Има ли майки на пубери?

  • 4 062
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • Popovo
  • Мнения: 571
Цитат на: Шани
Божеееее, кво ме чака  Twisted Evil . А аз съм седнала да се тормозя с моята щерка дето е още в 1-ви клас.  Thinking
Снощи обаче ми направи едно признание: "Мамо - аз вече харесвам друг!"  Shocked  Shocked  Shocked
Някакъв Калоян от 1-а клас, които преди 2 дни я е целунал по ръката(китката), а вчера направо си я е прегърнал  hug . А като говори за него...то мига  4470 , то пърха...лелел  doh .
А по-натам...просто настръхвам  af .
Само Господ да ги пази живи и здрави  newsm20 , а тоз пуберски период ще се преживява--няма как   33uu .


И ние така с тази разлика,че имам син който се бори с негов съученик за "любовта" на момиче.Днес ни накар да правим това,днес онова.

# 31
Стискайте палци! Tada местим се в сряда в новото училище! Close-mas:

# 32
  • Мнения: 1 269
#Milti  #Splat гостът бях аз! #Splat  Close-mas:

# 33
И при мене е такъв проблема - можем да говориме и да разбира като голям човек, а след една седмица все едно е някакво идиотче, което си знае само това, което си е наумило  Sad
Затягането на дисциплината не върши работа защото сме много заети и няма кой да го следи. А мързелът винаги побеждава.... като включим и липсата на някакви интереси извън компютърния клуб става страшно

някой има ли рецепта за справяне?

# 34
  • Варна
  • Мнения: 332
Не е съвсем по темата, но искам да ви попитам на какъв подарък би се зарадвал един шестокласник, че не знам какво да купя за Коледа на моя племенник.

# 35
  • Мнения: 2 051
Цитат на: snezha
Не е съвсем по темата, но искам да ви попитам на какъв подарък би се зарадвал един шестокласник, че не знам какво да купя за Коледа на моя племенник.

Футболна (баскетболна или друга) топка.
Диск с музика, която обича.
Фанела с надпис, но тук иска проучване.

# 36
  • Мнения: 3 479
Цитат на: snezha
Не е съвсем по темата, но искам да ви попитам на какъв подарък би се зарадвал един шестокласник, че не знам какво да купя за Коледа на моя племенник.


Компютърна игра.

Общи условия

Активация на акаунт