хайде, да ги изписват, да видим бъдещия крал и да се успокоим, че не прилича на дядо си  Wink
А дано  Party
Много е вероятно да се метне на рода на Кейт и да прилича на вуйчо си, който си е малко образ, но симпатичен образ, хайде Simple Smile

# 38
  • Мнения: 13 291
Това със салютите е много интересно.  Thinking Дано са надалече от болницата, че ще събудят спящия принц.  Peace

# 39
  • София
  • Мнения: 15 467
Редактирам, да редактира и който ме е цитирал!

# 40
# 41
  • Мнения: 2 216
Колко пъти ще кажем, че тази снимка е стара

# 42
  • София
  • Мнения: 23 097
Тия салюти ми досадиха.  Mr. Green

# 43
  • Мнения: 326
Съмнявам се да дадат да се снима отблизо и да го изтъпанчат в цял рсъст пред камерите.Кейт ще си го държи в пелената, може леко да се завърти да го видят хората, но има много време, не е нужно да я тормозят сега, а и бебето. 
Аз лично нямаше на ден да го показвам, ако ще да ми се сърди цял свят. Толкова шум, свектавици, миризми...щяха да чакат минимум седмица.
Аз се надявам на някоя официална снимка скоро, където да му се вижда физиономийката.

# 44
  • София
  • Мнения: 15 467
Извинявам се, не седя да чета всички страници!Ще я изтрия да не ви дразня!

Общи условия

Активация на акаунт