Опасни Улици /Arka Sokaklar/ ~ Тема 23 ~

  • 28 583
  • 736
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 0

Днес ми върви на малки дечица, та се сетих за сина на Йозгюр. Grinning Снимката не е нова, сигурно сте я качили вече, но пък тук се е усмихнал много сладко и реших да я споделя. Heart Eyes
Много са сладки. Аз поне не съм я виждала, така че ти благодаря, че я сподели. Доста прилича на баща си. Hug

Наистина много си приличат и двамата са много сладки..  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 691
  • Мнения: 0
Зейнеп и Мурат още в началото на сериала. Каква любов имаха. Heart Eyes Cry



Благодари, че ни припомни този момент, Джули. Hug После само ги разпитваха, Зейнеп така се беше притеснила.. Kissing Heart

Обожавам този момент между Зейнеп и Мурат! Още тогава се видя, че се обичат силно ...  txtloves txtloves txtloves
Те са незаменими. Heart Eyes Heart Eyes

# 692
  • Мнения: 0
Кой ще прави тема? Hug

# 693
  • Мнения: 0
Зейнеп и Мурат още в началото на сериала. Каква любов имаха. Heart Eyes Cry



Благодари, че ни припомни този момент, Джули. Hug После само ги разпитваха, Зейнеп така се беше притеснила.. Kissing Heart

Дори епизода помня, бяха невероятни..  Cry Cry Cry

# 694
  • Мнения: 0
Дайте да измислим нова анкета.
Аз съм ви приготвила изненада. Малко късно, но все пак... Mr. Green

# 695
  • Мнения: 0

Предполагам, Джули.  Mr. Green

# 696
  • Мнения: 0
Да, след малко я пускам. Hug

# 697
  • Мнения: 2 177
Дайте да измислим нова анкета.
Аз съм ви приготвила изненада. Малко късно, но все пак... Mr. Green
Добре Джули. Няма да те питам каква е изненадата, защото ако ни кажеш, няма да е изненада........

# 698
  • Мнения: 0
Дайте да измислим нова анкета.
Аз съм ви приготвила изненада. Малко късно, но все пак... Mr. Green

Хайде да видим, какво си ни спретнала.  Mr. Green Hug

# 699
  • Мнения: 0
Не се надявайте много, че ще останете разочаровани. Нищо особено не е, даже и преди съм споменавала идеята си тук. Ще ми е интересно да видя резултата, предвид всичките войни, които водихме. Май ви дадох жокер, а? Mr. Green

# 700
  • Мнения: 0
Дайте да измислим нова анкета.
Аз съм ви приготвила изненада. Малко късно, но все пак... Mr. Green

Хайде да видим, какво си ни спретнала.  Mr. Green Hug

И аз няма да питам, но няма и да крия, че съм любопитна. Със сигурност е нещо интересно. Hug

# 701
# 702
  • Мнения: 0
Не се надявайте много, че ще останете разочаровани. Нищо особено не е, даже и преди съм споменавала идеята си тук. Ще ми е интересно да видя резултата, предвид всичките войни, които водихме. Май ви дадох жокер, а? Mr. Green

Направо се издаде. Grinning Grinning

# 703
  • Мнения: 11 766
Дайте да измислим нова анкета.
Аз съм ви приготвила изненада. Малко късно, но все пак... Mr. Green

Хайде да видим, какво си ни спретнала.  Mr. Green Hug

Супер! Нямам търпение за изненадата ... Heart Eyes

# 704
  • Мнения: 0
Не се надявайте много, че ще останете разочаровани. Нищо особено не е, даже и преди съм споменавала идеята си тук. Ще ми е интересно да видя резултата, предвид всичките войни, които водихме. Май ви дадох жокер, а? Mr. Green

Охо, даже се сетих.  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт