„Есента пристъпва с надежда, в две чертички се оглежда“ – Бъдещи мами над 35

  • 20 007
  • 739
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 8 298
Eли...нали тренирам за свекърва Embarassed
Слагай ги момичетата сега в бременни...че те по-бремени от това няма как да са....

# 691
  • Мнения: 314
 Embarassed Аз мисля да изчакам следващата тема. В понеделник от 17:30 съм на преглед за сърчице и още малко след това. Така че, да, аз съм за следващата. Мерси, Ели.

# 692
  • Мнения: 3 535
Цитат
А, моля моля - в тия теми не се обичат, а се кексят, ама не с грис и ябълки като нас  А ние в тази тема сме осъзнали предимствата на романтичната лИбоФ (то неволята на какво ли не учи) и с мъжете само се държим за ръка

Хехе, Тинтина, както винаги с много точен коментар Joy Joy Joy
Аха,ама е Фанала момента-гледаш ли и лентичката  Grinning

# 693
  • Мнения: 398
Шемет, моето непрофесионално мнение също е, че трябва да се излекуваш от бактериите по-бързо, защото ако се развие инфекция не е добре. Успех!  Hug

За срещата в неделя, в Южния парк, няма да успея, защото ще пътувме тогава. Дано за следващия път се класирам...

# 694
  • Мнения: 398
Даре, другия път си поискай скоч с лед и сода Wink

# 695
  • В градината...
  • Мнения: 15 932
Aма вярно е много весело тук  Hug

Знаете ли какво подарихме на баща ми - едно малко сладко пухкаво котенце  Peace Така му се радва, само с него се занимава. Забрвавих да взема апарата да го снимам, ама другия път.

# 696
  • Мнения: 2 168
Ох ДжиДжи,голям майтап скоча с лед Joy Joy Joy

Перу, много хубав подарък, ще си има приятелче татко ти

Даре,то не беше парти, хапнахме, те пийнаха в едно ресторантче...на мен ми беше хубаво да ги видя, те ми се радваха на тумбака и така

И за уикенда: babydust7: babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

# 697
  • Мнения: 2 603
Ооо, Шеметче, много се радвам за добрата новина  Hug Иначе за антибиотика, ако не за пръв път ходиш при тоя лекар, и досега не е бъркал в преценката си - довери му се, не мога да ти дам съвет.
Всички, които чакате да чуете туп-туп от сърце ви го пожелавам  Hug
Ооо, чувствам се наръсена  Mr. Green, Мимче  Hug
Перу без снимка няма да минеш, да знайш  Wink
Приятен уикенд, момичета  Heart Eyes

# 698
  • Мнения: 26
Мерси , милички Simple Smile
Хех ...хайде верно за  следващата тема  , да  чуем сърчицата  живи и здрави Simple Smile
За антибиотика  - купих го.  Аптекарката и тя каза , че няма  проблеми с този антибиотик  , че бил ок.....няма как .Наистина по-важно е да  няма бактерии  ..още му се   кумя нещо , ама  от  утре  го  почвам ....аз  освен това  настинах яко  ( или е  грип  )  и   носа ми е на  Г**  ...и  сега  с натибиотика се  надявам поне по-бързо да се  оправя ...така и така ще  го пия  дано помогне и за  грипа ...  мани мани...как  стартирам не е  истина ...........................

# 699
  • Мнения: 3 758
Много живнала нашата тема. Аз много съм изтървала и от много четене нищо не запомних Mr. Green
Жанче, една крачка пред строя и получаваш порицание, че не си на подходящата възраст hahaha
Ей, софиянките, да изпратите много поздрави на Гретхенчето и на Принца и да си прекарате чудесно Heart Eyes
Ели, темата е много свежарска. ММ също прави много изцепки, но и аз не му отстъпвам. Веднъж трябваше да правя тиквеник с бутер тесто, защото в магазина му изглеждало същото като корите за баница Joy
Iggiberry, Валентина, добре дошли! Пожелавам ви приятен престой Hug
Кали и на теб и да знаеш, че съм стиснала палците Hug
Джи Джи, много култова снимката със скоча!
Звезди, как си Hug
Шемет, пий АБ, наистина понякога инфекциите са по-лошият вариант от АБ.

# 700
  • София
  • Мнения: 2 901
Привет, момичета!   bouquet


Гледам, заговори се за бактерии и лечение. Аз също трябва да лекувам едни единични такива в урината, вероятно причинени от вагинозата, която чака за лечение според... резултата идната седмица. Ако МЦ дойде, двамата започваме лечение с по-сериозен препарат. Ако не дойде - ще мислим с доктора алтернатива. Всяко зло за добро, дето се казва, или всяко добро... с времето си. Предполагам, знаете кой вариант предпочитам (и кой вариант е по-добър, също си знаете), но реално отидох на преглед и изследвания съвсем профилактично, без никакви оплаквания. Можех и да не отида и да установя разни ситуации пост фактум. Стискайте палци!  Praynig

Весел уикенд ви желая! И кратък престой в тази тема, разбира се.

# 701
  • В градината...
  • Мнения: 15 932
Пате, нищо не казваш  Thinking

# 702
  • Мнения: 10 709
Пате, нищо не казваш  Thinking

Ами може да не желае  Simple Smile
Нейно право си е  Hug

Пателинче, стискам силно палчета!!!    Two Hearts

# 703
  • Мнения: 3 758
Перу, нищо няма за казване. Снощи успях да си взема направление за ендокринолог /защото ме вика на контрола за ТСХ и ФТ3/. Та, ако до вторник не ми е дошло ще ги съчетая нещата с едно бодене, че през последните няколко месеца станах на решето.

# 704
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 301
Здрастиии Simple Smile

ДжиДжи много се смях на скоча   Joy

Пате радвам се че си добре  Hug

Звездулино ти що нищо не казваш - как си  Hug

Валентина имаш палчета от мен  fingerscrossed

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт