Акушер-гинеколози Варна - 6

  • 119 675
  • 752
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 9
Цитонамазката е в норми.За консултация с друг специалист и аз съм съгласна,но сега сондирам мнения за тях.Благодаря за бързия отговор.

# 61
  • UK
  • Мнения: 5 999
Здравейте и от мен.Искам да споделя и моят проблем.От четири месеца получавам кръвоизливи.Ходя при Шопов от който до сега бях много доволна.Обясни ми,че това се дължи на овулиращи яйчници по различно време и с прием на Примолут-нор и след това на Марвелон проблема ще се реши.Е да ама не.Кръвоизливите ги спира с примолута и следващия месец всичко отначало.Сега иска да ми сменя лекарствата с други,но мен това ме притеснява.Мога ли така да се изпробват различни лекарства без хормонални изследвания,а и сега такива не могат да се направят защото вече резултатите ще са опорочени.Моля ако някой има подобен проблем да сподели какво смята,че ще е необходимо да се направи оттук нататък.Мисля да не приемам никакви препарати докато ми се изчисти организма и след това хормонални изследвания.Б-я предварително на всички.


Според мен, не  е правилно да ти изписва противозачатъчни защото и двете са такива и то от най-старите им видове Peace
Иди на читав специалист, смятам че би могъл да ти помогне д-р Емин работи в МЦ Радост на ул. "Константин Доганов", той е репродуктивен АГ (не казвам, че имаш такъв проблем, а  просто ти предлагам лекар, който ще разбере проблема при теб Peace).
Друг АГ бих могла също да дам мнение за д-р К. Александровилк д-р Ковачев пак там (които можеш да намериш в инв. центъра на АГ -на бул Цар Освободител, на 7 етаж, при тях най-добре след 14.00 ч когато са прикл с инв процедурите) Hug

# 62
  • Мнения: 9
Б-я за инфото,ще ми е нужно.

# 63
  • Мнения: 313
Здравейте и от мен.Искам да споделя и моят проблем.От четири месеца получавам кръвоизливи.Ходя при Шопов от който до сега бях много доволна.Обясни ми,че това се дължи на овулиращи яйчници по различно време и с прием на Примолут-нор и след това на Марвелон проблема ще се реши.Е да ама не.Кръвоизливите ги спира с примолута и следващия месец всичко отначало.Сега иска да ми сменя лекарствата с други,но мен това ме притеснява.Мога ли така да се изпробват различни лекарства без хормонални изследвания,а и сега такива не могат да се направят защото вече резултатите ще са опорочени.Моля ако някой има подобен проблем да сподели какво смята,че ще е необходимо да се направи оттук нататък.Мисля да не приемам никакви препарати докато ми се изчисти организма и след това хормонални изследвания.Б-я предварително на всички.

При мен кръвоизливи е силно казано. Въпреки че благодарение на д-р Шопов може да се види от графиката колко дълго кървих последния път. И на мен не ми пусна изследвания. А ходех и му се молех, смени ми няколко пъти лекарствата и накрая направо си ми отказа. Повече няма да стъпя там, много съм разочарована, но не искам да изпадам в подробности. Той следи бременността на моя много близка приятелка и тя казва, че понякога е много доволна, друг път не.

# 64
  • Мнения: 304
Изключително доволна съм от Владева Simple Smile Ходя при нея от 6-7г и благодарение на нея си имам прекрасно детенце. А тази Радева ми умъртви детенцето и бях на косъм да умра Sad Не знам как може да има пред името си д-р Владева верно е леко цапната в устата и е шматка от всякъде,но е страхотен специалист Simple Smile
Дано успее да ме отърве от това бяло течение. Единственото, което ме притеснява е дамският душ, който ми каза да ползвам. Страх ме е да не се разпространят бактериите нагоре към матката и да стане по-лошо. Не знам какво мислите вие?

какво ви е изписала ? йодсепдадонт ли ? няма проблем с него . даже и в момента ми се налага да го ползвам

# 65
  • Wolwedans
  • Мнения: 396
Здравейте и от мен.Искам да споделя и моят проблем.От четири месеца получавам кръвоизливи.Ходя при Шопов от който до сега бях много доволна.Обясни ми,че това се дължи на овулиращи яйчници по различно време и с прием на Примолут-нор и след това на Марвелон проблема ще се реши.Е да ама не.Кръвоизливите ги спира с примолута и следващия месец всичко отначало.Сега иска да ми сменя лекарствата с други,но мен това ме притеснява.Мога ли така да се изпробват различни лекарства без хормонални изследвания,а и сега такива не могат да се направят защото вече резултатите ще са опорочени.Моля ако някой има подобен проблем да сподели какво смята,че ще е необходимо да се направи оттук нататък.Мисля да не приемам никакви препарати докато ми се изчисти организма и след това хормонални изследвания.Б-я предварително на всички.
Teddid, не може без диагноза да се пият хормони. Няма такава диагноза "овулиращи яйчници"!!! Ако има смущения в овулацията, може да се повиши нивото на естрогените небалансирано, т.е. Без нормалния противовес с прогестерон. Тогава може да се стигне до хиперплазия на маточната лигавица и да се образуват ендометриални полипи. При тези 2 диагнози се прави кюретаж. Той е и с лечебна и с диагностична цел, защото материала се изследва хистологично. И 2-те състояния се диагностицират с трансвагинална ехография. Друга причина може да е: субмукозен или интрамурален миомен възел, аденомиоза на матката. Да не говорим и за някои по-тежки диагнози...
На колко си години? Питам защото в предменопауза също може да има хормонални смущения. Всички хормонални смущения обаче трябва да бъдат доказани. Изследванията са задължителни!
Потърси компетентен лекар! Успех!
Винаги съм била с обилни цикли, но след 2-то раждане станаха потресаващи, получих анемия. При мен се оказа малък, но кофти разположен миомен възел. Оперирах се... отново...Sad

# 66
  • Мнения: 9
На 34 години съм.И аз мисля да не стъпвам повече при Шопов.Днес съм на ендокринолог и ще видим изследванията на щитовидната жлеза дали са в норма и след това записвам час за друг лекар.Отново благодаря на всички за бързите отговори.

# 67
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен!Съвсем нова съм и много притеснена........Историята ми е дългичка,но ще ви я опиша по-накратко.И така....през 2006г решихме с мъжа ми да си имаме бебе.Още от първите опити успех!За съжаление,краткотраен-кухо яйце в 12 г.с. .На следващата година отново опит и пак УСПЕХ,този път със щастлив край ,имеме си прекрасна принцеса вече на 6 г. .Миналата година решихме да имаме още едно детенце.И отново опити и отново успешни,но за жалост в 18 г.с. разбрахме ,че малкото човече няма пулс........за болката и ужаса няма да пиша.....не го пожелавам на никой.Трябваше ни една година ,за да се решим да започнем с опитите отново.И така до този 2.04.2013 г.,след закъснение от два дни си правя тест и УРА!!!!Две ясно изразени чертички.Но след още два дни -кафеникаво течение.Отидохме на лекар ,преглед е вътрешен ехо граф и нищо!!!Нямало нищо.....Щяла съм да имам просто по-обилен цикъл...И това преглътнахме!Но не вярваме на тестовете вече.Вече съм много объркана и не знам какво да правя.Сега имам закъснение от 10 дни и ме е страх.......имам и леко жълтеникаво течение.....И от доктори по здравна каса и от частници съм много разочарована.Искам добър доктор,който ще ме изслуша и ще ми обърне нужното внимание.Ако някой знае за такъв ,моля пишете!Благодаря ви предварително се извинявам за дългата история.

# 68
  • UK
  • Мнения: 5 999
Здравейте и от мен!Съвсем нова съм и много притеснена........Историята ми е дългичка,но ще ви я опиша по-накратко.И така....през 2006г решихме с мъжа ми да си имаме бебе.Още от първите опити успех!За съжаление,краткотраен-кухо яйце в 12 г.с. .На следващата година отново опит и пак УСПЕХ,този път със щастлив край ,имеме си прекрасна принцеса вече на 6 г. .Миналата година решихме да имаме още едно детенце.И отново опити и отново успешни,но за жалост в 18 г.с. разбрахме ,че малкото човече няма пулс........за болката и ужаса няма да пиша.....не го пожелавам на никой.Трябваше ни една година ,за да се решим да започнем с опитите отново.И така до този 2.04.2013 г.,след закъснение от два дни си правя тест и УРА!!!!Две ясно изразени чертички.Но след още два дни -кафеникаво течение.Отидохме на лекар ,преглед е вътрешен ехо граф и нищо!!!Нямало нищо.....Щяла съм да имам просто по-обилен цикъл...И това преглътнахме!Но не вярваме на тестовете вече.Вече съм много объркана и не знам какво да правя.Сега имам закъснение от 10 дни и ме е страх.......имам и леко жълтеникаво течение.....И от доктори по здравна каса и от частници съм много разочарована.Искам добър доктор,който ще ме изслуша и ще ми обърне нужното внимание.Ако някой знае за такъв ,моля пишете!Благодаря ви предварително се извинявам за дългата история.

Малко по-нагоре го препоръчах, смятам че ще ви обърне нужното внимание, т.к е и репродуктивен доктор АГ. Д-р Емин от МЦ Радост, координатите на клиниката в Интернет можете да откриете, но е някъде в посока на частната автогара  Hug

# 69
  • Мнения: 0
Здравейте мили дами!Някой има ли мнение за д-р Ат.Цонев АГ-кабинет в МЦ"Нова"?
Имам час при него за понеделник.

# 70
  • Мнения: 9
Днес бях на ендокринолог и там няма проблеми.Посетих и д-р Александров прекрасен човек а явно и специалист.Внимателен и обяснява всичко което е нужно.Гласувам за него с две ръце.Каза,че няма заболяване,извадихме спиралата и за 2 месеца смята,че всичко ще се регулира от самосебе си.Дано.

# 71
  • UK
  • Мнения: 5 999
Днес бях на ендокринолог и там няма проблеми.Посетих и д-р Александров прекрасен човек а явно и специалист.Внимателен и обяснява всичко което е нужно.Гласувам за него с две ръце.Каза,че няма заболяване,извадихме спиралата и за 2 месеца смята,че всичко ще се регулира от самосебе си.Дано.

Оооо миличка, може би, спиралата е била разковничето на проблема Crazy Радвам се, че имаш такива впечатления от д-р Александров  Hug

# 72
  • Варна
  • Мнения: 948
И аз да се оплача от д-р Капка Атанасова.
Не че нещо, но влизам при нея и й казвам, че искам цитонамазка и микробиология. Следва въпроса дали имам оплаквания от нещо и съответно моя отговор е "не, просто профилактично".
Е на регистратурата ме изненадаха, като ми поискаха 90 лв. като 30 от тях бяха за преглед  Shocked.
Какъв преглед, какви 5 лв. Побеснях и повече кракът ми няма да стъпи в Майчин дом.
Е излях си мъката Simple Smile

# 73
  • Мнения: 494
... повече кракът ми няма да стъпи в Майчин дом.
Е излях си мъката Simple Smile


и аз така. неминуемо имат и добри специалисти, но и мен ме отказаха от услугите си на един от първите прегледи ...

# 74
  • Варна
  • Мнения: 191
Изключително доволна съм от Владева Simple Smile Ходя при нея от 6-7г и благодарение на нея си имам прекрасно детенце. А тази Радева ми умъртви детенцето и бях на косъм да умра Sad Не знам как може да има пред името си д-р Владева верно е леко цапната в устата и е шматка от всякъде,но е страхотен специалист Simple Smile
Дано успее да ме отърве от това бяло течение. Единственото, което ме притеснява е дамският душ, който ми каза да ползвам. Страх ме е да не се разпространят бактериите нагоре към матката и да стане по-лошо. Не знам какво мислите вие?
какво ви е изписала ? йодсепдадонт ли ? няма проблем с него . даже и в момента ми се налага да го ползвам
Да с йодасептадон, значи да не се безпокоя Simple SmileБлагодаря.

Общи условия

Активация на акаунт