Препарати за съдомиялна - 6

  • 94 622
  • 752
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 8 242
Благодаря за бързия отговор. И още нещо - като ги пускам директно в миялната, а програмата е такава, че първо пълни и после мие, няма ли да замине таблетката с първата вода????? Thinking
Ами нали казваш, че не се разтварят - значи им трябва повече време - т.е. точно ще се разтворят като трябва да мие Simple Smile
Винаги са ми измити съдовете на която и да е програма, където и да сложа таблетката Simple Smile

# 421
  • Мнения: X
Challenger на моята миялна не й се затваря кутийката за таблетката, нещо е повредено. Винаги слагам таблетката в касетката за прибори, така всичко се мие идеално.

# 422
  • Мнения: 0
Благодаря ви, в такъв случай няма да изхвърлям таблетките Grinning

# 423
  • София
  • Мнения: 1 115
Здравейте!
И ние слагаме таблетката най отдолу.Така със сигурност мие.
От известно време използваме Кауфландските таблетки.И съм мн доволна.Хубаво мият,а са доста по евтини

# 424
  • Мнения: 0
Ние освен препаратите имаме и филтър за съдомиялна машина от блуфилтърс - върши много добра работа като филтрира водата и освен, че предпазва машината спестява и от миещите препарати. Много лесно се монтира и е за около една година - препоръчвам го.

# 425
  • София
  • Мнения: 3 611
Ние освен препаратите имаме и филтър за съдомиялна машина от блуфилтърс - върши много добра работа като филтрира водата и освен, че предпазва машината спестява и от миещите препарати. Много лесно се монтира и е за около една година - препоръчвам го.
Има проблем с дадения линк.

# 426
  • Мнения: 29 761
pepito_215, какъв е от къде е  този филтър?

# 427
  • Мнения: 176
Сомат са пуснали гел-капсули. Аз не ползвам гел, но съм любопитна Laughing

# 428
  • Мнения: 1 914
Аз ползвах капсулите на Фейри и бях мнооого доволно,но сега не мога да ги открия така че и тези на сомат сигурно са добри и аз мисля да ги пробвам,но преди няколко дни купих от таблетките Блик които се продават в Пени маркет 40 табл. за 7лв. и стотинки мих 2 пъти с тях и сам учудена от добрия резултат
Досега съм ползвала Финиш, Фейри и сега тези Блик и да ви кажа не виждам разлика и трите са ми мили чудесно,а цените са доста различни

# 429
  • Мнения: 464
Мнението  ви за таблетки  FAIRY  ALL in 1 и дали си  заслужава  цената  12.99лв.  за  52бр?
Ето  тези
http://i00.i.aliimg.com/photo/v1/144568474/Fairy_Platinium_all_i … sher_capsules.jpg

# 430
  • Мнения: 8 242
Мнението  ви за таблетки  FAIRY  ALL in 1 и дали си  заслужава  цената  12.99лв.  за  52бр?
Ето  тези
http://i00.i.aliimg.com/photo/v1/144568474/Fairy_Platinium_all_i … sher_capsules.jpg
Аз ги ползвам - супер доволна съм!

# 431
  • Мнения: 1 914
А къде ги намери тези таблетки Фейри?


























# 432
  • Мнения: 464
А къде ги намери тези таблетки Фейри?
Във  веригата магазини  T-МАРКЕТ  в  последната им брошура.

# 433
  • Мнения: 8 242
А къде ги намери тези таблетки Фейри?
Във  веригата магазини  T-МАРКЕТ  в  последната им брошура.
Аз си ги взимам от Азда или Теско. От БГ не съм купувала, не знам тук как са.

# 434
  • Мнения: 705
Дами, и аз ги видях гел-капсулите на Сомат, много се зачудих дали да ги пробвам, ама ще очаквам отзиви, иначе се доверих пак на Финиш Куантум с ябълка и лимон  Peace

Общи условия

Активация на акаунт