Отговори
# 735
# 736
  • Мнения: 18 542
Госпожата  Heart Eyes много те обичам, ама не мога да се съглася с теб по въпроса за Бихтерчето  hahaha понякога така ме дразнеше, че ми идеше да я хвана за гушката и само с два пръста да я удуша ... Как искаш да се държи сестра и, след като Бихтер я обиди толкова долно ? Права си, че тя искаше щом като тя е нещастна, да страдат и другите, не и пукаше изобщо, че наранява най- близките си дори - тя мислеше само и единствено за себе си и своята болна любов. И любовта и беше същата като самата нея - егоистична и маниакална. Майка и не я оправдавам изобщо, но Пейкер имаше причина да се държи така с нея. А колкото до Нихал и Бюлент ... че тя никога не ги е обичала, за да и дреме за техните чувства. Особено пък за Нихал. Аз пък точно заради Бюлент не мога да и простя, нарани жестоко това невинно, чисто същество. Не ми беше жал за нея, съжалявам, та тя разби живота на толкова невинни хора и не мисля, че съжаляваше за нещо. Единствено и само Бехлюл беше в мислите и, направо си беше побъркана накрая ... Толкова майсторски Берен пресъздаде този образ ... никога няма да го забравя, невероятна е!За Киво пък да не говоря - не мога да си представя друг да изиграе тази ужасно трудна роля, само с очи разкриваше какво се случва в душата му, усмихваше се, когато му идеше да вие от болка и безсилие - уникален беше просто. Изобщо всички артисти бяха на невероятно високо ниво, евала!
Аз също не съм писала в тази тема по време на филма, извинете ме, че сега споделям тези чувства. Но филмът си заслужава дискутирането дори и след толкова време. Мен ме провокира днес откъса от римейка, който пусна Бонитка  Hug

# 737
  • Мнения: 0


Къде ли е ходил тук момъкът?  newsm78



А тази снимка от кога ли е?  newsm78 Много се доближава до новия му имидж.

# 738
  • Мнения: 3 371
Фенче,  Heart Eyes знам, че не мислиш като мен, не е и необходимо ! Ето как, един и същи образ, въздейства по различен начин на публиката. Същото беше и в КГ - кой може да ме убеди, че главната героиня там, е чиста като момина сълза - ми никой !
Моето виждане и усещане за Бихтер, е това - вече толкова време не мога да намеря и една-единствена причина, че да го променя ! Освен Бюлент, обаче, абсолютно никой друг, не беше невинен в тази история ! Само детето ! Всички останали, по домова книга, имаха вина за това, което се случи, никой не беше невинен, всеки си заслужи преживяното. Но, единствено Бихтер плати цената, само тя понесе отговорността и пое всичките вини, слагайки край на живота си !

Дружки,  Hug хайде, заповядайте в новата тема !  Hug

# 739
  • Мнения: 3 371
Бонитка,  Hug на първата снимка, наш левент е Глоуб тиатър, гледа “Антоний и Клеопатра“, с участието на Зерин Текиндор. Снимката е по време на заснемането на КГ.
А втората снимка мисля, че беше от миналогодишната кампания на Мави !  Peace

Много ми хареса в единия магазин на Мави на Истиклял, цялата стена, е направена от дънки ! Уникално !  Peace

# 740
  • Мнения: 2 282
Но, единствено Бихтер плати цената, само тя понесе отговорността и пое всичките вини, слагайки край на живота си !

Hug Aбсолютно точно. Страхотен женски образ.

# 741
  • Мнения: 0


Олеее, пак няма спане тази вечер, с този приканващ поглед и с тези непрозрачни мъже, синеоки, русоляви едни такива.....  Crazy  Embarassed  Blush

# 742
  • Мнения: 8 409
Снежка,  Heart Eyes - спешъли фор Ю !  Wink




 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Благодаря.  bouquet

Много си пасват като двойка визуално. Heart Eyes

 Heart Eyes Hug Heart Eyes

Мислех си, че и от нея би могла да излезе страхотна Мурка !  Peace
Прекрасна и незабравима почивка ти пожелавам !  Hug

Благодаря,   bouquet  прекрасна беше. Wink

Права си,  Heart Eyes но едва ли, а и тя започна да снима "Чучулигата". Wink Hug

Общи условия

Активация на акаунт