Акушер-гинеколози Варна - 6

  • 117 963
  • 752
  •   1
Отговори
# 45
  • UK
  • Мнения: 5 999
Аз преди време похвалих тук д-р Бранимир Градинаров от Поликлиниката на Окр болница ...
Днес влизам да се самоопровергая ooooh!


Изобщо не съм доволна от провежданата от него ЖК! Взема 350 лева като доплащане заедно с направлението по Здр каса номер 9 ... И за какво за да ме претупа за 5 минути Crossing Arms В началото нямах никакви оплаквания и онзи ден така ме подразни като ме пита оплаквания имате ли-докато му отговоря, че ИМАМ той си отговори вместо мен - нямате #Crazy ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

Струва ми се крайно неадекватен в проследяването  на многоплодна бременност Crossing Arms

Питам го всеки път АЗ: шийката, няма ли да видите как е, отговора е: аааа да, тя е много важна също Whistling Е като е важна Thinking защо аз трябва да напомням и да питам всеки път!!! Naughty Thinking

За техниката му и оборудването му от годините на бременността на майка ми и баба ми   Mr. Green няма да говоря ooooh! Crazy

Съжалявам в избора си .. т.к сега с цел бебетата и правилното им проследяване се налага да давам двойно повече пари като се презастраховам с прегледи на други 2 места Money

Може би newsm78 е добър да следи нормално забременели момичета, но не и такива след инв процедура, а за близнаци носещи Naughty да не говорим!

# 46
  • Мнения: 677
Аз преди време похвалих тук д-р Бранимир Градинаров от Поликлиниката на Окр болница ...
Днес влизам да се самоопровергая ooooh!


Изобщо не съм доволна от провежданата от него ЖК! Взема 350 лева като доплащане заедно с направлението по Здр каса номер 9 ... И за какво за да ме претупа за 5 минути Crossing Arms В началото нямах никакви оплаквания и онзи ден така ме подразни като ме пита оплаквания имате ли-докато му отговоря, че ИМАМ той си отговори вместо мен - нямате #Crazy ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

Струва ми се крайно неадекватен в проследяването  на многоплодна бременност Crossing Arms

Питам го всеки път АЗ: шийката, няма ли да видите как е, отговора е: аааа да, тя е много важна също Whistling Е като е важна Thinking защо аз трябва да напомням и да питам всеки път!!! Naughty Thinking

За техниката му и оборудването му от годините на бременността на майка ми и баба ми   Mr. Green няма да говоря ooooh! Crazy

Съжалявам в избора си .. т.к сега с цел бебетата и правилното им проследяване се налага да давам двойно повече пари като се презастраховам с прегледи на други 2 места Money

Може би newsm78 е добър да следи нормално забременели момичета, но не и такива след инв процедура, а за близнаци носещи Naughty да не говорим!


И аз ходих при него, също не съм доволна. Само че аз ходих в Курортна, не съм плащала допълнително. Супер остаряла техника, сестрата която беше при него ме пита белега на корема ми от какво е/ходих при него за втората бременност, и те знаеха че съм родила секцио и така нататъка./ Мереха ми килограмите, кръвно, стандартните неща. Но претупва като цяло.

# 47
  • Варна
  • Мнения: 190
Здравейте, някако мнение да ми кажете за д-р Калина Владева преглежда в клиника "Валем" поне аз за там знам. Simple Smile

# 48
  • Варна
  • Мнения: 123
Благодаря ти много Nellyna_mb за информацията  bouquetА с клиниката се надявям ,че мога да се свържа от този телефон на д-р Балев ,който го има в списъка,нали?
Най-добре влез в сайта на клиника Темелков

# 49
  • Варна
  • Мнения: 72
Момичета, искам да споделя моя опит с д-р Валентин Марков - шеф на гинекологията във ВМА Варна(военна болницата), вчера го посетих, но няма да повторя за нищо на света! Момичета, съветвам ви да не стъпвате там! Необходима ми беше консултация относно лапароскопия на киста на яйчника. По принцип ми е препоръчана клиниката на проф.Горчев в Плевен, но това което ме спира, е че няма на кого да оставя дъщеричката ни, която е на 8 месеца. Затова търся някой, който да ме оперира във Варна. Та споменатия д-р Валентин Марков, беше много груб, нелюбезен, с едни дълги и грозни нокти, бях отвратена и изумена!!!! Ходила съм при десетки гинеколози, но този е под всякаква критика! Препоръча ми го леля ми и аз затова се подведох. Sad
Записала съм си час при доц.Корновски в Майчин дом за др.седмица та да видим!
А искам да споделя и опита с моето секцио, оперира ме д-р Светлозар Байчев в АГ Варна, той по принцип работи в Добрич, но идва и във Варна, но сега е в отпуск.Чакам го и него с нетърпение, много е внимателен, благ, човечен и изключителен професионалист. След секциото се възстанових буквално за дни, съпругът ми беше изумен колко добре се чувствам, не спираше да повторя- ама на теб нищо ти няма. Не можех, да му обясня, че не ме боли. А бях се настроила, че ще пия обезболяващи поне месец. Та покрай тази пуста киста, след секциото са ме гмедали вече пет-шест незабравими един от др доктори и всичките казват- перфектно секцио.
Имам доста богат опит с не малка част от гинеколозите във Варна, но не разполагам с много време, за да ви пиша.


обезателно ти препоръчвам д-р Александров от ин-витро центъра в Аг варна - ако не друго, поне можеш да се консултираш с него, може и парички да не ти вземе

успех

И според мен, д-р Александров от АГ /приема на 7-мия етаж/  е по-добрият избор Peace Успех  Hug

Момичета, вчера бях на преглед при доц. Явор Корновски в Майчин дом, бях изключително впечатлена от него - много внимателен, изслушва спокойно, обяснява всичко!!!  Невероятен човек и доктор! Hug Много ме успокои, разбахме се да решим за операцията след следващия цикъл. Ако се стигне до операция най-вероятно ще се доверя на него. Обясни ми, че самата операция ще се извърши в Окръжна болница. Моя близка ми го препоръча, той я оперира от миома шест месеца след секцио, при това запази матка, яйчници - всичко, а всички др. доктори не са се наемали на такава операция, искали са да премахнат всичко.
Предния път забравих да спомена за д-р Ваня Кирилова, в момента работи и специализира в гинекологичната клиника Св.Марина в Плевен, преди години преглеждаше в МЦ Младост във Варна, сега идва само веднъж в месеца във Варна, в клиника Ева на ул. Иван Вазов - тя също е голям професионалист, страхотна е!!!  bouquet Но часовете за нея свършват с месеци напред, но чакането си заслужава!

# 50
  • Варна
  • Мнения: 72
Здравейте!Отдавна ви следя, но досега не бях се включвала.Искам да ви питам тъй като съм от 1 г във Варна,но явно ще останем и заради каката ,която учи тук и заради бебчо вече... Wink Учудих се като не видах моята лекарка при която вече се записах и на ЖК д-р Калина Владева в списъка ???Някъкви отзиви за нея?На мен ми я препоръча една мама от сайта,а също и личната ми..А самата д-р Владева ми препоръча за ФМ - д-р Калин Цолев,но и негови данни не виждам тук..???Също и д-р Балев , но за него каза че имал доста работа и понякога ги претупвал...Ще ми е ценна всяка информация и препоръки от вас, за което предварително Благодаря! Simple Smile   bouquet

За доц. Балев също мога да кажа само хубави думи, отнася се много човечно, голям професионалист е, през време на бременността ходих няколко пъти при него. Трудно се записват часове за него, всеки петък в клиника проф.Темелков, съпругът ми всеки път се редеше на опашка от 05:00 часа сутрин, при него идват пациенти от цяла България. По лоши стечения на обстоятелствата беба имаше проблеми и той много ни помагаше. Нямам думи да изразя благодарността си към него!!! newsm74  newsm74  newsm74

# 51
  • Мнения: 2
Здравейте, някако мнение да ми кажете за д-р Калина Владева преглежда в клиника "Валем" поне аз за там знам. Simple Smile

Аз ходя при нея вече 3 пъти ,дори се записах и на ЖК Има и частен кабинет, но работи и със ЗК и кабинета и е в медицинския център на АГ-то,който се намира в дясно от централния вход.Ако се интересуваш ще ти дам и телефон
А на мамите ,които ми дадоха инфо за д-р Балев-сърдечно благодаря!!!  bouquet

# 52
  • Варна
  • Мнения: 190
Здравейте, някако мнение да ми кажете за д-р Калина Владева преглежда в клиника "Валем" поне аз за там знам. Simple Smile

Аз ходя при нея вече 3 пъти ,дори се записах и на ЖК Има и частен кабинет, но работи и със ЗК и кабинета и е в медицинския център на АГ-то,който се намира в дясно от централния вход.Ако се интересуваш ще ти дам и телефон
А на мамите ,които ми дадоха инфо за д-р Балев-сърдечно благодаря!!!  bouquet
Аз ходих при нея в клиника "Валем" имам проблем с бяло течение и от около година и нещо се боря с него при най-различни лекари. Когато отидох при нея тя ми каза, че съм имала стара не до излекувана инфекция. Малко е "лудичка", но ми хареса. Интересувах се дали има доволни от нея, защото преди нея съм ходила и при Петър Атанасов (бившия директор на АГ, който преглежда в кабинета на Антония Радева), Юлиян Николов (градска болница; от него съм страшно разочарована и за мен е измамник); Николова (тя преглежда в "Сити клиник" на Брегалница ужасно отношение имаше). Благодаря за информацията може наистина да ми дадеш по подробни данни за д-р Владева адрес и на други нейни кабинети и телефон. Simple Smile

# 53
  • Мнения: 494
Аз ходих при нея в клиника "Валем" имам проблем с бяло течение и от около година и нещо се боря с него при най-различни лекари. Когато отидох при нея тя ми каза, че съм имала стара не до излекувана инфекция. Малко е "лудичка", но ми хареса. Интересувах се дали има доволни от нея, защото преди нея съм ходила и при Петър Атанасов (бившия директор на АГ, който преглежда в кабинета на Антония Радева), Юлиян Николов (градска болница; от него съм страшно разочарована и за мен е измамник); Николова (тя преглежда в "Сити клиник" на Брегалница ужасно отношение имаше). Благодаря за информацията може наистина да ми дадеш по подробни данни за д-р Владева адрес и на други нейни кабинети и телефон. Simple Smile
[/quote]
изключително рядко си позволвам негативни изказвания, но тук не мога да се въздържа -
ако е същата Румяна Николова, за която си мисля - с две ръце подкрепям мнението на Barumova - на единственият ми преглед при нея (избрах я защото беше единствената свободна в момента в клиниката) - ми постави три неверни диагнози - кандидоза (без да пусне секрет) - а в следствие на пит антибиотик бях направила гъбички; поликистоза на десен яйчник - според нея съм имала киста - а бях на около 20ти ден от МЦ => жълто тяло, след ову; и за капак ми обясни че имам и хормонален дисбаланс - естествено без изследвания (за мое най голямо щастие основните ми полови хормони са си в абсолютна норма) ... сега като си помисля и ми е смешно, но тогава сериозно ми се беше дръпнала кръвта от лицето, докато бях в кабинета  Sick

# 54
  • Варна
  • Мнения: 190
Аз ходих при нея в клиника "Валем" имам проблем с бяло течение и от около година и нещо се боря с него при най-различни лекари. Когато отидох при нея тя ми каза, че съм имала стара не до излекувана инфекция. Малко е "лудичка", но ми хареса. Интересувах се дали има доволни от нея, защото преди нея съм ходила и при Петър Атанасов (бившия директор на АГ, който преглежда в кабинета на Антония Радева), Юлиян Николов (градска болница; от него съм страшно разочарована и за мен е измамник); Николова (тя преглежда в "Сити клиник" на Брегалница ужасно отношение имаше). Благодаря за информацията може наистина да ми дадеш по подробни данни за д-р Владева адрес и на други нейни кабинети и телефон. Simple Smile
изключително рядко си позволвам негативни изказвания, но тук не мога да се въздържа -
ако е същата Румяна Николова, за която си мисля - с две ръце подкрепям мнението на Barumova - на единственият ми преглед при нея (избрах я защото беше единствената свободна в момента в клиниката) - ми постави три неверни диагнози - кандидоза (без да пусне секрет) - а в следствие на пит антибиотик бях направила гъбички; поликистоза на десен яйчник - според нея съм имала киста - а бях на около 20ти ден от МЦ => жълто тяло, след ову; и за капак ми обясни че имам и хормонален дисбаланс - естествено без изследвания (за мое най голямо щастие основните ми полови хормони са си в абсолютна норма) ... сега като си помисля и ми е смешно, но тогава сериозно ми се беше дръпнала кръвта от лицето, докато бях в кабинета  Sick

[/quote]
Като слушам е абсолютно същата. Добре, че беше излязла в отпуска, когато трябваше да отида за 2-ри преглед, че не ми се мисли какво щеше да последва след това...

# 55
  • Мнения: 304
Изключително доволна съм от Владева Simple Smile Ходя при нея от 6-7г и благодарение на нея си имам прекрасно детенце. А тази Радева ми умъртви детенцето и бях на косъм да умра Sad Не знам как може да има пред името си д-р Владева верно е леко цапната в устата и е шматка от всякъде,но е страхотен специалист Simple Smile

# 56
  • Варна
  • Мнения: 190
Изключително доволна съм от Владева Simple Smile Ходя при нея от 6-7г и благодарение на нея си имам прекрасно детенце. А тази Радева ми умъртви детенцето и бях на косъм да умра Sad Не знам как може да има пред името си д-р Владева верно е леко цапната в устата и е шматка от всякъде,но е страхотен специалист Simple Smile
Дано успее да ме отърве от това бяло течение. Единственото, което ме притеснява е дамският душ, който ми каза да ползвам. Страх ме е да не се разпространят бактериите нагоре към матката и да стане по-лошо. Не знам какво мислите вие?

# 57
  • Мнения: 187
Влизам да похваля тук др Добрин НИколов от АГ Варна. Изключително внимателен,винаги усмихнат и позитивен.Родих преди 6 дни при него със секцио.Влязох в болницата с голям страх и ревах като магаре(от страх),а той намери начин да ме успокои и да ми вдъхне кураж.По време на престоя ми в болницата идваше по 2 пъти на ден да ме види,а когато не беше на работа ми звънеше по телефона.Изключителен професионалист.Радвам се че има лекари като него.

# 58
  • Мнения: 9
Здравейте и от мен.Искам да споделя и моят проблем.От четири месеца получавам кръвоизливи.Ходя при Шопов от който до сега бях много доволна.Обясни ми,че това се дължи на овулиращи яйчници по различно време и с прием на Примолут-нор и след това на Марвелон проблема ще се реши.Е да ама не.Кръвоизливите ги спира с примолута и следващия месец всичко отначало.Сега иска да ми сменя лекарствата с други,но мен това ме притеснява.Мога ли така да се изпробват различни лекарства без хормонални изследвания,а и сега такива не могат да се направят защото вече резултатите ще са опорочени.Моля ако някой има подобен проблем да сподели какво смята,че ще е необходимо да се направи оттук нататък.Мисля да не приемам никакви препарати докато ми се изчисти организма и след това хормонални изследвания.Б-я предварително на всички.

Последна редакция: ср, 11 сеп 2013, 19:22 от teddid

# 59
  • Варна
  • Мнения: 190
Здравейте и от мен.Искам да споделя и моят проблем.От четири месеца получавам кръвоизливи.Ходя при Шопов от който до сега бях много доволна.Обясни ми,че това се дължи на овулиращи яйчници по различно време и с прием на Примолут-нор и след това на Марвелон проблема ще се реши.Е да ама не.Кръвоизливите ги спира с примолута и следващия месец всичко отначало.Сега иска да ми сменя лекарствата с други,но мен това ме притеснява.Мога ли така да се изпробват различни лекарства без хормонални изследвания,а и сега такива могат да се направят защото вече резултатите ще са опорочени.Моля ако някой има подобен проблем да сподели какво смята,че ще е необходимо да се направи оттук нататък.Мисля да не приемам никакви препарати докато ми се изчисти организма и след това хормонални изследвания.Б-я предварително на всички.
Да ти кажа да се изписват лекарства без изследвания не е нормално. Мен ако ме питаш потърси друг специалист, за второ мнение, ако двете мнения се различават потърси трето. Не се доверявай само на мнението на един лекар. За кръвоизливите може да има няколко причини едната, от които е миома (надявам се да не е нещо сериозно).  Пожелавам ти успех и потърси и други мнения на специалисти. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт