Kuzey Güney-Север - Юг ﻉ и актьорите след края на филма - 99

  • 44 224
  • 742
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 445
Фенче, и аз не харесвах Седеф преди, но сега се загледах и много ми допада за ролята, подхождат си с Халил - Къванч Simple Smile Иначе от другите актьори ми допада Юсуф - брата на Менекше, а актрисата, която играе Зейнеп е много красива Wink

Ама голям майтап как се засичат постоянно в многомилионния Истанбул  hahaha

# 46
  • Мнения: 445
Добро утро, пиленца  Hug  Laughing

понеже един бивш колега поздрави във фейса с тая песен, а аз много я харесвам, нека е сутрешен поздрав и за вас  Flutter

">#at=24[/video]

А ето и малко от снощния ми разкош  Heart Eyes




 newsm76  Kissing Heart Heart Eyes

# 47
  • Мнения: 18 588
Добро утро, милички! Hug
Хел  Heart Eyes като ти гледам снимките, които си пуснала, направо пак ми се гледа Халил ... толкова е готин! А Зейнеп е гадна също като нашата Змейнепка , никак не ми харесва, дори и на външен вид.
За теб специално едно много хубаво клипче от ДЗ


Ти до коя серия стигна?
Благодаря ти за прекрасната песен, с която ни поздрави, много я обичам!  bouquet

Последна редакция: пн, 12 авг 2013, 10:10 от queen_fenka

# 48
  • Мнения: 445
Фенче  Hug, аз съм до 8-ми епизод, Зейнеп ( явно тва е името на злобарките  hahaha) не е станала гадна. Уж даже им помага заедно с оня Митхат  Sick
Иначе имах предвид, че самата актриса ми е симпатична, с тия черни очи и буйна коса - красавица е,  по ми е хубава от Мервето  Wink

Иначе все повече и повече харесвам Халил...  Heart Eyes Душичка е той, наистина ролята пасва на Къванч, той се справя добре. Хубава двойка са ми със Седеф, отиват си сякаш. Аз преди нали бях загледала малко сериите по бтв, та там хич не я харесах, но сега ги гледам сериозно. Ами добре се справят и двамата, много са милички  Flutter Кой знае още колко мизерии ги чакат  ooooh!

Мерси за поздравчето, супер е клипа....  Hug

Айде, аз отивам да видя какво стана с Джанай, че нали я отвлякоха ония малоумници  Tired  Laughing

# 49
  • Мнения: 445
Мдаааааа...  Laughing Зейнепка си показа ноктите...

Ама аз едно не разбирам - защо, аджеба, всичките отхвърлени жени задължително си мислят, че като разделят любимия с тази, която му е на сърце, то той ще е отново с тях?  newsm78

То е така не само по филмите, забелязвам...  Thinking Абе един мъж като не те иска, ако ще и мис Свят да си (ето ти пример с Азра  Laughing ) той няма да е с теб. Колкото и мизерии и поразии да направиш няма да си го върнеш. Напротив дори, когато разбере що си натворила ще стане даже още по-зле  Tired Ей я и тая Зейнеп - тича ли тича след Халил, ама човека друга не вижда, освен Менекше. Нормално, нали е влюбен именно в нея... Кой знае тепърва колко мизерии ще им причини... Едната даже я има в клипчето на Фенче  Hug

Аз все си мисля, че когато един мъж не изпитва дори симпатии към теб трябва най-културно да се оттеглиш  Crossing Arms Колкото и да боли, колкото и да е трудно. Защото дори и някой ден да имате връзка, то самата ти ще си вечно наранена и обичаща... А отсреща - нищо  Crossing Arms

В тоя ред на мисли Wink  Mr. Green

Скрит текст:
Мило четящо ме същество - той си е само мой, каквото и да опиташ да направиш...  Laughing Набий си в главицата, че този мъж си е само МОЙ..... Wink
Ама ако не ти се получават нещата - прочети ми подписа, белким се светнеш  Wink

# 50
  • Мнения: 18 588
Хел   love001 newsm51 newsm51 аферим за скрития текст! Дано не е чак толкова тъпа и те разбере Joy Joy Joy
А името Зейнеп явно наистина го дават по заслуги  Joy Joy Joy Joy и двете са толкова тъпи и не разбират, че мъжете, в които са влюбени имат очи само за една ... ама ще го разберат по трудния начин, след като загубят и мъничката доза достойнство, което имат ...

# 51
  • Мнения: 445
Хел   love001 newsm51 newsm51 аферим за скрития текст! Дано не е чак толкова тъпа и те разбере Joy Joy Joy
А името Зейнеп явно наистина го дават по заслуги  Joy Joy Joy Joy и двете са толкова тъпи и не разбират, че мъжете, в които са влюбени имат очи само за една ... ама ще го разберат по трудния начин, след като загубят и мъничката доза достойнство, което имат ...

Фенче  Heart Eyes, точно че явно не вдява и не разбира - все опитва ли опитва...  Joy Joy Joy Ама ще си умре с опитите  Twisted Evil

# 52
  • Мнения: 18 588
Хел   love001 newsm51 newsm51 аферим за скрития текст! Дано не е чак толкова тъпа и те разбере Joy Joy Joy
А името Зейнеп явно наистина го дават по заслуги  Joy Joy Joy Joy и двете са толкова тъпи и не разбират, че мъжете, в които са влюбени имат очи само за една ... ама ще го разберат по трудния начин, след като загубят и мъничката доза достойнство, което имат ...

Фенче  Heart Eyes, точно че явно не вдява и не разбира - все опитва ли опитва...  Joy Joy Joy Ама ще си умре с опитите  Twisted Evil

 rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

# 53
  • Мнения: 1 012
От Фб
Цитат
Kuzey Guney:
The topic of Kıvanç Tatlıtuğ's new serial will be enclosed

Kanal D's new serial will be Kurt Seyd & Shura

Kıvanç Tatlıtuğ will start work on this serial, after he was last seen in the final of Kuzey Guney.

Tatlıtuğ who took training in London last year will be co-starring with Öyle Bir Geçer Zaman Ki's Farah Zeynep Abdullah in the serial Kurt Seyd&Shura which is based on the book.

The actor's/actresses came together for photo's for Star TV.

The serial will show Bolshevik Revolution & how Turkey got dragged into it.

Гласувайте за Къванч Hug
http://beauty-around.com/en/votes/item/321-best-turkish-actors

# 54
  • Мнения: 5 267
Енигма къде зачезна..  newsm78 Или, или-то я няма, Еми и тя влиза рядко... Ивана, Бойка и други, да не изброявам.

Що така напуснахте темичката и ни зарязахте?  Crossing Arms
Аз не съм напуснала... Peace-просто лятото  ми е много натоварено и не ми достигат силите за писане.... PeaceИначе ви чета и наглеждам почти всеки ден... Hug Hug Hug Да не ви казвам колко бях нещастна,че не успях да дойда на срещата... -още си ходя с киселата физиономия на Сами бей... ... ooooh! Много ми е мъчно за загубата на Лудосчето... Hug-поднасям ѝ най-искренните си съболезнования...... Hug                                                                                                                                         

# 55
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Вай бееееее...вчера минах, казах Дзак...никой не ме отрази.
Що така бе милички...да не сте ми сърдити нещо?
Айде гушки от мене... Hug Hug Hug Hug Hug

# 56
  • Мнения: 445
Бойче, нищо, че не успя за срещата, на следващата ще дойдеш  Hug

Роминче, пуснах анкетата и в темата за ЗП Wink Нашето момче е на 4-то място Simple Smile Дано дръпне  Peace

Фенче  Heart Eyes, къде си тая вечер бе, мило? Не ме напускай и ти, моля  Praynig Hug

# 57
  • Мнения: 445
Вай бееееее...вчера минах, казах Дзак...никой не ме отрази.
Що така бе милички...да не сте ми сърдити нещо?
Айде гушки от мене... Hug Hug Hug Hug Hug


Айде бе, Зиз  Heart Eyes, тъкмо мислех да питам къде си  Hug

Иначение  с Фен и Роминка си надничаме тука. Даже аз си обсъждам сама със себе си  Менекше и Халил  hahaha

# 58
  • Мнения: 1 012
Зиз, аз даже ти отговорих, ама ти не ме отрази  Crossing Arms И изчезна. Ми, ние с Хелънчето никой ли сме?  Cry

Цитат
Başrollerini Çağatay Ulusoy ve Serenay Sarıkaya‘nın paylaştığı Ay Yapım’ın yeni dizisi ‪#‎Medcezir‬ ’in ilk tanıtım fragmanı!

http://izletimetv.com/medcezir-1-tanitim-fragmani.html




Последна редакция: пн, 12 авг 2013, 22:44 от RominaB

# 59
  • Мнения: 18 588
Хел  Heart Eyes тук съм, бе мило! Ама гледам ОТХ, вече съм преполовила 8 сезон  hahaha
Зиз  Heart Eyes е как да не сме те отразили, я не се майтапи ... ама вчера не ми се пишеше заради Лудостчето  Cry Cry Cry
Роминка  Heart Eyes благодаря за анкетата! А тия дори не ги и знам, дето са на първите 3 места, само гледам, че са грозни  hahaha Ооо, сега като се загледах 2 май играеше Ибрахим паша, нали newsm78 Ама пак си е грозен, нищо, че добре си играеше ролята.
А сега лека и синеока, момичета, че вече нямам сили да стоя на лаптопа, прекалих. Но много ми е интересен сериала, какво да направя...

Общи условия

Активация на акаунт