ЯНУАРСКОТО бебче лекичко рита в коремчето вече-тема 7

  • 21 405
  • 731
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 326
Добро Утро и от мен!
Кайлис,честит рожден ден,мила!!  Пожелавам ти здраве,щастие,много любов  и да родиш едно прекрасно здраво и пухкаво бебче! Надявам се скоро да се оправи малката и да си изкарате един прекрасен празник! Hug
Момичета,гледайте да не излизате в най-голямото слънце,освен ако не е крайно наложително. Аз преди няколко дни трябваше да изляза точно по това време и после цял следобед ме боля главата и ми беше отпаднало. Интересно ми е как има бременни,които в най-големият пек са на плаж и не се пазят от слънцето(и такива субекти съм виждала),те как издържат? newsm78
Хайде да ви разхладя още от сутринта,че доста горещ ден се очертава

И малко витамини за зареждане на организма:

А някой да има желание да пробва това:
Скрит текст:

# 676
  • Мнения: 97
Деситке, сетих се да те питам. Маленов още ли издражда в Т. Киркова, че ми казаха, че много голяма част от екипа на болницата се е преместил в Надежда. Ако и той се е преместил, определено ще родя в Надежда.

Панди, благодаря за кафето! Нищо че за сега съм го спряла, няма да откажа едно, ама и някакъв шоколад да има до него Blush Размечтах се.
Маленов, мисля че изражда в Тина Кркова, ама не съм на 100% сигурна. Аз нали съм си шматка и нищо не питам newsm78 Следващия път като отида на преглед ще поразпитам по-подробно!

# 677
  • Мнения: 1 569
Хаха, Малчо, аз лично най-много искам от магарето.  Joy

Деситке, да, моля те и заради мен питай.  Hug А кафето е безкофеиново, спокойно си пийни, че и с малко шоколадче, щом ти се хапва.  Heart Eyes

Казах ли ви, че тази седмица съм с близначки вкъщи? Племенницата ми от чужбинско е тук цял месец без родителите си - за първи път й е.  Heart Eyes Та до събота ще е пълна лудница.  Laughing Тогава ги изпращам коя  при дургата баба, коя с баба си на море.

# 678
  • Мнения: 1 266
Интересно ми е как има бременни,които в най-големият пек са на плаж и не се пазят от слънцето(и такива субекти съм виждала),те как издържат? newsm78

Ми, различни организми. Аз вирея най-добре на горещо, това не се е променило от бременността. Последната ми бременност в студените месеци беше кошмарна. А първата с Кифличка бях най-бременна юли и август, даже помагах в ремонта. До човек си е.

След малко отивам до Лидл за възглавницата, после ще пиша.

# 679
  • Мнения: 464
Деситке, сетих се да те питам. Маленов още ли издражда в Т. Киркова, че ми казаха, че много голяма част от екипа на болницата се е преместил в Надежда. Аако и той се е преместил, определено ще родя в Надежда.

Вчера дулите ми казаха, че в Надежда не дават бебето "веднага", но не можеха да кажат след какъв период от време го дават.
 Вчера ходих в Лабиринт на училище за родители  темата беше Естественото раждане и лектор  беше Надежда Стаменова съпруга на д-р Стаменов от Надежда. Тя представи болницата и каза ,че веднага дават бебето на майката освен ако няма нужда от наблюдение тогава е във дет. отделение

# 680
  • Мнения: 1 266
Вчера ходих в Лабиринт на училище за родители  темата беше Естественото раждане и лектор  беше Надежда Стаменова съпруга на д-р Стаменов от Надежда. Тя представи болницата и каза ,че веднага дават бебето на майката освен ако няма нужда от наблюдение тогава е във дет. отделение

Аз говоря за секцио. За нормалното раждане е ясно, какво ще го правят бебето, освен да го дадат на майката  Mr. Green

# 681
  • Мнения: 0
Добро утро
Кайлис честит празник! Дано каката бързо се оправя и успеете да отпразнувате днес!
Ив, Цветно  и вие бързо да се оправяте

В пети лунарен месец влизаме когато влизаме в 17 г.с (когато на линийките пише 16+1) за това съдя по онова кръгче с което смятат АГ-тата, а в пети Календарен месец когато влезем в 18 г.с. това съм разбрала аз, обаче не се връзва с лентичката която показва месеците и май не съм разбрала правилно  hahaha
Честито на Панди за панделките и на Малчо и на всички други разбрали пола!


# 682
  • Мнения: 464
За секцио  да  само го показват  Simple Smile

# 683
  • Мнения: 1 266
За секцио  да  само го показват  Simple Smile

Мен това не ме устройва особено... явно няма и там да е...

# 684
  • Мнения: 1 569
Сълзичке, офф много съм зле. Редактирам се, че сега зацепих какво си написала.  Mr. Green Според мен си разбрала съвсем правилно. В лунарен се влиза от 17г.с., но в календарен, който е реалният, се влиза в от 18г.с., тоест при навършени 17г.с.+1 ден. (По-горе бях написала по погрешка 19-та г.с., редактирах се) Има табличка на 1стр. Но точно поради тези разминавания между между кунарен и календарен месец,  за мен е най-простичко да си считам ОКОЛО дата на термин, че влизам в следващия месец.  Wink Hug

Последна редакция: чт, 08 авг 2013, 09:48 от ♥Пандичка♥

# 685
  • Мнения: 190
ЧРД, Кайлис, хубаво съвпадение тази година с Байряма ти се е получило Simple Smile) Само дано да се освестите вкъщи и да си изкарате добре поне довечера!  Hug

Зелено човече, супер за ритниците!

За даването на бебока след раждането - аз все повече се отчайвам от българските болници. Браточевчедка ми, която роди във Варна със секцио, сега ми каза, че й дали детето на третия ден!!!!!!!! Ужас просто! Аз нали по стечение на обстоятелствата ще бъда във Вита. Още обаче не съм си питала лекарката как стоят нещата там, защото ми е рано да ходя при нея. Но това определено ще е първото нещо и ще водя преговори дето се вика!! Ще ви пиша веднага за обстоятелствата в тази болница.

# 686
  • Мнения: 97
Във групата във фейсбук бяха пуснали линк за тази страничка:
http://www.baby2see.com/pregnancylength.html
Там ясно можеш да видиш в коя седмица и кой месец си.

Малчо, страхотна трапеза си наредила. Няма да откажа нито едно от трите! Blush

# 687
  • Мнения: 1 681
Благодаря, момичета, за хубавите пожелания Hug
Ние за сега се крепим, сутринта обаче имахме инцидент Confused Да видим как ще изкараме деня Praynig Добре е, че иска да пие вода и чай, няма нужда много да я насилвам.Пандич, успех с близначките Whistling
Голяма дискусия за месеците сте заформили ooooh! Аз като човечето - хич не се главоболя...Дет се вика, знам ориентировъчен термин и той ми стига Whistling
Малчо, хубава почерпка Hug

# 688
  • Мнения: 2
Кайлис, честит рожден ден! Бъди здрава, обичана  и много щастлива жена и майка!   bouquet
Желая и бързо оздравяване на дъщеричката ти.

Зелено човече, честити ти първи ритничета.  Simple Smile

Хриси, с удоволствие.  Simple Smile Не съм разбрала, че се обръщаш към мен за срещата. Нека и другите варненски мами се включат, за да достигнем групата в София.  Peace

Tonniny, братовчедка ти в АГ-то ли е раждала? Обикновено там така практикуват. Аз бях в Майчин дом, секцио, и на втория ден детето го оставят при теб за постоянно. Разбира се, ако имаш  желание го взимат през нощта, но аз не съм правила така, беше си при мен през цялото време.

Малчо, прекрасна закуска. В тези жеги само това ми се хапва.  Simple Smile

Усмихнат ден, момичета!

# 689
  • Мнения: 5
ooooh! ooooh! Писах и ми изтри всичко!

Кайлис честит празник, мила!

Утре имам ученик-първокласник!  Лекинко съм  Crazy

Хубаво да си изкарате утре на срещата и да пиете по едно безалкохолно за мен.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт