Преброяване на "кърмаческото човечество"!

  • 4 764
  • 178
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 854
Ето ме и мен, от дълбоката провинция Laughing Само една мама извън форума познавам кърмачка, бебенцето е на 2 месеца, ама не поддържаме връзка и не знам докога ще я карат Rolling Eyes Иначе всички са на АМ и се шашкат как така ние се кърмим ooooh!

# 166
  • Мнения: 1 041
Нещо не схванах смисъла на анкетата, но гласувах с опцията "2 майки извън форума"- сестра ми и приятелката ми с почти 2 -месечен стаж.
Иначе до началото на декември и аз бях сред кърмещите т.е. кърмих до 1 г. и 5 месеца.

# 167
  • Мнения: 516
Ами,аз съм кърмеща мама извън София.
Отделно познавам още три мами - мои приятелки,които кърмят по настоящем - едната няма достъп до интернет,а другите две преглеждат форумите без да са регистрирани.

# 168
  • Мнения: 3 595
Като се замисля около мен, май остана само една кърмеща нефорумка. Бебенцето и вече е на 2 месеца. Останалите май порастнаха вече. А аз с много тъга и прискърбие днес започнах смесено хранене. След всички усилия, които полагам бебето ми реве за манджа и това е. За 3 часа едва изцедих 50 мл. от двете гърди  Cry Даже и да има  малко повече, което то си изцоква не е много. Дано по-дълго да издържим така. А и мамата е извън София...

# 169
  • Мнения: 287
И аз да се запиша от кърмещите майки извън София.
За жалост не познавам други майчета кърмещи извън форума.

# 170
  • Мнения: 186
i az smelo i s udovolstvie karmq malkiq emi,tretoto mi dete. :lol:poznavam pone 5 karme5ti maiki i mn.im se radvam.az li4no se nadqvam da otgledam unak karmen po-dalgo.sega sme na 4mesetsa

# 171
  • Мнения: 508
И аз съм от кърмещите мами.Ве4е сме на по4ти 9 месеца и не се отказваме:)

# 172
  • Мнения: 310
И ние се кърмим все още! Аз се сетих за още една мама, ама после се оказа че и тя е форурмистка  Laughing

# 173
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Здрасти, здрасти! Simple Smile

Да се включим и ние с бебче Лъчезара!

В градинките около нас има още една кърмеща мама на бебче на 4м. м/у другото ти я познаваш Мариела - на Филипчо майка му си имат една малка кукличка!

Много поздрави и целувки от моите принцеси на тримата красавци! Heart Eyes

# 174
  • София
  • Мнения: 3 787
Да се разпиша и аз.Кърмим се успешно от 3 часа след раждането.Захранени сме на  6 месеца и засега всичко е ок.Лошото е,че бебо сам отказа дневните кърмения и сега суче суртин,вечер и през нощта.Но кърма има бол,въпреки всичко Laughing
Познавам още доста мами,които кърмят.Една моя приятелка,която не чете във форума,кърми вече 8-ми месец бебчо.Много се гордея с нея.
Имам позната,която кърми вече година и 4 месеца по режим,още от самото начало-явно е от редките късметлийки.
Още едмо момиче,чието бебче е колкото Калоян,кърми вече 9-ти месец,въпреки,че захрани на 3-я месец и кърми под режим.Една приятелка роди ноември и кърми,но смята да спира вече по нейно желание.Много тъжно и лошото е,че не приема никакви съвети Sad.
Всички други мои познати с бебета/поне 7-8 вече/ги отбиха след 20-я ден,най-много месец кърмене имат,поради известните причини-спря ми кърмата Naughty

# 175
  • Мнения: 1 446
Тук е момента ди ви благодаря   bouquet за този Форум и Библитеката , с които аз и вие помогнахте на 3 майки окло мен да кърмят успешно.
Първата 1г.2м.
Втората 10м.
Третата 5м.

# 176
  • Мнения: 34
здравеите майчета. Grinningброите ме и мене

# 177
  • Мнения: 119
Здравейте! И аз кърмя дъщеричката си вече 6-ти месец с помощта на ценната информация, която съм получила оттук.

# 178
  • Мнения: 1 278
...
ти я познаваш Мариела - на Филипчо майка му си имат една малка кукличка![/size]

Много поздрави и целувки от моите принцеси на тримата красавци! Heart Eyes

Много благодарим за дамските целувките. Да са ти живи и здрави госпожиците!
Лъчи много ми прилича на Деничка като малка - от снимката, де  Grinning Иска ми се и на живо да видя това обаче   bouquet

Много поздрави на Мариела и успешно кърмене на принцесата   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт