В каква поза държите бебчо, докато го кърмите нощем?

  • 1 359
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 051
А най-новата поза, която си е измислил за кърмене, е следната: аз лежа по гръб, той на 4 крака се навежда като жирафче на водопой Laughing Не знам дали успява да изсуче нещо, ама е много смешно Laughing
Успява, успява!
А съвсем скоро ще видиш, как ще тренира клякане и ставане докато суче Laughing

# 31
  • София
  • Мнения: 3 787
Още в болницата започнах да го кърмя легнала.Като се върнахме в къщи се опасявах да не го застисне тати и първата седмица се помъчих да кърмя седнала,ама не ми се отдаде.Оттогава се кърмим само легнали-и денем и нощем-и спи при нас,само че аз съм по средата между двамата мъже-да съм спокойна  Mr. Green.

# 32
  • Мнения: 2 271
Никога не съм кърмила легнала-чела съм,че не е най-добрата поза за хранене.А и скоро имаше един случай във вестник "Труд"-майка удушила бебето си докато го кърми(става въпрос за тази поза)
Когато кърмех нощем го правех седнала както и през деня!

# 33
  • Мнения: 1 878
Ние пък още щом открихме чудото на легналото кърмене и се влюбихме и така и ден и нощ и у дома и извън дома и....... Crazy това ни е любимата поза. За да го удуша  newsm78 -бе да не се случва на никой Praynig

# 34
  • Мнения: 250
Моят бебо си спинка при мен на спалнята и когато поиска само се обръщам към него/лице в лице/ и той си суче и после си заспива.

# 35
  • Мнения: 1 722
Първите месеци седнала - доста се умарях и прегърбвах, родих се откакто почнах и денем и нощем да кърмя легнала на една страна.

# 36
  • Мнения: 3 760
Редките случаи, в които прибягвам до спящо кърмене, слагам беба върху възглавница, а аз съм полуизвърната към нея. Така не бих могла да я смачкам /и мен много ме е страх от това/.

# 37
  • Мнения: 2 085
Първият месец ставах и кърмех седнала на фотьойл, но след това само легнала, дори и през деня.Забелязвам, че той и не иска по друг начин.

# 38
  • Мнения: 631
легнала на една страна и той си яде от едната гърда, немога да му дам двете по този начин трябва да легна от другата му страна но той и от едната се нахранва и направо му я оставям към три часа сутринта гола и той спи и като се присети да си дояде по някое време към 3,30, 4, 5  си похапва ...... иначе лудвам да ставам да слагам в леглото и тъй нататък а и той се разсънва и гледай цирк

# 39
  • Мнения: 2 467
До скоро седнала, че неможехме нещо да се нагодим в легнало положение.
Нооо от скоро открихме, че можем и легнали да се кърмим и сега ела ни виж как си мъркаме блаженно  Laughing вечер (че и през деня).

Общи условия

Активация на акаунт