Халит Ергенч във "Великолепният век" и новите проекти на екипа-тема 79

  • 74 594
  • 717
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2


Тази вечер от 21:30 часа по СТАР ТВ.
[/quote]

Мерси Wink

# 31
  • Мнения: 5
Добър ден и честита нова тема ! Да е жива, интелигентна, забавна!

Благодаря на Лили за новата тема и на всички дами, които ни радват с прекрасните си творения.


                                     



Привет в новата тема  bouquet  bouquet  bouquet

Изминаха неусетно три сезона!!!
Голяма част от основните герои ни напуснаха...във всеки от нас останаха незабравими емоции пресъздадени от любими актьори...те ни липсват! Много !!!




                         

# 32
  • Мнения: 13 446
Tio, благодарна съм ти - взимам и двата Blue Chanel - правя колекция. Joy Joy Joy

Moniiica, този колаж е за сбогом с героите от 3 сезон? newsm78 newsm78 Няма ли колаж за добре дошли на новите?  newsm78Много са. Peace Не случайно сменят и  сценариста - нови герои, нови характери. Thinking

Sinan,  Hug Hug

Последна редакция: пн, 02 сеп 2013, 12:58 от jupetrov7

# 33
  • Мнения: 9 744
Синан  Hug Изабела  Hugблагодаря за информацията Peace



# 34
  • Мнения: 90
Здравейте!
Аз съм фенка на Бали Бей и не съм гледала повече от 55-та серия . Много Ви моля да ми кажете дали Бали Бей бяга накрая с Айбиге и дали двамата заживяват заедно щастливо. Чух, че Бали бей се връща във филма след любовната история с Айбиге и че Махримах или какато се казва дъщерята на султанката го харесва. Има ли  любов между нея и Бали Бей? Той влюбен ли е в Махримах или самот тя в него  и как свършва тяхната история? Доколкото знам актъорът вече снима нов сериал. До коя серия е неговото участие във Великолепния век?
Много моля да ми отговорите.

# 35
# 36
  • Мнения: 3 675
Че бяга с Айбиге бяга, но връщат кораба и накрая за това почти ще му фръкне главата.

# 37
  • Мнения: 290

Muhteşem Yüzyıl 'ın yeni sezonuna hazır mısınız? Muhteşem Yüzyıl ilk fragmanı bu akşam 21:30'da bu sayfada ve StarTV'de yayınlanıyor!

Şehzadelerin taht savaşlarının, Harem'in duvarları arasındaki yeni olayların, ve aşk-ı derunun son demi için, bu akşamı bekleyin! .. доколкото разбрах пише кога ще е трейлъра но не мога да разбера кога ..  Thinking

Тази вечер от 21:30 часа по СТАР ТВ.

Ха дано, ама надали...  newsm19  girluu  girluu newsm19

# 38
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
Ох, как ще свикнем с новата Хюрем

# 39
  • Мнения: 0
Ще свикнем , ще свикнем,ако сценарият е добър, а сценриста още по-добър.Ако се следва хронологията в исторически план , няма да ни бъде скучно и мъчно за тези, които напуснаха сериала. Е няма да е същото но такава е ситуацията.

# 40
  • Ruse, Bulgaria
  • Мнения: 3 827

# 41
  • Мнения: 3 485
Привет  Hug
Синан благодаря за промо снимката...ох ,че страшно гледа султана...
От мен нов топъл-топъл колаж на Мерием.

# 42
  • Мнения: 3 675
Да и състарен ми се вижда Султана, не знам само на гримьорите ли се дължи или наистина му е побеляла брадата?

# 43
  • Мнения: 2 411
Ето за новата тема -нови колажи от мен:

Първият колаж е по действителна картина на Паоло Веронесе отразяваща вечеря със султана Peace







Тренди,поздравление за картината.Ти си я нарисувала по-добре от Паоло Веронесе




# 44
  • Мнения: 3 485
Наде благодаря  bouquet
Ето и за нашето Випче нещичко:

Общи условия

Активация на акаунт