Мами в арабски страни!

  • 27 904
  • 281
  •   2
Отговори
# 210
  • Мнения: 1 655
Аз тука намерих днес едни турци а има джамия в града та има ходжа и 6те го викаме в ка6ти да му пее!!!
А татито като доиде да си му каже пак, нали е тати!!!
за обрязването  в кувеит ще го правим,аз се прибирам като стане мъника на 3 месеца!!!
и мен ме е стах но нали на всички деца го правят и ще е в болница не се притеснявам.
Честито за зъбчетата, а каката да оздравява че кои ще и върши лудориите!!! Hug
Мария много благодаря за инфото!!!
И много ви благодаря за подкрепата! Hug  bouquet

# 211
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
кремакула ми то вдругиден ще е събитието- юнака ще се появи най-после. stork-boy smile3504  ylinfant хайде следващия тур моми4ета да се пръкнат; 4е да се напъстрите като мартеници-мом4енце, моми4енце.леко раждане кремакула и прати полсе снимки на сладура, 4е гледай колко лели си е завъдил. smile3525  love001

# 212
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
ако си във България до 3 месеца може и среща да си спретнем Grinning
за сега плануваме началото на юни да сме там.

# 213
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
малко гадна новина. тези дни Иран са пуснали 2 бомби на границата в Емирствата. Радари не са ги засекли. А и те точно това са искали да докажат на американците-че притежават такива, които не могат да засечат. няма да го прочетете във вестниците, но го знам от сигурен източник.
казвам го не за да предизвика паника, а за информация.
коментарът ми е  Shocked и  Sick .

всичко знаем Wink и къде  ги произвеждат знаем...и какви материали използват, засечено е всико(не от американците , ама те затова си плащат всяка  година на Израел....."помощи") Simple Smile Peace с добри чувства....


хич не знам как живеете при такава военна ситуация #Crazy

# 214
  • Мнения: 2 952
   Ако не гледаме новини #Crazy не се сещаме даже(нали само ако има конфликт това дават ...особено арабските ТВ ..както  са  цензурирани както сама каза и не дават пълна информациа за всичко...понеже имаме  арабски  канали доста....) ...не се чувства....то е само по границите (особено  Газа /Аза)....конфликтът си седи там , затова има армия.
  Ти да не би да не ни обичаш, защото си мюсулманка ... Flutter?
   Оф , къде се меся и аз във  вашия  форум.... Rolling Eyes сори Mr. GreenМного  скука беше днеска и се рових по всички възможни теми ....УжасТТТТТ! Whistling

# 215
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
   Ако не гледаме новини #Crazy не се сещаме даже(нали само ако има конфликт това дават ...особено арабските ТВ ..както  са  цензурирани както сама каза и не дават пълна информациа за всичко...понеже имаме  арабски  канали доста....) ...не се чувства....то е само по границите (особено  Газа /Аза)....конфликтът си седи там , затова има армия.
  Ти да не би да не ни обичаш, защото си мюсулманка ... Flutter?
   Оф , къде се меся и аз във  вашия  форум.... Rolling Eyes сори Mr. GreenМного  скука беше днеска и се рових по всички възможни теми ....УжасТТТТТ! Whistling

ба, не ви обичам! Laughing
никой не мразя аз. всички сме хора.
а иначе не само по арабските телевизии дават самоубийците.
да не си разваляме спокойствието Peace

# 216
  • Мнения: 2 952
Аз не  за самоубийците ....ама  щом каза ...да и за тях....изобщо   въпроса беше за Иран ...Ох ....моя  гледа мач -ВАЖЕН  #Crazyднес и аз цъкам по  форумите.. Rolling Eyes..Спокойствието иначе  трудно се разваля  Simple Smile...Айде, лека нощ! Wink

# 217
  • Мнения: 1 655
ако си във България до 3 месеца може и среща да си спретнем Grinning
за сега плануваме началото на юни да сме там.
Аз задалжително сам тук докато малчо стане на 3 месеца!
А за срещата нямаш грижи и аз много ще се радвам!!! smile3525
Много благодаря на лелите, снимки ще ви пратя задалжително!!! newsm10

Последна редакция: пн, 03 апр 2006, 08:15 от kremakula

# 218
 Кремъкула успех утре.стискаме ти палци
  .  bouquet smile3521 newsm62 newsm68 newsm44 newsm10 newsm10 newsm10

Последна редакция: пн, 03 апр 2006, 18:55 от maryb

# 219
  • Мнения: 1 610
Момичета, имам сведение за Кремакула- много се радвам всичко е преминало успешно, Сами бил чудесно бебче 3,5 кг- хайде някой да пусне тема и линк да и честитим!Че съм относително нова тук и не мога да се ориентирам. Това ми е инфото досега , понеже ми е супер скапан телефона и прекъсвае докато си говорихме, дано не ми се сърди,че споделям. Знам, че всички я обичате тук !!! bouquet  bouquet  bouquet

# 220
Zdraveite na vsichki!
Nova sam vav forumite i ve oshte ne sam dobre orientirana i bih jelala da mi kajete kak da pisha na balgarski sled kato moyata klaviatura niama kirilica?  newsm78
Sashto taka imam vapros kam vsichki vas : V kolko chasa si lyagat vashite deca?Az imam dve slanchiza - Mayya pochti na 4 i Sarah na 10 meseca.Moite deca si liagat sled 10 da negovorim che goliamata si liaga i sled 11:30.S bebeto imam oshte po goliam problem,no0shtno vreme se budi chesto ei taka ot nishto,i ne zaspiva sam dokato ne ya vzemesh na raze.Niamah podoben problem s po-golliamata i zatova sam se vidiala v chudo.Rabotia i vechno mi se spi.Pomognete!

# 221
  • Мнения: 1 269
Здравеи Комодени добре дошла   bouquet
Където пишеш отговор в десният ъгъл има кредор натискаш го на ВР и готово(ама как го обясних само)
Ти къде си?В коя страна
Моите деца си лягат сравнително рано,малкият в 8, а какта в 8.30 - 9.00
Аз така съм ги свикнала 4е и аз да имам малко свободно време.Малкият от няколко дена и тои все на ръце иска,но му е простено 4е е малко настинал.
Да не вади зъбки мъни4ката?И аз се бях видяла в 4удо с тея зъби,то не бе реване то не бе 4удо.Даже се бях принудила да я взема да спи при мен само и само да дремна малко,но това ми беше голямата грешка Laughing

# 222
Nali sam oshte NOVAK che i imeto si sbarkah.Jiveya v Dubai i v momenta sam na rabota ta ubivam malkko vreme!  Grinning
Sega shte vidia kakvo maoga da napravia s pisaneto na BG!
Mersi!

# 223
  • Мнения: 1 269
А така още една мама в Дубаи.Отбора ни се увели4ава. Grinning
Къде си то4но в Дубаи,какво работиш ако не е таина де.

# 224
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
комодени добре дошла, но като гост ли ще останеш, регистрирай се и виж в на4алото на темите има указания за кирилица, кредор работи само в интернет експлорер. и я разкажи къде си ти в арабския свят?при нас не мойе да се ляга рано , да бе навън пе4е слънце и детето да спи -абсурд за 20.00 ч.най-рано към полунощ особено лятото !тогава животът е след 19.00 до 3-4 сутрин по улиците и градинките.определено за мен режимът е свободен ве4е, защото насила никой не спи, а за неудобството от това си патим ние родителите, но тати ни е от най нощните птици, аз оцелявам! Peace Hug
А МЛН МЕ Е ИЗПРЕВАРИЛА §

Общи условия

Активация на акаунт