Есен

  • 13 793
  • 172
  •   1
Отговори
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Неусетно стана септември и дори http://photolist.pro/?p=2492.

Кога настъпва есента за вас и с какви чувства и очаквания я посрещате? Имате ли красиви есенни спомени и какви са те?

# 1
  • Мнения: 2 199
Есента е любимия ми сезон, обиЧам да вали.

# 2
  • София
  • Мнения: 18 679
И аз я обичам много. Свързвам я с новото начало, заради училището, тръпката преди старта, емоциите от срещата с пряители след дългото лято/ което сега ми се струва, че минава като щракане с пръсти Shocked/
Природата есенно време е най-красива. Пазарите отрупани с плодове Heart Eyes Всички цветове са по-ярки някак си есенно време.
С две думи - обичам я Heart Eyes Началото настъпва тогава, когато усетя, че на всяко излизане започвам да си мъкна връхна дешка. През септември.
Някаква странна смесица от меланхолия и трепетно очакване за нещо ново е есента. По друг начин не мога да опиша.

# 3
  • Мнения: 4 841
Любим сезон  Heart Eyes Обожавам я.

# 4
  • Мнения: 4 300
Много обичам есента, може би защото съм родена тогава, а може би и заради сто други неща. Обичам и последните слънчеви дни, обичам и дъждовете, смяната на времето, падащите листа, цветовете, плодовете, виното:)

# 5
  • Мнения: 1 466
Преди години есента за мен започваше с първия учебен ден. На 15 септември винаги захлаждаше, често валеше... Беше ми хем тъжно за ваканцията, лятото, свободното време, хем ми беше интересно какво ще се случва през новата учебна година.
Живеех в близост до голям парк и ежедневно, на път за училище ставах свидетел на прекрасните есенни краски. Дърветата се обагрят във всякакви топли цветове, особено красиво е след дъжда, когато оранжевите, жълти, червени листа са покрити с прозрачни капчици.  Heart Eyes
Скрит текст:




От две години насам есента свързвам с раждането на сина ми, той е есенно бебе. По стечение на обстоятелствата, първата есен от живота си прекара в болница. Може би затова свързвам този сезон с меланхолия, тъга, очакване за по-хубави дни...
Но без съмнение за мен есента е най-красивото годишно време.

# 6
  • Мнения: 46 551
И аз съм родена през есента, не знам дали заради това, но я обожавам, любим сезон, най-красивият - цветен, комфортен, отпускащ...
Независимо дали вали или е циганско лято, чувствам се просто уютно  Simple Smile

# 7
  • Мнения: 581
Обуя ли чорапи сутрин, значи есента за мен идва. А също и като си заминат лястовичките от гнездото на прозореца. Определено не е моят сезон. Не обичам да се стъмва рано, да вали, да ми е студено. Напомня ми на още по-омразната ми зима. Само като се сетя и ми се вие с глас.

# 8
  • Мнения: 1 099
Хич не обичам есента. Аз самата съм лятно бебе и винаги лятото ми е бил любимия сезон. Ако можеше цяла година да е лято, жега, дъги дни и горещи нощи, най- добре.
Есента ме натъжава, чувствам се уморена. Но я свъзвам и с новото начало. Дано и тази есен да ме изненада приятно Simple Smile

# 9
  • в рока
  • Мнения: 1 119
Много обичам дъжда,но есента не ми е от любимите сезони.Виж ,зимата е друго нещо(аз съм си зимно бебе).Есента я свързвам с нещо отиващо си

# 10
  • Мнения: 1 216
"Есен, есен...умиращ сезон".
Не е моят сезон, определено. Само това, че започва да се стъмва по-рано, е достатъчно тъжно.

# 11
  • Мнения: 1 383
Въпреки, че съм родена през есента хич не я обичам. Става ми едно тъпо като се сетя че температурите спадат, идват дъждовете и най - вече, че след есента идва зимата. Късната пролет и лятото  са моите фаворити.

# 12
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Умиращ сезон...съгласна съм с Г-жа Броненосец. Студените утрини и вечери, дъждовете, които сякаш проникват в мене. Тези студени дъждове предвещаващи зимата... Не, определено не е моят сезон.

# 13
  • Мнения: 8 912
Обичам есента, особено ранната. Пък и по-нататък, при нас понякога и до края на октомври времето е топло и меко. Мноого мързелива и меланхолична е есента, от друга страна и започваща нов цикъл. Обичам есенните миризми и цветове, свежите сутрини и вечери. Освен ако не тупна в сатурновата си дупка.
Но сега си е късно лято още.

# 14
  • Мнения: X
Не обичам есента. Лято, лято и само лято обичам. За радост се очертава още един месец да е такова.
Мразя дебели дрехи, дъждове, хладове, къси дни и т.н. Че и на училище ходят децата.  Twisted Evil

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт