Мами в арабски страни!

  • 27 897
  • 281
  •   1
Отговори
# 225
Da ne se chudish kakvo stava tova sam az ot predi s dvete dechiza.
Mislia si che problema e v rastiashhtite 2 zaba,no prodaljava veche dalgo i az veche iznemogvam.Moyata goliama hubaviza ne iska da si liaga rano i pravim szenki pochti vsiaka vecher.To problema e i v nas zashtoto az rabotia do 8 i dokato se natutkame stava pone 9.No tova e chasa v koito mi se shte tia da si liaga.
Jiveya na parkinga na Lamcy Plaza i rabotia v edin jenski zentar-Karisma kato fitness instructor i uchitel po pluvane.
Za vsicki Komodini vsashtnost sam az-KOMODENO,no ne se orientirah kak se pishe v nachaloto

# 226
  • Мнения: 1 269
Ихаааа я кажи малко пове4е за този център.То4но от това имам нужда от фитнес 4е ве4е 2 месеца съм на диета,но в къши упражнения не мога да правя като нямам стимул.На близко си ми,аз съм до БУр жуман сентър.
И тука комшии4етата не спят.До 12 4аса играят на вънка.
Марси какво е това 3-4 4аса #Crazy После ще съм като парцал.Отвикнала съм да стоя до късно но сега като се прибера в България,мятам децата и здравеи живот(ех ме4тиии ме4тиии)

# 227
Ami kakvo da ti kaja centara e samo za jeni i e samo za chlenove,toest triabva da si napravish membership za 3,6 ili 12 mesea.Imame fitness,basein,kozmetichen salon,spa,friziori,manikiuristki i t.n.Izobshto vsichko pod edin pokriv.Klliantelata e osnovno mestni jeni no ima i drugi nazionalnosti razbirase-osnovno obache arabski jeni.Ne e losho no mislia da se mestia zashtoto ne mi plashtat koi znae kolko dobre,a niamam niakakvo svobodno vreme za decata.
Az sam se vidiala v chudo,opitvam se da sloja red v kochinata  Laughing,ama nishto ne stava.To kato se pribera koe po-napred.....Da ne govorim che vodia dezata chesto do roditelite na maja mi i9 tova stava estestveno sled 8,koeto znachi che finishiram v kashti niakade kam 11 i vsichki oshte sa na kraka.Na men mi se shte da si liagat kam 9 ta i az da imam malko vreme,za men si-da gledam TV ili prosto nishto da ne pravia.

# 228
Ami kakvo da ti kaja centara e samo za jeni i e samo za chlenove,toest triabva da si napravish membership za 3,6 ili 12 mesea.Imame fitness,basein,kozmetichen salon,spa,friziori,manikiuristki i t.n.Izobshto vsichko pod edin pokriv.Klliantelata e osnovno mestni jeni no ima i drugi nazionalnosti razbirase-osnovno obache arabski jeni.Ne e losho no mislia da se mestia zashtoto ne mi plashtat koi znae kolko dobre,a niamam niakakvo svobodno vreme za decata.
Az sam se vidiala v chudo,opitvam se da sloja red v kochinata  Laughing,ama nishto ne stava.To kato se pribera koe po-napred.....Da ne govorim che vodia dezata chesto do roditelite na maja mi i9 tova stava estestveno sled 8,koeto znachi che finishiram v kashti niakade kam 11 i vsichki oshte sa na kraka.Na men mi se shte da si liagat kam 9 ta i az da imam malko vreme,za men si-da gledam TV ili prosto nishto da ne pravia.

# 229
  • Мнения: 1 269
Къде се намира то4но този център?И аз имам една приятелка която работи то4но като теб(само 4е тя няма деца) и тя се оплаква 4е не и плащат добре.
Напълно те разбирам,аз не работя и си имам 4иста4ка и пак нямям достатъ4но свободно време.Но живот и здраве малката на градинка есента.4е и тъя полудява сама в къщи.Иска си де4ица.

# 230
MLN triabva li parvo da ya instaliram tazi programa,neshto ne shvashtam kak stava rabotata.Kato natisna na natpisa KREDOR na stranizata vdiasno do butona izhod mi otvaria druga straniza zas inrormazia.Svetnete me kakvo triabva da napravia tochno.

# 231
Zentara e zad parkinga na Lamcy Plaza.Predi poluchavah poveche,no az ne moga da si stoya v kashti i triabva da bachkam-shilo v torba ne stoi.Imam jena koyato gleda dezata dokato me niama,a ot septemvri goliamata shte tragva na uchilishte ta shte miryasa.Sega ya vodia na pluvane i balet ama ne i stiga ne se spira za 5 min i nakraya kolabira,no tova e sled 10 chasa za sajalenie.Triabva da si pochiva i liaga po-rano.Shte rabotia nad tozi problem,chakam saveti ot vas.

# 232
  • Мнения: 4 390
До тази лента -
... от дясната страна има бутон, син, на който пише EN. Натискаш го и ще видиш падащо меню с три опции -  EN - osnovna klaviatura, BP - Bulgarska Fonetichna, BG - Bulgarska Standartna.

Избери ВР - така на всяка латинска буква, ще съответства българската - R-P, T-T, D-Д и т.н...
Нищо не е нужно да инсталираш, ако ползваш това (Кредор).

# 233
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
здравей и от мен  bouquet
готино изглежда центъра от вън, но не съм влизала. аз и говорих на МЛН за него , но тя е забравила. Mr. Green
и моя малък мъж си лягаше по нощите, но един ден решихме, че не може да продължава така и му наложихме да си ляга рано. порева си няколко дни и се научи. а и не го оставям да спи повече от веднъж през деня. така си ляга в 9-9.30 и сутрин се събужда  в толкова. след обяд в 1-2 за час -два. но и ние си променихме начина на живот. гледам да съм си в къщи по времето за лягане. ако баща му е на "училище" и се прибере по-късно се случва да не може да го види по 48 часа.... и скъпите ми роднини научих и сърдят се- не сърдят- това е Twisted Evil детето си го гледаме както ние намираме за добре.

дано да се организираме и се видим тия дни.
не разбрах- в кой район живееш?

# 234
Zdravei Diviana!Mersi za informaziata,no do tozi red ot meniuto niama nishto drugo osven kraya koito e IZHOD.Dnes se rovih iz foruma i popadnah na informazia che tozi buton moje da lipsva v niakoi versii na Explorer,taka che yavno taka e slucheya s moya v rabotata.Shte pogledna kakvo e polojenieto vkashti i togava shte mislia kakvo da pravia i dali da polzvam niakoya kirilizirashta programa. atwork


# 235
Zdravei i na teb!
Az jiveya na parkinga na Lamcy Plaza.Zentara ne e losh no mnogo neshta vatre ne sa kakto triabva i zatova klientite ne sa mnogo shtastlivi,no tova e polojenieto.Az ne mislia da stoya mnogo dalgo tuk na rabota,no da vidim ....Vie vse pak moje da se organizirate edin den i da doidete da go razgledate.
Nadiavam she che shte se vidim v nai-skoro vreme.

Здравей и на теб!
Аз живея на паркинга на Lamcy Плаза.Центъра не е лош но много неща вътре не са както трябва и затова клиентите не са много щастливи,но това е положението.Аз не мисля да стоя много дълго тук на работа,но да видим ....Вие все пак може да се организирате един ден и да дойдете да го разгледате.
Надявам ше че ще се видим в най-скоро време.
 

Последна редакция: чт, 06 апр 2006, 14:28 от Diviana

# 236
  • Мнения: 4 390
Zdravei Diviana!Mersi za informaziata,no do tozi red ot meniuto niama nishto drugo osven kraya koito e IZHOD.Dnes se rovih iz foruma i popadnah na informazia che tozi buton moje da lipsva v niakoi versii na Explorer,taka che yavno taka e slucheya s moya v rabotata.Shte pogledna kakvo e polojenieto vkashti i togava shte mislia kakvo da pravia i dali da polzvam niakoya kirilizirashta programa. atwork

Можеш да ползваш това като начало -http://lat2bg.kredor.com/scgi-bin/og.php?op=lat2bg

Не се инсталира нищо.




# 237
  • у нас
  • Мнения: 660
Здравейте момичета
Не съм се разписвала от доста време в темата,но ви чета редовно.Виждам,че и групичката ви се увеличава.Днес тук пак вали и е едно такова мрачно,от там и настроението е кофти.Не знам защо,но тази бременност много ме депресира.Дано не се наложи до края да търся и помощ от психолог,освен от гинеколог Mr. Green При вас сигурно вече е лято Hug я споделете,става ли за плаж времето Simple Smile
В понеделник съм отново на преглед,стискайте палци бебчето вече да се покаже какво е(както вече знаете,надяваме се на мъжко),но нека живо и здраво,пък каквото и да е пак ще си е наше и ще си го обичаме.Да ви се оплача,вече съм +7кг и мразя гадния кантар или той мен cry.

# 238
комодени добре дошла, но като гост ли ще останеш, регистрирай се и виж в на4алото на темите има указания за кирилица, кредор работи само в интернет експлорер. и я разкажи къде си ти в арабския свят?при нас не мойе да се ляга рано , да бе навън пе4е слънце и детето да спи -абсурд за 20.00 ч.най-рано към полунощ особено лятото !тогава животът е след 19.00 до 3-4 сутрин по улиците и градинките.определено за мен режимът е свободен ве4е, защото насила никой не спи, а за неудобството от това си патим ние родителите, но тати ни е от най нощните птици, аз оцелявам! Peace Hug
А МЛН МЕ Е ИЗПРЕВАРИЛА §


Мразиш ли главните букви

# 239
  • Мнения: 1 269
Я по ведро го даваи лорекса  Hug И аз имах един такъв период с втората си бременост,а да не говорим за килограмите-20 отгоре.Но сега ве4е влезнах във форма след 2 месеца диети Mr. Green
Времето е много топло.Ние ходихме на плаж,но сега сме малко болни настинали.Стискам палци да е мом4енце,но каквото и да е да е живо и здраво
Кремакула едва ли ще се вклю4и скоро да покаже снимки на малкия юнак  Simple Smile

Цитат
Мразиш ли главните букви

Това пък защо?

Общи условия

Активация на акаунт