Въпрос за килограмите

  • 3 127
  • 44
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 10 758
През първата бременност качих около 40. Казвам около, защото забременях 55, започнах да качвам от самото начало и като стигнах 90 просто спрях да се качвам на кантара, защото ме беше страх да не го "счупя". В болницата свалих 13. После почнаха диети, хапчета, какво ли не,но... нищо не помагаше. Дори и разходките с количката. Бях се побъркала тотално. Един месец пих Мазиндол и свалих 10. Но пак не бях това , което очаквах. Един познат ми каза да спра да мисля за тези тъпи килограми, защото всичко било на психична основа.Послушах го и дъщеря ми като беше на 3 години вече бях 64кг. После започнах да си мисля за второ бебе, започнах работа, която е свързана само със седене. Нямах никакво движение и за една година качих 15кг. А и се бях побъркала на тема бебе, защото повече от две години се мъчихме , а то не става и не става. Напуснах работа, малко се поуспокоих и .... бебето стана. Сега забременях 79. В момента съм в края на 8-мия месец и съм качила само 17кг. Казвам "само", защото като ги сравня с предишните 40, сега направо не съм качила.

# 31
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Аз забременях 41кг.влезнах да раждам 60кг. и като се има в предвид че съм ниска приличах на "топка"меко казано.С помоща на диета/не кърмя/свалих малко.сега съм 47кг.-остават ми още 6,но кантара не мърда/и да ям и да не ям-все тая/.Но колкото повече време минава,толкова повече започвам да се харесвам-и пълничка не съм толко зле. Laughing  Laughing  Laughing

# 32
  • София
  • Мнения: 2 857
az ka4ix 30kg prez bremennosta
"ostavix" v bolnicata 14kg
a oste ne sam vazstanovila normalnoto si teglo
minaxa ve4e dve godini
imam oste okolo 10kg da svalqm ....
na men ne mi pomogna nito karmeneto nito proxojdaneto na sina

# 33
  • София
  • Мнения: 9 477
От 50-64(65).
Излязох от болницата 59 някъде.
Не знам как стана, но този път отслабнах страшно бързо за разлика от първия.
Вече съм 51кг.
Корема се прибра много бързо. Е, има още какво да се желае, в частта си кожа. Simple Smile  Wink
Наскоро четох много интерсна статия в 'Билд дер Фрау' за менталното отслабване. Че всичко е там. В ума ти. Wink

# 34
  • Мнения: 1 512
Аз забременях 51 кг, влязох да раждам 70 Animal Pig На първата консултация на Кристина се премерих и бях 66 кг. Сега съм 60 кг, спортувам бутане и носене на количката по стълбите, чистене с прахосмукачката и др. подобни  Wink, и обиколки на ма'алата поне 2 часа на ден. Не разчитам много на диети, но смятам като спра да кърмя да опитам поне да не се тъпча със сладки неща и тестени работи  Embarassed  Embarassed  Embarassed .Все пак успявам да се намъкна в старите си дрехи ( е, малко ми стоят опънати, ама преди няколко месеца беше мисия невъзможна ...). Притесняват ме не толкова килограмите, колкото сантиметрите и шкембака Twisted Evil  Twisted Evil  Twisted Evil : , но движение му е майката!!!

# 35
  • София
  • Мнения: 9 477
Забравих да кажа, че бебето се роди 2700гр. Това е също от значение. Защото, ако си родила бебе 3800, то е ясно, че процеса ще бъде доста по-бавен. Повече маса си трупала по себе си. Неизбежно е. Тялото трябва да може да отговори пропорционално на натоварването, т.е. на теглото на бебето.
И още-кърмим се изцяло на поискване.  Simple Smile

# 36
  • Мнения: 2 258
Startovite mi biaha 57.Sled malko problemi v nachaloto vmesto da kachvam az stanah 54.Dotuk dobre:)Otidoh da rajdam 4 dni predi termina i biah 82kg.V bolnicata ostavih 15....koremyt mi ne beshe goliam,no vse pak tolkova ostavih:)sega ,4 meseca po-kysno,sym 63,a triabva da stigna do 57 ,za da se chuvstvam dobre:)

# 37
  • Мнения: 76
Цитат на: mucky
При мен положението е отчайващо Cry Май като чета аз съм най-голямата праска! Animal Pig
Забременях 54.5кг.....
В момента съм на ужасните 68кг.  Shocked   и изпитвам направо погнуса от себе си- меса се диплят навсякъде!  Close  Imp
И най-страшното е,че постоянно умирам за сладко и тестено и дори собствения ми ужасен вид не може да ме мотивира да спра да ям сладко и да започна да спортувам!
[/b]


Това все едно, че аз съм го писала. Срам!  То и годинките ми са повече, та и ЕГН-то май си казва думата, но положението е грозно...

# 38
  • Мнения: 934
Цитат на: boo
Преди да забременея, бях 54. Качих 10 кг, в болницата свалих 6,5 кг. После започнах да ям като за световно и пак си ги качих, та реално се борих с 10 кг. Около година след раждането си влезох в старите дрехи, но това без никакви диети и упражнения, освен прочутото бутане на количка. Кърменето също помага.


Охххх....не знам дали кърменето много помага..... Rolling Eyes

# 39
  • Мнения: 6 206
Памага кърменето!
Поне при мен.
Забременях 47, влезнах да раждам 64 -  +17 килограма.
Излезнах от родилното 58, - -6
Сега съм 53, значи още 5 надолу за 4 месеца.
Не съм спортувала, защото ме мързи.  Embarassed Не съм пазила диети заради кърменето, дори напротив. Embarassed
Прекалено бързото отслабване за мен води до висване на дупето, кожата и други неприятни последици. Close
Освен отслабване за мен е важно да си имам пак същото гладко коремче като преди и да не ми виснат гърдите, което май без упражнения няма да стане.
Сега се харесвам, защото преди бях дори прекалено слаба. Смятам да спра на 50 кг.

# 40
  • Мнения: 4 358
През бременността качих 15 кг, от родилния дом се върнах -10, за два-три месеца свалих още 9 кг.
Чак това лято качих 2 кг и на сегашните се чувствам най-добре.

# 41
  • София
  • Мнения: 2 857
Цитат на: kopche
Забравих да кажа, че бебето се роди 2700гр. Това е също от значение. Защото, ако си родила бебе 3800, то е ясно, че процеса ще бъде доста по-бавен...  


tai tai moq se rodi 3850 Simple Smile a pak i jivota e pred men kato rodix na 22 Simple Smile sega sport mu e maikata

# 42
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Аз се отчайвам вече.Като родих имах 6кг за смъкване,а вече месец кантара не мърда.Не кърмя и не ям сладко и тестено Cry  Cry

# 43
  • Sofia
  • Мнения: 277
Бях 60като забременях, отидох да раждам, 76, излязох от болницата 66, за има няма месец свалих още 6, а втория месец още 5, сега съм 55кг/177см, еее толкова добре не съм изглеждала от студентскиет години:)))
И се учудвам, че има майки с проблеми с килограмите при този начин на живот, детето и домакинството са ми такъв невероятен енергоразход че нямам думи, далеч по-интензивно от времето в което седях по цял ден на бюрото пред компютъра....всъщност от две седмици пак работя(бебо стана на 5 месеца) и тепърва ще е големия зор

# 44
  • Мнения: 2 051
С трите първи деца качих по 9-10 кг. Колко оставях в болницата не знам, но винаги излизах оттам с дънките отпреди бременноста.
Сега с близнаците качих около 15 кг, 12 изчезнаха с раждането. Другите няма скоро да изчезнат, а май ще се увеличат, че така ми се яде сладко - по цял ден и няма спасение!!! Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт