2880лв накуп за майки-студентки - 11

  • 40 335
  • 743
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: X
Това означава ли, че след като ще уча във Колежа мога да се възползвам от тази помощ ?
Благодаря   bouquet

Да, разбира се. Няма проблем. Дипломата, която ти издават е с логото и името на ВИНС Simple Smile

# 31
  • София
  • Мнения: 1 289
Мами, знаете ли някой университет, в който мога да кандидатствам сега? Студентка съм платено обучение, задочно, не искам да се прехвърлям. Кандидатствах в един университет, но трябваше да си преценя по-добре възможностите и желаещите за тази специалност, защото не ме приеха  Sad

# 32
  • Бургас
  • Мнения: 6 026
Бургаски свободен университет - www.bfu.bg. Последният им прием е на 5 септември за бакалаври. Даже мисля можеш да се прехвърлиш с академична справка с положените изпити. Стига да не ти е далеч. Иначе таксите са най-ниските в страната от частните ВУЗ-ове.

# 33
  • София
  • Мнения: 1 289
Бургаски свободен университет - www.bfu.bg. Последният им прием е на 5 септември за бакалаври. Даже мисля можеш да се прехвърлиш с академична справка с положените изпити. Стига да не ти е далеч. Иначе таксите са най-ниските в страната от частните ВУЗ-ове.
Мноого ми е далеч, аз съм от София, а и съм бременна в 7-ми месец почти. Ще видя зор с пътуване до там  Sad

# 34
  • София
  • Мнения: 4 122
Мами, знаете ли някой университет, в който мога да кандидатствам сега? Студентка съм платено обучение, задочно, не искам да се прехвърлям. Кандидатствах в един университет, но трябваше да си преценя по-добре възможностите и желаещите за тази специалност, защото не ме приеха  Sad

http://www.mgu.bg/

# 35
  • София
  • Мнения: 1 289
Мами, знаете ли някой университет, в който мога да кандидатствам сега? Студентка съм платено обучение, задочно, не искам да се прехвърлям. Кандидатствах в един университет, но трябваше да си преценя по-добре възможностите и желаещите за тази специалност, защото не ме приеха  Sad

http://www.mgu.bg/
Благодаря ти много! Ще си пробвам късмета  Hug

# 36
  • Мнения: 3
Zoe A.P. много благодаря за отговора   bouquet

# 37
  • Мнения: 3
Добро утро на всички  Wink
Имам следния въпрос, на който се надявам да ми отговорите, защото с приятеля ми спорим и не мога да го убедя.
Та значи, като се записах за първа година в Колежа бях в края на шестия месец, лекциите започват края на септември, а аз ще раждам към 10 октомври.
Той ми казва, че някой му бил казал, че няма да мога да взема тази помощ, защото като съм се записвала съм била бременна, и така можело всяка бъдеща майка да се запише в някой университет и да вземе тази помощ.
А аз му обяснявам, че няма значение че съм била бременна, важното е след като родя да се водя редовно обучение и да подам документите най-късно до 6 месечната възраст на бебето.
В случая кой е правия ?
Съжалявам за дългото обяснение.
Бях сигурна в думите си, но почнах и малко да мисля по неговата логика  ooooh!
Моля ви, разяснете ми.
Благодаря ви   bouquet

# 38
  • Мнения: 5 468
Ти си права. Кажи на гаджето ти да спре да мърмори  Mr. Green

# 39
  • Мнения: 3
 Laughing Ще му кажа, но едва ли ще спре  Mr. Green  Трябва да види, че съм ги взела и тогава може да млъкне  Simple Smile
Лек ден на всички  Hug

# 40
  • Бургас
  • Мнения: 6 026
Да бе, ще му ги даваш. Може да иска да ти ги изхарчи hahaha
И що да не се запишеш бременна? Бременните какво - нямат право да учат ли?

# 41
  • Мнения: 3
е, иди му обясни  Grinning луда работа сме  Joy

# 42
  • Варна
  • Мнения: 358
Запис... и аз смятам да се върна към учението...  Thinking Само се чудя дали да е втора магистратура или второ висше  Laughing Ще разгледам възможностите и ще ви следя... Simple Smile

# 43
# 44
  • Варна
  • Мнения: 358
А имаме ли доказателство, че някоя от посетителките на темата се е записала да учи, заради парите, след това е прекъснала и не са и ги изискали обратно? Имаме голям спор с моя приятел по темата... направо съжалих, че му го казах.  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт