КЛАСИЧЕСКА ХОМЕОПАТИЯ СПОДЕЛЯНЕ НА ОПИТ И ЗНАНИЯ 29-та тема

  • 38 318
  • 750
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: X
Здравейте   bouquet аз се лекувам с класическа хомеопатия и искам да запиша и сина си, но имам дилема дали да е сега или да оставя за след ваксината на 1.4 г.  newsm78 т.е. да са минали ваксините /поне следващата е на 6 год./  - не знам има ли логика в това, но ще се радвам, ако някой изкаже мнение  Hug

# 61
  • Мнения: 1 708
Въпрос за хомеопатия при животни
Котето ни ще бъде оперирано, женско е, на 15 години. Ще бъдат отстранени тумори на млечните жлези. Представляват топчета, които наблюдавахме по препоръка на ветеринаря. Едното започна да расте, поду се доста и започна да отделя секрет. Какво може да се даде след операцията за възстановяване?

 Първо, баналната, но пък много ефикасна Арника - еднократно и не правете грешката да я повтаряте.  После обаче според картината. Успех!
Вкъщи имам в потенция 9СН. Гранулка няма как да дам. Правилно ли ще е да разтворя една гранулка и с капкомер да накапя в устата?

# 62
  • Мнения: 6 442
Да попитам, има ли някое детенце, което е преодоляло АБКМ чрез класическа ХЛ?
Да  Peace  Освен хомеопатия - диета, бахови есенции, водорасли, есенциални мастни киселини и коластра на Аквасорс. И мен ме притесняваше коластрата в началото, но в крайна сметка нямаше проблем с нея, въпреки че понякога е пила 5-6 за деня. Но пък при нас схемата беше съвсем различна и започнахме с пробиотици.
 pufita, пиши ми на лични кой ви е хомеопата  Peace
А имали ли сте период само на ХЛ? Нашият ХЛ също иска да даваме водорасли, но изобщо не ми се иска.

И може ли някой да ми разясни връзката между АБКМ и ваксините?  Praynig Накратко.

# 63
  • Мнения: 2 677
Имали сме, но от много време сме само на водорасли, без хомеопатия.
Според мен ваксините "отключиха" АБКМ в нашия случай, както и един зверски дерматит. При доказан АБКМ алерголозите препоръчват да се ваксинира с "подготовка" от антихистамини  Rolling Eyes Това накратко  Peace

# 64
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Impatiens
Цитат
Вкъщи имам в потенция 9СН. Гранулка няма как да дам. Правилно ли ще е да разтворя една гранулка и с капкомер да накапя в устата?

 - Да, така е правилно.

# 65
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Грозното Пате

Цитат
И може ли някой да ми разясни връзката между АБКМ и ваксините?  Praynig Накратко.[/b]

  Ваксините биха могли да отключат АБКМ, но главната причина си остава унаследена предразположеност. Такава например би могла да бъде Туберкулиновия миазъм.

# 66
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Имали сме, но от много време сме само на водорасли, без хомеопатия.
Според мен ваксините "отключиха" АБКМ в нашия случай, както и един зверски дерматит. При доказан АБКМ алерголозите препоръчват да се ваксинира с "подготовка" от антихистамини  Rolling Eyes Това накратко  Peace

 Казвате: "...ваксините "отключиха" АБКМ..." а в същото време ви препоръчват: "...да се ваксинира с "подготовка" от антихистамини". Това което Ви препоръчват е пълен нонсенс!

# 67
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Здравейте   bouquet аз се лекувам с класическа хомеопатия и искам да запиша и сина си, но имам дилема дали да е сега или да оставя за след ваксината на 1.4 г.  newsm78 т.е. да са минали ваксините /поне следващата е на 6 год./  - не знам има ли логика в това, но ще се радвам, ако някой изкаже мнение  Hug

Не, според мен няма логика.

# 68
  • Мнения: 2 677
Имали сме, но от много време сме само на водорасли, без хомеопатия.
Според мен ваксините "отключиха" АБКМ в нашия случай, както и един зверски дерматит. При доказан АБКМ алерголозите препоръчват да се ваксинира с "подготовка" от антихистамини  Rolling Eyes Това накратко  Peace

 Казвате: "...ваксините "отключиха" АБКМ..." а в същото време ви препоръчват: "...да се ваксинира с "подготовка" от антихистамини". Това което Ви препоръчват е пълен нонсенс!

Абсолютно наясно съм! Отдавна приключихме с ваксините  Mr. Green

# 69
  • Мнения: 1 708
Impatiens
Цитат
Вкъщи имам в потенция 9СН. Гранулка няма как да дам. Правилно ли ще е да разтворя една гранулка и с капкомер да накапя в устата?

 - Да, така е правилно.

Благодаря Simple Smile
Така и направих още снощи, макар че котето хапна след това и не успяхме да спазим интервал от време между лекарството и храната.

# 70
  • София
  • Мнения: 627
Привет на всички  Hug
Първо да се извиня ако в темата е коментиран въпроса ми , но аз не съм го видяла или пък не му е мястото тук  Peace

Някой ще сподели ли опит с хомеопатични лекарства да се е справил с тревожни състояния и депресия ? И може ли да ми препоръчате добър хомеопат в Врачанския регион ?
Благодаря предварително.

# 71
  • Мнения: 186
Аз искам да попитам Х -те в темата , можете ли да дадете подробно инфо какви са типовете хора от хомеопатична гледна точка и опсанието им.И дали ако някой е определен като еди си какъв тип, във времето може да се промени, а от там зависи и промяната на ХЛ, нали?

Привет на всички  Hug
Първо да се извиня ако в темата е коментиран въпроса ми , но аз не съм го видяла или пък не му е мястото тук  Peace

Някой ще сподели ли опит с хомеопатични лекарства да се е справил с тревожни състояния и депресия ? И може ли да ми препоръчате добър хомеопат в Врачанския регион ?
Благодаря предварително.


да коментирано е и от това което помня - може  Peace

# 72
  • Мнения: 6 442
Грозното Пате

Цитат
И може ли някой да ми разясни връзката между АБКМ и ваксините?  Praynig Накратко.[/b]

  Ваксините биха могли да отключат АБКМ, но главната причина си остава унаследена предразположеност. Такава например би могла да бъде Туберкулиновия миазъм.
Благодаря!  bouquet

# 73
  • Мнения: 411
СПЕШНО, моля

Додох по погрешка сутрешната ХП лекарство сега вечерта! Да дам ли сега вечерното? А утре сутринта да дам ли сутрешното?
Вечерното е конституционалното, а сутрешното го давам с препоръки, ако се появат определени симптоми да го спра. И сега ме е страх да не съм предозирала със сутрешното.

# 74
  • Мнения: 8 527
така или иначе 2 лекарства едновременно са в разрез с класическата хомеопатия ........ (освен когато не иде реч за спешен случай, но това е друга тема)

Общи условия

Активация на акаунт