ОКТОМВРИЙКИ - Тема 16

  • 29 118
  • 741
  •   1
Отговори
# 60
  • London
  • Мнения: 73
Фейсбук е по удобен за снимки,заз съм при ноемврийките и си гледаме кой какво е купил... Въпреки че ако се присъединя и при вас, може да не се отрази добре на портфейла ми  Laughing без майтап, много пъти научих за сайтове и оферти в Англия от вашия форум, особено от джейн андерсън   bouquet

Иначе според мен БГ мама е мястото за въпроси и отговори, аз така съм намирала полезни съвети и е хубаво, че си остава в архива.

# 61
  • Мнения: 10
Понеже по - нагоре заговорихте за разкрасителни процедури ,та реших да пооправя педикюра сама .
 Twisted Evil ...
Мамииии,не правете това у дома Simple Smile ! Няма свиване това ми ти шкембе !

# 62
  • Мнения: 18
Пиша в темата единствено и само да се извиня тъй като имаше няколко човека ме обвиниха , че се заяждам и че се натискам за фейсбук групата което не е истина , нито съм писала на лични да ме добавят нито нищо , както и да е аз си изказах мнението а на когото не му е приятно просто да го подмине. Отново се извинявам , че внесох смут в темата !

# 63
  • Мнения: 758
Аз нямам нищо против хората от фейса, но изискванията ме изумиха: да не са правокатори, да са с позитивна нагласа, добронамерени, двама да ги одобрят, да влизат редовно и още нещо имаше, забравих вече...Чак пък толкова...Но явно на мен ФБ не ми е силата, въпреки че участвам в някои групи там, много рядко влизам и чета. Относно притесненията за личните данни - аз там не качвам лични снимки, нито споделям лична информация. Явно хората основателно се притесняват кой участва в групата им.
И аз си пооправям педикюра сама... направо съм станала йога, но засега все още успявам.  Laughing

# 64
  • Мнения: 261
Винаги за крака съм ходела да ми оправят педикюра. Сега пък абсурд да успея да се свия. Самото свиване не ми е проблем, просто имам чувството, че ще ми се пръсне коремът.

Пък и е голям кеф да отидеш и да ти мачкат краката.  Crazy

Вчера пък ходих на фризьор - боядисване, изсушаване. Релакс си е!  Flutter

Не трябва да се изоставяме!  Heart Eyes

# 65
  • Мнения: 70
Catalonia, благодаря за темата  bouquet
Момичета, не мислите ли, че доста се прекрачи границата с квалификации по отношение на хората от Facebook групата? Все пак те са и хората, които точно като нас първи са дошли във форума и някак си стана прекалено.
Roverandom, всички хора споделят различна информация и това е тяхно право, това какво споделяш ти, си е лично твое решение.
Мисля, че наистина е напълно излишно непрекъснато да се спори за нещо, ако това е начинът, по който искате да преминават темите, това ще бъде изборът на тези, които участват в тях.

# 66
  • Софиянка в Пазарджик :)
  • Мнения: 581
И аз успявам,все още да си оправям педикюра сама.Мразя някой друг да ми пипа ноктите и краката,просто изпитвам някакъв дискомфорт.За интереса в 8-9месец за ФБ групата си го обяснявам с това че повечето мамчета излизат или са излезнали  в 45дневния,съответно имат повече време за сладки приказки  Grinning ,не виждам нищо лошо в това.
И аз се чудя къде изчезна Херцогинята,надявам се всичко да е наред и да е  добре Simple Smile


# 67
  • Мнения: 1 086
Благодаря за труда Catalonia  Hug

В предишната ми отчетна тема почти никога не се стигна до конфликти и се заформиха доста приятелства. Това обаче е рядко срещано явление  Wink
Като майка за първи път ми бе особенно полезна всяка информация, особенно след като се родиха мъниците  Peace

Ще продължавам да чета и коментирам в темата, когато мога да бъда полезна   bouquet

Като споменахте фризьор. Ето това е целта ми в близките дни, задължително  Mr. Green
За обувките. Миналата бременност бях доста наедряла, краката ми се подуваха и си взех 39, обикновенно съм 37-38 номер. Доста бързо обаче възстанових  Peace
Сега гардероб няма да сменям, но ми се иска да си намеря нещо семпло за изписването.

Последна редакция: пт, 30 авг 2013, 17:27 от bilyana333

# 68
  • Мнения: 0
Записче и от мен.  bouquet

Днес обикалях цял ден по задачи и направо съм гроги, но доволна от свършенето. Онзи ден си купих втората кошара и скрин за бебето от ИКЕА. Бамбуковият матрак на Магнифлекс го взех днес от Вис Виталис, заедно с необходимите неща за болницата. Днес бях и на консултация, където освен всичко друго ми дадоха и съответния списък  #Crazy. Явно има доста голяма разлика от последният път, когато съм раждала - доста неща искат вкл. пет комплекта за бебето,  два комплекта пелени...

# 69
  • Мнения: 38
Момичета, всички смятаме, че форума е за споделяне и взаимопомощ, а не за спорове и лични нападки. Смятам, че ако всеки продължи да споделя лично мнение без да критикува предишното, което не съвпада с неговото, ще запазим добрия тон и ще ни е по-приятно в темата  Peace

# 70
  • Мнения: 261
Mariabel, ти къде щеше да раждаш? Аз съм ВМИ и събирам инфо какво ще ми трябва за там.

# 71
  • Мнения: 56
5 комплекта newsm78,Боже аз съвсем съм забравила,но трябва ли да се ноят дрехи за бебето,освен тези за изписване?

# 72
  • Мнения: 0
Момичета, да ви се оплача... От 2-3 дни ми намаляха контракциите и се поуспокоих и сега ново 20 - втори ден съм с болка ниско долу. Като менструални болки. Не много силни, но постоянни. Контракции нямам. Само болка. Моята лекарка е на линия чак в понеделник. Започвам сериозно да се притеснявам. А бебка си мърда нормално. Незнам да се успокоявам ли от това или да отивам в болницата.

# 73
  • Мнения: 85
Catalonia благодаря за новата темичка  bouquet

# 74
  • Пловдив
  • Мнения: 360
Днес бях в един детски магазин и с продавачката се заговорихме за раждането и тя ми каза(и показа)някакви пелени,които задължително искат в болницата,но не ми е ясно за какво са.Български са(Димитровград),памучни и струваха 8лв.Аз не взех,но продавачката каза,че ще се върна да търся.Някой има ли идея за какво са?

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт