напукани пети помощ

  • 28 402
  • 60
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Здравейте ползвам cracked heel repair cream но никаква полза имам напукани пети ако някой страда и се лекува нека ми пише благодаря предварително!!!

# 1
  • Мнения: 8
И аз съм имала такъв проблем.Купувала съм си най-скъпите мазила и лечебни козметики и полза никаква докато един ден не си купих най-прост вазелин за лев и нещо от аптеката.Точно след 5 намазвания и краката ми са като на бебе.От тогава никакъв проблем нямам, а вече не се и мажа често-само ако забележа, че има леко загрубяване вечер преди да си легна се намазвам и на другия ден няма нищо.

# 2
  • София
  • Мнения: 786
Здравейте ползвам cracked heel repair cream но никаква полза имам напукани пети ако някой страда и се лекува нека ми пише благодаря предварително!!!

Ама ти всички теми в клюкарника ли ги пускаш?
Ето тук има подфорум за проблемите които те вълнуват
http://www.bg-mamma.com/index.php?board=15.0

# 3
  • Мнения: 3 535
http://apteka.framar.bg/11000473/%D0%BA%D0%B5%D1%80%D0%B0%D1%82% … -50-%D0%BC%D0%BB-
Българско - 6,48лв в аптеката - препоръчвам   newsm10

# 4
  • Мнения: 100
Може да ви се стори просто, просташко, първично и не знам още какво, но баба ми цял живот си страдаше от напукани пети (чак до кръв и се пукаха, дори и късаха чорапите... сериозно беше и нищо не помагаше) и един ден - преди около 4-5 месеца беше прочела във вестника следната "рецепта":
взима се от домашна ракия първак и се слага на памук - така да има (да е мокричко) слагаш памука на петата, обуваш един плик и отгоре чорап и преспиваш така.

след 2-3 нощи всичката мъртва кожа буквално се изрони и сега петите и са по- гладки от бебешки...

# 5
  • Мнения: 45
Има пилинг-маски за крака. Кой да е груб крак става като бебешки и даже от ходене на педикюр няма да имаш нужда.

# 6
# 7
  • Бургас
  • Мнения: 6 589
Опитвах какво ли не,докато не попаднах на страхотна педикюристка.

# 8
  • Мнения: 7
Славче, моля те кажи коя е! Аз също съм от Бургас и заради ноктите имам страхотен проблем с намиране на кадърна педикюристка - от 7-8 години ходя по мъките.

# 9
  • някъде другаде
  • Мнения: 629
Ще следя темата. До сега нямах такъв проблем , но днес забелязах , че леко ми се е пукнала дясната пета. По принцип вечери като се къпя , си търкам петите с пила и ги мажа с крем за пети на AVON.

# 10
  • Мнения: 7
тези пилинг маски как точно се правят, нещо специфично има ли?

# 11
  • Мнения: 45
тези пилинг маски как точно се правят, нещо специфично има ли?

Обуваш найлоновите чорапки с пилинга, отгоре обикновени чорапи, носиш ги час, събуваш и измиваш. До 1 седмица всичко пада.

Решаваш всякакви проблеми с груба кожа, гъбички даже ако има и пожълтялости, а също с врастнали нокти. Забравяш за пили и педикюристки.

# 12
  • Мнения: 9 903
Ползвах този крем и съм доволна!-

     http://apteka.framar.bg/30011878/%D0%B1%D0%B8%D0%BB%D0%B5-%D0%BA%D1%80%D0%B5%D0%BC-%D0%B7%D0%B0-%D1%81%D0%B8%D0%BB%D0%BD%D0%BE-%D0%BD%D0%B0%D0%BF%D1%83%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8-%D0%BF%D0%B5%D1%82%D0%B8

и аз съм доволна. И от вазелин съм доволна. Знам, че честото стържене с пили и пемза води до по-често и бързо натрупване на мъртва кожа.

това с ракията ми се видя интересно, склонна съм да го вярвам, ама чак такъв проблем нямам Simple Smile тук, където целогодишно се носи отворен чехъл или джапанка, си мажат краката с масла/зехтин, обуват чорапи и спят така.

# 13
  • София
  • Мнения: 155
тези пилинг маски как точно се правят, нещо специфично има ли?

Обуваш найлоновите чорапки с пилинга, отгоре обикновени чорапи, носиш ги час, събуваш и измиваш. До 1 седмица всичко пада.

Решаваш всякакви проблеми с груба кожа, гъбички даже ако има и пожълтялости, а също с врастнали нокти. Забравяш за пили и педикюристки.



От къде ги купуваш тези вълшебни маски, можеш ли да препоръчаш конкретна марка?
Колко бройки са вътре и на каква цена?
Ще съм благодарна на всяка информация Hug

# 14
  • Мнения: 45
В една опаковка са 2 чорапчета- за един пилинг.
Купувам от Елитис, струва към 6-7 лв. Или на ибей.  Цената е приблизително същата  или по-висока, но там има по-голямо разнообразие от различни фирми. Най-добре да се пробват най-различни защото се различават доста по сила на действие.
Тази в Елитис е с по-бавно действие до 10-тина дни някъде отнема беленето.

http://www.ebay.com/sch/i.html?_odkw=&_sop=1&_osacat=638 … peel&_sacat=0


Последна редакция: сб, 10 авг 2013, 00:37 от Lizet33

Общи условия

Активация на акаунт