Трябва ли мъжете да искат тест за бащинство?

  • 19 071
  • 423
  •   1
Отговори
# 30
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
За мъж за секс ли говорим или за мъж за създаване на семейство?  Grinning Ако е било само за секс, желанието за проверка е разбираемо.  Grinning

# 31
  • Мнения: X
Авторката много бързо еволюира от врачки на ДНК лаборатории.  Mr. Green

# 32
  • Мнения: 3
Мисля че има право!
И да ще се обидя разбира се!!
Ами ако нещо в резултатите се пообърка?? newsm78

# 33
  • Мнения: 2 216

Или е патологично ревнив, или е супер тъпанар.
От такъв мъж не бих искала да имам дете

Тъпанар е този, който приема на доверие. Този, който проверява е хитрец, опитен мъж. А ти какъв мъж предпочиташ за секс: Опитен или тъпанар?
Аз какъв мъж предпочитам за секс и от какъв мъж искам да имам дете си е моя работа
Твоята тема върви ли? Mr. Green Mr. Green

# 34
  • София
  • Мнения: 8 671
Бих се обидила естествено и не мисля, че след такова искане бих останала с него.
Ако е била някаква връзка за секс, срещали сме се просто-ок. Нормално.
Но мъжът, с който съм от 5 години(няма значение дали живеем заедно или не) или съпругът ми да поиска-това вече е голяма обида и много добре ще ми покаже мнението му за мен, за връзката ни и за бъдещото дете.
Ще му плесна резултата в челото и от там нататък надали ще ме/ни вижда.

# 35
  • Мнения: 2
По себе си ли съдите, като ги казвате тези неща, не искам да обидя никой, чудя се просто? Защото аз лично никога не бих излъгала един мъж, че детето ми е от него, или пък детето си кой е баща му.
Аз също не бих, но хората сме различни и има доста лъжци, правещи бебета на съседките, както и жени, раждащи от съседите. Затова и подкрепям такива тестове - страшно мразя лъжата и нека им се поразвали рахата на лъжкините. Laughing За съжаление няма как да хванеш един мъж на колко жени е правил деца, щеше да е перфектно, дано един ден да стане възможно! Peace Мисля, че за сега само врачка може да даде такава информация или самата родила от мъжа, ако се появи ненадейно и поиска издръжка. Mr. Green

но 9 месеца да тъне в съмнения и да чака с нетърпение да родя, че да види аджеба негово ли или не е,
А не би ли могло още преди да забременееш, да ти обясни, че за него това е много важно, детето да е от него и да ти заяви, че той ще прави ДНК-тест по принцип, а не конкретно с теб?
При мен такъв беше случаят и може би затова не ме обиди. Това го знаех още от времето, когато бяхме само приятелчета.

# 36
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Това за врачката сериозно ли?  Grinning

Значи доколкото разбирам, мъжа има право да ни проверява както си иска, а ние просто ще свием рамене и ще си кажем, че ние него няма как да го проверим. Както казах, мерси съм за мъж, който разсъждава така, или ще си вярваме взаимно или няма защо да си губим времето. Или, ще се повторя, да намери начин да ми докаже, че той е бил само с мен и няма деца от друга.  Mr. Green

# 37
  • София
  • Мнения: 4 878

но 9 месеца да тъне в съмнения и да чака с нетърпение да родя, че да види аджеба негово ли или не е,
А не би ли могло още преди да забременееш, да ти обясни, че за него това е много важно, детето да е от него и да ти заяви, че той ще прави ДНК-тест по принцип, а не конкретно с теб?
При мен такъв беше случаят и може би затова не ме обиди. Това го знаех още от времето, когато бяхме само приятелчета.

Твоят случай е доста тежък и врачките само ти влошават състоянието. Казвам ти го най-добронамерено.

# 38
  • Мнения: 2 216
Това за врачката сериозно ли?  Grinning
Авторката сериозно си търси врачка за разваляне на магия.
Май е време за заключване на темата newsm78

# 39
  • София
  • Мнения: 23 109
Физиономията на дъщеря ми е достатъчно доказателство, че мъжът ми й е баща.

Ако бях родила русо дете със сини очи, самата аз бих се усъмнила в себе си.  Mr. Green

# 40
  • Мнения: 2
Това за врачката сериозно ли?  Grinning

Значи доколкото разбирам, мъжа има право да ни проверява както си иска, а ние просто ще свием рамене и ще си кажем, че ние него няма как да го проверим. Както казах, мерси съм за мъж, който разсъждава така, или ще си вярваме взаимно или няма защо да си губим времето. Или, ще се повторя, да намери начин да ми докаже, че той е бил само с мен и няма деца от друга.  Mr. Green
Ами нищо не ти пречи като той ти поиска теста, ти пък да му кажеш да хукне да прави тестове на децата на неговите бивши? Mr. Green

А това за това, че съм търсила врачка не знам каква връзка има с темата? Ще се замеряме с компромати и удари под кръста ли?  Rolling Eyes Това аз какво търся няма връзка с темата "Трябва ли мъжете да искат тест за бащинство и бихте ли се обидили?"

И за да си кажа мнението - да, смятам, че такива тестове трябва да се правят, но само ако детето действително не прилича много-много на бащата и майката като черти и външност.

# 41
  • Мнения: 62
Гледах по нешънъл джиографик изследване на некакъв американски институт, според който 30% от мъжете отглеждат чужди деца. Rolling Eyes

# 42
  • на село
  • Мнения: 837
Ами нищо не ти пречи като той ти поиска теста, ти пък да му кажеш да хукне да прави тестове на децата на неговите бивши? Mr. Green
Що само на бившите?  Mr. Green

# 43
  • n/a
  • Мнения: 3 341
Ами нищо не ти пречи като той ти поиска теста, ти пък да му кажеш да хукне да прави тестове на децата на неговите бивши? Mr. Green
Що само на бившите?  Mr. Green

Предлагаш и на бъдещите?  Mr. Green

# 44
  • Мнения: 4 569
Кога ще стигнем до рекламата на теста?  Tired

Общи условия

Активация на акаунт