ОКТОМВРИЙКИ - Тема 16

  • 29 090
  • 741
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
Да се включа и аз, че то докато се наканя да се регистрирам ... дойде време да раждаме. А иначе от време на време надничам в темичката и се информирам за разни неща  Embarassed  Терминът ми е 18.10, очаквам момиченце, което живот и здраве ще е третото ми детенце.
Пожелавам на всички да си доносим безпроблемно бебоците. За целта - повече почивка и по-малко нерви   Flowers Bouquet

# 16
  • Софиянка в Пазарджик :)
  • Мнения: 581
Catalonia,благодаря за темата Simple Smile
toni_dimova благодаря за полезната информация.
  bouquet
 ikega,добре дошла Simple Smile

# 17
  • Мнения: 47
бебе дж аз е взех от Висвиталис 8.50лв течност за студена стерилизация на Чико(то май няма на други фирми)

# 18
  • Мнения: 6
Здравейте, момичета! Аз докато се занимавам с разни "глупости" - вие сте изписали предишната темичка Simple Smile Благодаря за новата bouquet Дано наистина в нея да си споделяме само хубави новини и всички да се зареждаме с положителни емоции преди големият ден  Wink Хубав ден желая на всички и по-малко болежки и повече усмивки  Simple Smile

# 19
  • Мнения: 169
Напомням - който има желание да съобщава хубавите новини (вестителка) да ми пише ЛС, за да ви добавя на първа страница.
Телефонните номера се искат на ЛС.  Peace

# 20
  • Мнения: 0
Ехеее! Вече дори сте ме добавили в списъка на първа страничка. Благодаря   bouquet

# 21
# 22
  • Мнения: 3
Отдавна не съм писала, защото пиша във ФБ групичката, но ме провокира отношението ви, което е абсолютно несправедливо и необосновано. Единствените, на които им е отказвано да се присъединят, са били момичета току що регистрирани във форума и без никаква активност до момента. Имаше причина за това, доста от темите "изгърмяха" с фалшиви профили, а когато си във ФБ споделяш доста лична информация, съответно на никой не му е приятно едно такова изживяване, да не говорим че си е направо опасно. Според мен имаше наливане на масло в огъна и затова се разразиха и по-остри мнения и коментари, но във ФБ всички се стараем да запазим добрия тон и хубавите отношения, затова е важно в групичката да няма интриги и провокатори. Та ако ви е такава целта и не можете да бъдете толерантни към различните мнения, наистина по-добре не се присъединявайте.

dani_dani1981 ти доколкото си спомням напусна друга отчетна, защото се бяхте изпокарали там и съответно не беше приета в групата, защото никой не иска скандали и дразги. Поправи ме ако греша, ще се извиня веднага.

qsenne ти беше във ФБ групичката, струва ми се, че спря да пишеш в един момент, не знам дали някой те е обидил. Имаше момент в който изключихме хора, които не са били активни с месеци. Но това се случи с предупреждение и уговорката ако някой иска да се върне, че винаги е добре дошъл. Та може това да те е обидило. Но ако няма да коментираш, а само четеш, по-добре тогава да си във форума. Както казах прекалено лично е във ФБ и такава е целта. Та ако хвърляш обвинения, нека бъдат обосновани, защо точно такова мнение имаш за групичката ?

С това казано, искам да подчертая, че всички във ФБ групичката са добронамерени и интелигентни мамчета и всички, които имат добри намерения и положителна нагласа  са абсолютно добре дошли.

# 23
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 052
Здравейте,как да се включа и аз към мамите октомврийки ?  И как да си направя
банер отдолу ??? Извинявам се предварително,ако някъде е обяснено,рових доста,но не намерих начин !

# 24
  • Мнения: 758
С това казано, искам да подчертая, че всички във ФБ групичката са добронамерени и интелигентни мамчета и всички, които имат добри намерения и положителна нагласа  са абсолютно добре дошли.
Ясно, разбрахме какви трябва да са "мамчетата" в групичката. Хайде стига с тоя ФБ, аз лично нито съм обидена, нито искам да се присъединявам, но някои жени тук много се връзват и се обиждат. Има доста други теми, които могат да се коментират.
ПС. Добре, че и за форума няма подобна "цедка", като за ФБ.  hahaha

# 25
  • Мнения: 47
metli4ka напуснах друга отчетна защото не ми се спореше с девойки които учат 2година мед.сестри и нагло обиждат и спорят с дипломирано и практикуващо АГ.Не съм приета във вашата група,другата беше изтрита и създадена нова,в която нямам никакво желание за влизане Simple Smile

# 26
  • Мнения: 15
Записче и благодаря за новата темичка   bouquet
Недоумявам защо се разразиха страстите покрай групичката във фб. Аз и още няколко момичета ви обяснихме, че мамчетата, които отговарят са в ремонт и имат доста ангажименти сега. Айде някоя да ми се похвали, че докато е била в ремонт по цял ден е стояла с кръстосани крака на компютъра и е чела форума??! Няма такава нали. Защо бяха тези изказвания, кому бяха нужни? Както бяхте казали преди време не сме секта, че всичко да ни е розово, но когато има причина за нещо мисля, че трябва да влзезнем в положението на хората, а не да се сърдим, отдавна сме минали периода на градината  Peace
И аз сега като някоя сектантка-по-спокойно да я караме и само положителни емоции до края  Hug Mr. Green

# 27
  • Мнения: 6
Отдавна не съм писала, защото пиша във ФБ групичката, но ме провокира отношението ви, което е абсолютно несправедливо и необосновано. Единствените, на които им е отказвано да се присъединят, са били момичета току що регистрирани във форума и без никаква активност до момента. Имаше причина за това, доста от темите "изгърмяха" с фалшиви профили, а когато си във ФБ споделяш доста лична информация, съответно на никой не му е приятно едно такова изживяване, да не говорим че си е направо опасно. Според мен имаше наливане на масло в огъна и затова се разразиха и по-остри мнения и коментари, но във ФБ всички се стараем да запазим добрия тон и хубавите отношения, затова е важно в групичката да няма интриги и провокатори. Та ако ви е такава целта и не можете да бъдете толерантни към различните мнения, наистина по-добре не се присъединявайте.

dani_dani1981 ти доколкото си спомням напусна друга отчетна, защото се бяхте изпокарали там и съответно не беше приета в групата, защото никой не иска скандали и дразги. Поправи ме ако греша, ще се извиня веднага.

qsenne ти беше във ФБ групичката, струва ми се, че спря да пишеш в един момент, не знам дали някой те е обидил. Имаше момент в който изключихме хора, които не са били активни с месеци. Но това се случи с предупреждение и уговорката ако някой иска да се върне, че винаги е добре дошъл. Та може това да те е обидило. Но ако няма да коментираш, а само четеш, по-добре тогава да си във форума. Както казах прекалено лично е във ФБ и такава е целта. Та ако хвърляш обвинения, нека бъдат обосновани, защо точно такова мнение имаш за групичката ?

С това казано, искам да подчертая, че всички във ФБ групичката са добронамерени и интелигентни мамчета и всички, които имат добри намерения и положителна нагласа  са абсолютно добре дошли.


Умишлено до сега пропускам тези коментари,като и други...Именно заради добрия тон не съм се и изказвала по въпроса,не смятам и да го правя.Не съм се заяждала с никой,не го правя и сега и не виждам смисъл и останалите да го правят.  Peace

# 28
  • Софиянка в Пазарджик :)
  • Мнения: 581
С това казано, искам да подчертая, че всички във ФБ групичката са добронамерени и интелигентни мамчета и всички, които имат добри намерения и положителна нагласа  са абсолютно добре дошли.
Ясно, разбрахме какви трябва да са "мамчетата" в групичката. Хайде стига с тоя ФБ, аз лично нито съм обидена, нито искам да се присъединявам, но някои жени тук много се връзват. Има доста други теми, които могат да се коментират.
 202uu и аз това казвам,голяма драма с тая групичка,мнооого обидени и от едната и от другата страна,да се чудиш каква е причината.... newsm78
1v4e7o аз мога да се похваля,че докато текът ремонтите в къщи,само минавам да одобрявам  Mr. Green чак е досадно и някои неща искам да си ги направя сама,ама смея ли веднага ме пращат да си почивам,сеедно не го правя по цял ден   ooooh!  ...ама малко остава

  

# 29
  • Мнения: 261
toni_dimova, 10x за инфото!

Днес такава "емоционална" сутрин, че чак забравих да се "похваля" с кръвните ми изследвания. Еритроцити, белтъци, железа, арматури и т.н. - всичко в средата на референтните стойности.  bowuu
А хемоглобина - 127!

Само с едно аРТТ не можем да се разберем, но то е за друга тема.

Общи условия

Активация на акаунт