Интериорен стил по аматьорски 15

  • 60 938
  • 750
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 2 674
леле, тук тапицерските услуги са безбожно скъпи. Искрено завиждам!

# 736
  • София
  • Мнения: 3 293
Аз мисля да си харесам тапицерия от Дженезис и после да я търся в ибей. В Платан като си купувах тапицирана спалня разглеждах дамаски и всяко кочанче си имаше етикет с марката.

Момичета, кой ми взе креслото? Половинката беше на тимбилдинг в петък и реших да си го прибирам, но някой ме беше изпреварил. Поне са го взели за хубаво, не беше разкостено и другите натурии си стояха до него.

# 737
  • София
  • Мнения: 226
Онзи ден в сайта на Лора Ашли имаше намаление до 50 %, включително тапицерии и всякакви платове. Тези за пердета стават за тапицерия  Peace
Между другото доста често правят в сайта намаления - през седмица едва ли не има някакви примоцийки.

# 738
  • Варна
  • Мнения: 4 057
Не го карах на въображение, опитах се да опиша реално, което съм виждала, няма да казвам къде... Обаче дивана май не беше лилав, а черно- бежово, нещо такова, а килимите бяха на бели и лилави завъртулки, от рошавите.
ooooh! Аз ще тапицирам един стол-кресло в лилаво и нали в главата ми е едно, а на живо купувам друг цвят, ходя с едни ароматни листенца за да сравня цвета  Joy

# 739
  • Мнения: 616
Госпожица Лаленце, ти преди две страници май пита за моите пердета... Ами от тук ги взех http://www.kushtata.com/, но не помня каква марка бяха.
marvele, то пердета стават за тапицерии, ама това е някакво тънко лъскавко, не съм сигурна. Но утре ще мина да попитам разбира се, защото ако става ще е чудесно.

# 740
  • Мнения: 2 322
Онзи ден в сайта на Лора Ашли имаше намаление до 50 %, включително тапицерии и всякакви платове. Тези за пердета стават за тапицерия  Peace
Между другото доста често правят в сайта намаления - през седмица едва ли не има някакви примоцийки.

А кой е този сайт? Защото в този
http://www.artlane.bg/ не намирам нищо като цени.

# 741
  • Варна
  • Мнения: 4 057
И аз май се интересувам от тапицер, който да направи само калъфи. Искам освен по кожа, да мога да си докарам диваните и с кадифе едър рипс, тъмно бежово - не, че съм го намерила, ама тука Богиня и Дорис напътваха за магазини богати на дамаски... Само, че аз съм във Варна.

И да благодаря пак за вниманието за столчето, вече е у нас!  Simple Smile  Докато бях отчаяна, то пък за нула време се реши въпроса, благодаря ти бг- мамма!  Simple Smile
Днес ходих Камко - на втория етаж при поръчките за дивани имаше изложени дамаски - чуден едър рипс цена 20-21 лева ,може да се поръча само дамаска.

# 742
  • София
  • Мнения: 391
Тапицера, който мога да предложа е мъжът ми.  Laughing
Хубави дамаски имат Велекс. Офисите са на бул.България и в Дружба преди Гара Искър. И пердетата са им страхотни.

Последна редакция: нд, 29 сеп 2013, 18:14 от missmarina

# 743
  • София
  • Мнения: 226
Аз имах пред вид, че на Лора Ашли стават пердетата за дамаска. Но и принципно ако не е прозрачно и тънко си става.
lauraashley.com - това е сайта.

# 744
  • Мнения: 1 172

Вече тук!
Точно на тази дата, ама към 11ч предиобед раждах  Mr. Green
Имам бебе, имам и кухня!
Ще ви изненадам със снимки тия дни.
Обърнете внимание на подчертаната думичка  Wink

# 745
  • Мнения: 4 291
 Амели, честита рожба! 
Чакам с нетърпение изненадата Laughing

# 746
  • Мнения: 5 160
Amelly, честито   ylinfant !
Каква телепатия значи!
Да ви е живо и здраво   bouquet
Ще чакаме:)))

# 747
  • Мнения: 1 070
Честита рожба Амели!   bouquet

# 748
  • на североизток
  • Мнения: 460
Честито бебче и от мен! Надявам се си се успокоила вече и всичко ще е "по вода" от тук нататък Heart Eyes
С нетърпение чакам и аз снимките!

# 749
  • София
  • Мнения: 177
Честито и от мен!   bouquet Бях се притеснила за теб. И вече не ти се плаче, нали? С нетърпение очаквам да ни изненадашGrinning

Общи условия

Активация на акаунт