Макар и още далече, февруарското човече върви към четвърти рожден ден вече (50)

  • 58 025
  • 738
  •   1
Отговори
# 495
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Добро утро ! И хубава седмица !  Hug

# 496
  • София
  • Мнения: 110
Хубава седмица и от мен! Съни, благодаря за благото кафенце!  Peace

Сутринта докато си миех очите си нараних едното оЧо иии по настояване на мъжа ми отидох на лекар (имаше си видим оток, не му трябваше много да ме навива). Имам раничка, обработвам я с капки и гел и трябва да мине до няколко дни. Пфуу, че се наредих неприятно.  ooooh!

Диди и работата ме изцедиха през уикенда, снощи щях да припадам в седнало положение.  Mr. Green Тормозът от Диди е сладък - въпроси, изваждане и нареждане на играчки (например крепост от 1928192 на брой дреболии), четене на книжки, ролеви игри (ту съм нейно дете, ту съм госпожа от градината), катерене върху мен, лигавене, ноооо в допълнение към работата и недоспиването ми идва в повече.  Crazy След като я взема от градина ме очаква пак същото (работа + тормоз), та мисля да си почина малко (то и по предписание на офтамолога, де  fiuuuuuu ).

# 497
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 422
Успешен старт на всички ви. За нас се очертава поредният маратон на неопределено разстояние (с препятствия). Още отся усещам как ми парят петичките. Laughing

Юхчева, мнол гадно туй с очото. Ще прочиваш, ами, почивката прави шампионина, нали така?

А на мен така ми се ходи на кинооо, на някое шеметно 3Д с младите дами (те много обичат и много искат, но ще видим кога ще ни огрей).

Друго, друго, друго - здраве за всички ни по много... и късмет!

Сполай ви, ще се явя по някое време, жива надявам се. Crazy Crazy Crazy

P.S. Комплиментите за новия ми облик заслужено се полагат на Далчето. Дори не се наложи много да я моля. Ама вижте пък как превъзходно се е справила. Ся остава да пипна още малко тук-там и ще имам чисто нов профил.

# 498
  • Мнения: 40
ДВ, дами!
Не съм ви чела, но знам, че сте ми стискали палци за първия работен ден, така че БЛАГОДАРЯ. Обучението е ок засега. Никак не съм свикнала на такава статична работа, но вероятно е въпрос на време. Ще видим накрая какво ще излезе.  Sunglasses
Още борим бактериите вкъщи. Ния все така си плаче на яслата и не яде. Аля е добре. Ники има по-малко работа и помага. Аз нямам грам време за нищо, заспивам с дребните към 21ч. Дано по-скоро влезем в някакви релси!

# 499
  • Мнения: 307
Добро утро!


Юхче ако имаш нужда още имаш и моите стиснати палци Peace
Сияна и тя е страшна работа,вратът ме заболява да ми го върти постоянно към нея.А ако случайно се загледаме в тв-то,направо отива и застава пред него и започва едно пеене и танцуване Simple SmileНе може да се върши друго,тя трябва да е центъра на вниманието Crazy
Радвам се много на работещите на които работата им доставя удоволствие.Аз също си я харесвам доколкото е възможно,на 4 дни 1 почивам,което ме устройва,но шефовете постоянно измислят някакви неща.От вчера имаме нова управителка която е брр...Искам смяна ,но за съжаление в малкия град няма много възможности.

# 500
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
Здравейте  Hug
... някой искаше отчет  Joy - сега се връщам от ЖК ... момата е добре; върви с 4-5 дни напред; 700-730 гр. според замерванията и не спира да се движи Simple Smile Пръстите на краката й са все в устата  Joy Та така - супер сме Simple Smile

# 501
# 502
  • Мнения: 179
 Здравейте, дружки мили!

 Загубих се и се чувствам виновата, та минавам да се разпиша и да кажа, че сме живи, здрави, бутаме я някакси.

 Причината да не се вясвам е че ми е едно скапано, тъпо, отегчено.....и нямам желание да пиша...И така съм от...4-5 месеца Sad. Определено съм си за антидепресанти, но удържам фронта. Нещо с работата хич не ми върви. Пробвах тотална промяна, но и така не ми хареса и се сговних напълно. Имам добро образование (мисля) и специалност, и много исках да работя по нея, но какво е положението- намирам хубава оферта, мечтаната работа, държавна институция, 32-дневен платен годишен отпуск, редовна смяна (без съботно-неделни и празнични дежурства), хората ме искат за....заплата малко по-висока от минималната  Shocked Shocked Shocked Sad. Избора ми е частната сфера, където осигуровките са на минимум, бачкаш като изоглавен, няма събота, няма неделя, дежуриш по празници, работиш до късно и заплатата е в пъти повече. Уморих се. Просто се опитах да бъда нормален човек, на нормална работа, да мога хем да работя, хем да си гледам семейството Sad. А има такива положения. Ходейки и блъскайки се тук-там видях доста колеги, кой от кой по-некадърен (нали заедно сме учили в университета, та имам представа кой колко може), намърдали се на ключови позиции, със самочувствие до небето, а аз като някаква мизерница обикалям да търся работа. Нямам вуйчо владика, нямам чичо в Парламента, какво да направя???? И пак избрах това, което не ме устройва, но все пак нямам право да съм егоист- у нас ме чакат две деца и ипотечен кредит, който трябва да се плаща ooooh!. Та това е причината да не ми виждате балетните палци толкова дълго време. Не обичам да мрънкам, да се оплаквам и да занимавам хората със себе си...Знам че трябва да се радвам, че сме живи и здрави, повтарям си го непрекъснато, но не ми се получава. Важна ми е работата, с желание съм учила, с желание искам да работя.
 
 Иначе си растем и хубавеем  hahaha. Елия нон-стоп пее и танцува. Ходи на латино танци в градината и на народно пеене в едно читалище. Устата не й се затваря. Действа ни всичките вкъщи и най-много батко й. Сутринта трябваше да отстъпя, след кратък спор от който трудо бих излязла победител, и да я пратя на градина с рокля, щото принцесите, видиш ли, не ходели с панталони Crazy. И Хелоуин празнувахме, не защото аз го зачитам за празник, а защото се събраха една тайфа от 10-ина комшийски деца и не можех да обясня на моите, че намирам целия този "обичай" за супер измислен. И така нито един съседски апартамент не беше пожален. А Елия беше....принцеса hahaha hahaha hahaha. И така...

 Мяркам ви във ФБ, радвам се на всички, но рядко ми идва музата да коментирам. Тук не съм чела назад, само мернах отгоре, отгоре. Няма да ви споменавам поименно, за да не се засегне някой неспоменат. Целувки на ВСИЧКИ! Hug Hug Hug

# 503
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
 балерина, много  Hug-ки ... Знам, че е лесно да се каже: "Горе главата!" ... Трудно е да се направи ... Ей, го нова година иде ... Дано тогава нещата да тръгнат нагоре  Hug

# 504
  • Мнения: 163
Балеринке,
хем се радвам да те прочета, хем ми е мъчно, че така си паднала духом.  cry
Първото обаче надделява.  spoko
Да ти кажа, че няма защо да се ядосваш – има.
Да ти кажа, че нещата ще се оправят – няма.
Да ти кажа, че има смисъл да се бъхтиш за тиквени медали – няма.
Разбрах го след n брой часа работа и с най–черни мисли в главата.
Извод – не си струва. no
Единственото, което можеш да направиш, е да го приемеш... или да си хванеш шапката и да отидеш в бяла държава, където ще получаваш полагащото се за труда си и ще можеш да работиш и да си гледаш децата.

# 505
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Балеринкеее,  Hug Hug

Какво да ти кажа, аз пък днес издадох билет на един малоумник, който не можа да плати /даде ми 4 дебитни карти - всички бяха отказани/ и сега ще плащам 200 лв. глоба.

# 506
  • София
  • Мнения: 110
Ла вида, радвам се за добрите новини!  smile3539

Пух, представям си я Сиси как се бори за място под слънцето, в нейния случай - под прожекторите.  reverance

Мяуче, много ти е еуегантно аватарчето, мдам.  4470

АлеНия, зася вървят според очакваното нещата, значи. Продължавам да стискам палци!  Peace

Съни, въх, голяма глоба.  newsm43

Балеринке, много съжалявам за това как се чувстваш. Донякъде те разбирам, защото и на мен ми е (май ми беше всъщност Thinking) същото. С такова желание учих, трупах опит и нямах търпение да работя това, за което съм учила, нооо не се случи така. Все пак само егото ми пострада, времето за Диди - не.  Rolling Eyes Въпреки всичко вярвам, че ще се случи нещо, което да ти донесе приемливата промяна, от която очевидно имаш нужда. Прави каквото трябва засега, стискай зъби, но не спирай да мечтаеш и не се обвинявай.  Hug

Коте, аз съм 'псолютен идеалиС, ама това:
...да отидеш в бяла държава, където ще получаваш полагащото се за труда си и ще можеш да работиш и да си гледаш децата.
дори и аз не го вярвам.  hahaha Даже съм убедена, че в чужбина компромисите ще са доста повече...  Confused

Диди от днес е солидарна с мойто болно очо и се събуди със зверски конюнктивит.  bowuu Пак ме очакват работа + тормоз от нея едновременно, заедно с домакинстване и задачки покрай апартамента (вече предупредихме, че до края на месеца ще се изнесем, а в момента хич не е за нанасяне положението  fiuuuuuu ).

# 507
  • Мнения: 163
в чужбина компромисите ще са доста повече...
Не съм съгласна. Naughty
По–скоро смятам, че компромисите и постоянната борба ще си заслужават.
Абе, не ми се коментира по темата. След 32 години оптимизъм и национализъм животът най-сетне успя да ме превърне в циник, който е готов да емигрира на момента, барабар с всичката си челяд.  newsm50

Адаш, в същия ред на мисли – все добрите го отнасят. Mr. Green

Юхич, да ти се оправя очето бързо! Hug

# 508
  • София
  • Мнения: 6 011
ДВ!  Hug

Юхич, да ти се оправя болното очо и друг път да си знаеш, дан съ търкаш толкоз старателно сутрин!  Mr. Green Hug
Съни, съжалявам за случката, ама този билет не може ли да се анулира баси, кив са тия зверски глоби? Не ми се вижда много справедливо, ти няма как да провериш предварително дали по дадена карта има наличност, а същевременно трябва да издадеш билета, за да приключиш продажбата и да се стигне до плащане. Много тъпо, какво очакват от теб - да ги подпукваш за банково извлечение от вратат ли? Ей ядосах се много... #Cussing out
Танюшкин, значи си влезнала в обичайния ритъм  Mr. Green Twisted Evil Mr. Green, споко, и аз залягам ей сегинка.  Mr. Green
Ла вида, радвам се, че с Акробатката всичко е наред!  Heart Eyes


Балеринке, "Който търси - намира" и "Дето е текло - пак ще тече" са ми мантрите, дето ме спасяват мен, акО, че са си леко селянеещи поговорки всъщност.
И аз си бях за антидепресанти когато бях на последната работа, толкова нещастна не съм била през живота си. Уж го направих за добро - да е с нормално работно време, да е без празници и уикенди, с нормална заплата и т.н., а се оказа баси простотията. Направо ми се гадеше като ходех там.
Бая мрънках тук и аз, не се притеснявай да пишеш, поне знаеш, че те разбираме!  Hug
Сигурна съм, че ще намериш правилната за теб работа и искам да ти вдъхна надежда, да не се отчайваш, щото има такива предложения и в частния сектор - без работни уикенди, без работни празници и осигуровки в/у реалния доход - сегашната ми работа е такава. Peace
 Hug


Айде сполай ви, наистина отивам да с тръшкам и аз, доста се поуморих, ама всичко ми е ново, а нещата при нас не просто вървят, ми летят. Crazy А аз кретам след тях. Joy

# 509
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен! Позагубих се леко, но много неща изведнъж и така се получава!
Юху, това с окото звучи сериозно, как успя така качествено да се самонараниш?! Бързо оправяне и без последствия!
Ника, надявам се че всичко на новата работа върви добре и скоро ще си пушка и с всичко в час!
Танче, не е лесна и твоята, но погледни оптимистично че сега започвате едно ново начало- Варна и нова работа! Доколкото те познавам( а и на Гецово съм идвала все пак и на живо доста сме говорили), смятам че много бързо ще влезеш в час, ти си борбена!
Малеееее, хора 200 лева глоба......страшен ужас е това! Ама защо пък да плащаш такава сума, няма ли начин да се преразгледат нещата и да ти ги опростят, ти какво си виновна, че в тази държава повечето са мошенници и т.н.?! Дано все пак да се размине, незнам и аз как, но ти го желая от сърце!!!
Отчет от бременните- аз чак другата седмица съм на преглед и вече търпение нямам! По принцип вече трябваше да съм почувствала бебо, но нали съм с предна плацента този път, та май ще си почакам! Абе вече нямам търпение да видя дали всичко е наред, както и вече пола ама наистина, че скоро по вестниците ще ме пишат" Бременна от Русе, уби мъжа си"- подлудяваме, той още смята че бебо е момиче и му говори в женски род и с женско име, което той си е решил а аз дори незнам, че това име искал той(ама кой го е питал)! Та това адски ме дразни, а и нещо хормоните не са ми в ред и нещо не го изтрайвам! Но най-вече дали всичко с бебо е наред ме интересува!
От петък започнах с болки в гърлото, а после се вдигна нагоре и се опитва да ми се запуши носа, а кашлица си имам разбира се! Лекувам се уж......та да видим!
Ла Вида, радвам се че всичко с бебка е наред и да е все така игрива!!!
Лека нощ от мен!!!

Общи условия

Активация на акаунт