НЗОК

  • 2 452
  • 65
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 479
Не казах лекарите и не съм ти мила. Казах "такива като теб".
Не всекиго съм способна да подмина, но такива като теб - с удоволствие...
Не мога да си представя, че лекар ще ми каже, като нямаш пари - мри.
Зная, че здравната ни реформа е някакъв батак, но вместо да ни обясняваш че само който има пари трябва да се лекува, то по-добре направи нещо за подобряването на тази Здравна "реформа" - чак тогава ми казвай, че правиш нещичко мъъънинко за подобряване живота в България. Явно такива като теб - с твоите разбирания ни въвлякоха в този батак, наречен "Здравна реформа"

# 61
  • Мнения: 479
Цитат
.....Явно твърде малко знаеш за нещастието и болката,дано никога не научиш повече......
Цитат
Аз какво знам и какво не знам едва ли е твоя работа и те интересува. А това, което ти знаеш е само гледайки го отстрани... Когато го преживееш, може би друго ще запееш...
А към какъв специалист ще се обърна - ще зависи от финансите ми. И понеже сега съм в затруднение - ще си психясвам на воля.

# 62
Явно такива като теб - с твоите разбирания ни въвлякоха в този батак, наречен "Здравна реформа"
"Такива като мен" ги избират такива като теб.На кого да се сърдим сега???Тъй като не изгарям от желание да си общувам с теб конкретно ще ти цитирам Дж.Ф.Кенеди-не питай какво държавата прави за теб,а какво правиш ти за държавата.В твоя случай-нищо.Според теб лекарите не трябва да получават пари,хубаво,твое право да си мислиш така.Човек или е състрадателен ,или не е .Ако подминеш един и го настъпиш по "влачещите се черва" няма да ти е трудно да го направиш втори....и стотен път.Аз сериозно се безпокоя за твоето душевно здраве.При личния лекар се плаща едва 1.60лв.Ако не можеш и това да си позволиш,ще те спонсорирам.

# 63
  • Мнения: 4 324
Моля личните нападки и разправии да се водят на лични разговори. Има си лични съобщения за това.

п.с Raje - ти и народен представител ли си случайно???????????

# 64
Не ,определено не съм народен представител,казах го в широк смисъл Wink

# 65
  • София
  • Мнения: 6 363
момичета, безмислено е да продължавате опитите за дискусия с човек, който ни приема, ни предава.

проблемът му е, че е зле платен и очевидно не е способен да направи нещо, с което да си помогне на доходите.

оттам нататък, каквото и да му говорите за НЗОК, за осигуровки, за права на пациента, човекът едно си знае и едно си бае - лекарите не можем да работим за без пари! нещо, което никой не оспорва и изобщо не е предмет на темата.

човекът е гладен, да намерим начин да го нахраним!  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт