Девствена след 21

  • 80 085
  • 1 220
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 892
Обаче смяташ ли че не-девствен мъж би чакал 3-4 месеца?
Ми смятам, да, защо не. Ако е влюбен и иска точно нея. Мъжете не са чак такива прасета, каквито се опитвате да ги изкарате, и те имат чувства, освен нагон. Плюс това си има и други начини освен "това в онова", като част от постепенното опознаване  Simple Smile

Именно, Доне. И това може да е една чудна и сластна прелюдия, сладка и запомняща се.

# 46
  • Свищов
  • Мнения: 874
Вече 9-та година съм с моя първи мъж. И аз му бях първа. Почти на 21 бяхме, когато се случи сексът. И след година и половина връзка, половината от която той беше в казармата, а другата половина...просто исках да имам връзка във всичките й аспекти, преди сексуалния. По-добър избор не можеше да направя. Може би бях леко с детски акъл, поне що се отнася до сексуалността...сега друго бих направила, но така се е случило. И преди него съм имала възможности, но просто съм чувствала, че не това е човекът за мен. Да запазя девствеността си до 20-21 беше и избор, и стечение на много обстоятелства, но станалото-станало. През тези години не съм се питала какво би било с друг, не усещам да ми липсва каквото и да е, нямам желание да съм с друг, даже самата мисъл ме ужасява. Много моногамна съм.

Да допълня, че доста от колежките ми от университета също са все още с първите мъже на живота си и също загубиха девствеността си на около 20, че и доста след тази възраст. Някои вече са с бебета, други омъжени...Странни птици се бяхме събрали...

Последна редакция: ср, 31 юли 2013, 22:56 от krem4et0

# 47
  • Мнения: 326
Мисля, че е що годе приложимо.А и всеки човек сам си решава. 
Мисля си, обаче, че голямата любов е съвкупност от няколко неща. Едно от тях е хубавият секс.
А както става ако мъжът чака, всичко е прекрасно, красиво, живеят си заедно и накрая правят секс, нос е оказва, че куца. Жената е още "заек", притеснява се да си каже какво и харесва, ако знае всъщност какво и харесва. Мъжът се чуди какво да направи. А може и да си казвате, да се стараете, но химията да не се получава. Защото едно е да се гушкате и целувате, съвсем друго е да я има тръпката, сексът, страстта. 
При някои нещата се развиват идеално, но не малко са двойките, които откриват, че нещо куца. 
Аз съм чакала във връзка 5 месеца. И баш аз си чаках, защото момчето се опъваше. Аз бях девствена, той не.Но незнайно защо ми се дърпаше и развиваше теории за специалния момент  Tired Когато най-накрая се случи, едва ли не го принудих. За няколко години да сме имали 3-4 пъти хубав секс, останалото бяха опити от моя страна да предизвикам и в двамата страст, да се отпуснем, да бъде интересно. 
 С другите ми сексуални партньори ми е писвало на след 2-3 месеца и страстта си отива.
С моят мъж все още ми треперят коленете, пърхат ми пеперуди, закачаме се, съблазняваме се. 
Не знам дали от първия и единствен опит, човек би могъл да нацели голямата любов и перфектния сексуален партньор.

# 48
  • Мнения: 934
Мерси,Кремче Simple Smile
Аз бих се питала дали не съм изпуснала нещо Simple Smile Жалко,че няма как да се включи и мъж да се изкаже.Все съм си мислила,че за мъжете е страшно девственица а и по-възрастна.Освен ако те самите не са девствени.

# 49
  • Свищов
  • Мнения: 874
И двамата бяхме, а той като цяло си беше много срамежлив и свит...и може би за това се влюбих до полуда от първата ни среща. А сега колко го обичам не е истина. И отношенията, и чувствата и сексът с времето се развиват възходящо.
Въпрос на късмет най-вероятно, а и въпрос на взаимно опознаване. Пред двама ни просто се откри нов свят - връзка, съпроводена с дълга раздяла, секс...и всичко ни беше ново, интересно и го правихме с ентусиазъм. А за коленете и пеперудите в стомаха...още ги има, а страстта имам чувството че се увеличава.
Малко тромаво почнахме, но мисля, че има възходяща градация. Може би не е най-великият любовник, може и по-умни, красиви и забавни да има. Няма как 3 милиарда мъже да проверя...за мен той е това, което винаги съм искала и мисля, че сме хармонична двойка. А и съм щастлива...нали към това се стремим всички?

# 50
  • Мнения: 62
Ами аз знам 1 случай за девственица на 20, мъжът не се уплаши, мноу я хареса. Всеки случай за себе си. Явно искаш да чуеш колко ще си пати приятелката ти, е , все некой ще ти го каже. Wink

# 51
  • Мнения: 934
Много щастие ви пожелавам,Кремче!
Мислиш ли,че всичко се е получило така добре,защото и двамата сте били девствени?

# 52
  • Мнения: 1 793
Уф, че съм старомодна. Не съм и очаквала сексът да е супер от първия ми път. И сега считам, че е нужно време за нагаждане между партньорите, взаимно учене, докато се разгърне потенциалът и майсторлъкът.

Малко тъжно ми звучи цялото това бързане и мерене на време без секс - за да не се минеш, да не се прецакаш да си вложил нещо от себе си в другия, пък той да се окаже пън в леглото... Защо е това бързане и пестене на себе си не ми е ясно - за тази ранна възраст. На 30, на 40 пресметливостта си идва заедно с житейския опит, но на 20?!

Щял ли да издържи мъж 3-4 месеца - много ясно, че ще издържи. Иначе какво, не си готова, но ще му пуснеш от страх да не избяга? Laughing

подпис: баба ви

# 53
  • Мнения: 130
Разни хора -различна сексуална Готовност-добре
ама 3-4 месеца да Разхождам нЕкоя мома  newsm78 Sick-Педалщина...
еми нЕма как да стане -ако ще и Уелската Принцеса да е.

Абе аз да не съм РАЗВОДАЧ на служ. куче newsm78
Не направи ли краката ШПАГИ макс. на 2-рата среща
нЕмам работа повече по тоя Проект Joy  bouquet

# 54
  • Мнения: 272
Всичко е въпрос на късмет да срещнеш подходящия човек.
Рядко се получава от първия път, но пък това не значи да се хвърляш във връзка с всеки с идеята, че няма да се жениш за него и да пробваш неограничен брой жаби, докато намериш своята и за теб се превърне в принц (да се вживея и аз в тематиката Simple Smile).
Не е реалистично да се чака принца на бял кон, но пък е хубаво да се търси подходящ за нас самите човек, без значение дали това ще ни е първата, втората или двадесетата по ред връзка.
Всяка една връзка е важна и е хубаво човек да се сигурен в партньора си, преди да я задълбочи (като тук включвам и други неща, не само секса като начин за задълбочаване на връзка).
На някои са им достатъчни няколко срещи да преценят човека отсреща, на други им трябва повече време (особено пък ако нямат и никакъв опит).

Скрит текст:
П.С. Аз лично с някой, който съм виждала три пъти, не бих се  усамотила и то не защото съм много романтична, а просто защото за толкова кратко време няма как да знам дали човека не е някой психопат, който да реши, че ще е забавно да ми пререже гърлото вместо да се отдадем на любов.

# 55
  • Мнения: 934
Всичко е въпрос на късмет да срещнеш подходящия човек.
Рядко се получава от първия път, но пък това не значи да се хвърляш във връзка с всеки с идеята, че няма да се жениш за него и да пробваш неограничен брой жаби, докато намериш своята и за теб се превърне в принц (да се вживея и аз в тематиката Simple Smile).
Не е реалистично да се чака принца на бял кон, но пък е хубаво да се търси подходящ за нас самите човек, без значение дали това ще ни е първата, втората или двадесетата по ред връзка.
Всяка една връзка е важна и е хубаво човек да се сигурен в партньора си, преди да я задълбочи (като тук включвам и други неща, не само секса като начин за задълбочаване на връзка).
На някои са им достатъчни няколко срещи да преценят човека отсреща, на други им трябва повече време (особено пък ако нямат и никакъв опит).

Скрит текст:
П.С. Аз лично с някой, който съм виждала три пъти, не бих се  усамотила и то не защото съм много романтична, а просто защото за толкова кратко време няма как да знам дали човека не е някой психопат, който да реши, че ще е забавно да ми пререже гърлото вместо да се отдадем на любов.

Едното от момичетата,за което говоря,и е най- големият проблем.Липсата на опит,съчетана със срамежливост - избягва мъжете и се успокоява,че истинския щял сам да я намери.От моята камбанария и казах,че все пак трябва да е по-отворена,тъй като по стечение на обстоятелствата се запознах с момче от нейният поток и се оказа,че я познава.Описа я като високомерна,защото не говорела на никой,а тя всъщност се притеснява ужасно(българка е,като мен тук)

# 56
  • Мнения: 272
Може и да звучи банално, но наистина "истинският" сам ще я намери. Или по-точно: сами ще се намерят един друг.
Отделен е въпросът дали междувременно тя има желание да пробва и други "жаби" или просто не и се занимава с такива неща. Като си влюбена и имаш човек до себе си  и всичко е щастие и рози и си мислиш, че всички трябва и те да са във връзка и да правят секс (понеже ти самата знаеш, че всички тези неща са прекрасни).
Но на нея може въобще да не и е до такива неща и да не и се занимава със социални контакти точно в този момент.
Ако тя си е О.К. и си е в хармония със себе си, няма какво да я мислиш.
А това, че я смятат за надута - много често затворените са смятани за надути (аз съм доста затворена и знам какво е било мнението на много хора за мен), но не се иска много време, за да се открие разликата и който пожелае, той лесно ще я види. За останалите: може пък да не е толкова важно (стига на нея да не й пука какво мислят точно те за нея).

Накратко: Ако човек си е О.К. със себе си (бил той девствен на преклонната възраст от 21г., бил той дебел, бил плешив и т.н.), от какъв зор трябва да му се натрапват съвети как да се промени, че да отговаря на нашите критерии? Само защото смятаме, че той така ще е по-щастлив или просто от вътре ни идва да поставяме всичко в шаблон и общоприети критерии?

# 57
  • Мнения: 11 113
Ходът на темата хич не ме учудва - някога девствеността е била ценност, украшение, сега е порок и клеймо. И тогава, и сега - ограничено схващане; и не много тясно свързано с любовта Grinning
Та девойките още на 14-15 гледат да се отърват от нея, сякаш им е изписана на челото като Алената буква. Ама как, защо, ма че им липсва психологическа и (отчасти) физиологична зрялост, ма че за контрацепцията и сексуално преносимите заболявания не знаят нищо или недостатъчно - остави. Модата е важна, със стадото да сме и в съзвучие с рекламите по телевизора.

Аз пък да кажа на авторката, че при начало на 20-21 има време и за многократен разврат, и за голяма любов (че и две-три), и за семейство и деца. Също както и при старт на 16 или 18. Щото той, сексът, не е състезание, за друго е.

# 58
  • Мнения: 934
Не зная...за мен си е чисто любопитство.Аз вярвам в максимата,че любовта намира този,който пожелае да бъде намерен.Аз си намерих моя,а после той почна да тича след мен.
Майка ми има няколко приятелки стари моми,много интелигентни с професия.Просто никой не е бил достатъчно достоен за тях.Но може би и друга епоха,но пък преди хората са били много по-склонни да се оженят и чак тогава да дойде секса..

# 59
  • Мнения: 934
Ходът на темата хич не ме учудва - някога девствеността е била ценност, украшение, сега е порок и клеймо. И тогава, и сега - ограничено схващане; и не много тясно свързано с любовта Grinning
Та девойките още на 14-15 гледат да се отърват от нея, сякаш им е изписана на челото като Алената буква. Ама как, защо, ма че им липсва психологическа и (отчасти) физиологична зрялост, ма че за контрацепцията и сексуално преносимите заболявания не знаят нищо или недостатъчно - остави. Модата е важна, със стадото да сме и в съзвучие с рекламите по телевизора.

Аз пък да кажа на авторката, че при начало на 20-21 има време и за многократен разврат, и за голяма любов (че и две-три), и за семейство и деца. Също както и при старт на 16 или 18. Щото той, сексът, не е състезание, за друго е.
Обаче ако това се продължи до по-късно - да кажем 25-26 че и повече,няма ли да е вече странно и най вече изпускане на годините,когато бихме могли да бъдем свободни и да се обичаме?

Общи условия

Активация на акаунт