Есен

  • 13 801
  • 172
  •   1
Отговори
# 165
  • гр. София
  • Мнения: 2 530
Забрави да кажеш и за ботушите-бетон, които не се разлепват от водата и лугата  Tired

# 166
  • Мнения: 1 384
ЕЕЕЕЕ стига ти де , ОБОЖАВАМ ЕСЕНТА и дъжда  Rolling Eyes и листата и това че се стъмнява раNо и имам повече време за сън   Mr. Green

# 167
  • Мнения: 6 214
Забрави да кажеш и за ботушите-бетон, които не се разлепват от водата и лугата  Tired

С ботуши не съм имала ядове. Пък и луга тука не слагат, явно идва скъпо.  Laughing Laughing

# 168
  • El Paso/Los Angeles
  • Мнения: 2 252
Харесвам природата през есента. Много е красиво. И аз обичам да вали, ама да съм си вътре на топло.
За мен есента настъпва, когато започват да зачестяват валежите, птичките да се събират по жицата, и да се усеща хладина във въздуха, колкото и да се опитва да е топло.

# 169
  • гр. София
  • Мнения: 2 530
Пък и луга тука не слагат, явно идва скъпо.  Laughing Laughing

Радвай се. Като се пропие в кожата на обувките, колкото и да стържеш, миеш и боядисваш, пак избива върху боята  Tired Страхотно се скапват ботушите.
Това за който не е с кола, де. Като мен.

# 170
  • Мнения: X
На кожата й се разказва играта. Поради прекрасната варненска киша ние редовно ползваме такива:

https://www.google.bg/search?q=rubber+boots&source=lnms& … bih=584&dpr=1

Държат студено, но поне не си мокър.  Laughing

# 171
  • София
  • Мнения: 38 823
Днес е денят на есенното равноденствие. Отива си лятото, идва есента.
Пренаредих вече гардеробите.
Надявам се още месец поне да е слънчево.
С отоплението нямам проблем - от вкъщи в офиса и обратно...
Що се отнася до празниците - чакам ги с нетърпение.
Освен общите, имаме и 3 лични! Grinning

# 172
  • Мнения: 629
Е, през зимата лугата прецаква ботушите, а денят е отвратително къс. През лятото пък е горещо и човек дори и да си е взел душ и да си е сложил дезодорант след 2-3 часа започва да понамирисва. За комарите, кърлежите и други такива не ми се споменава. През пролетта пък на хората със сенна хрема им иде да се самоубият. През есента светлата част от денонощието тягостно намалява, след летните отпуски трябва отново да влезем в работно-училищен ритъм. Във всеки сезон има по нещо хубаво и по нещо не до там приятно.
Харесвам белотата на зимата в природата (не визирам разбира се градовете, там и зиме и лете все е отвратително), шейните, боя със снежни топки, ските, кънките. Обожавам красотата на цъфналите дървета през пролетта и първите галещи лъчи на слънцето. Чакам с нетърпение лятото за да ходим на палатки с децата. Много се радвам на есенните разходки в парка когато навсякъде е цветно и красиво, на последните топли лъчи и факта, че след дъгите лети дни когато сме се прибирали късно пак имаме възможност да се заседяваме повечко у дома и да играем на разни игри, да си четем книжки.

Общи условия

Активация на акаунт