Парфюмни размисли и страсти - 174

  • 54 861
  • 734
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 602
Момичета, прекрасна среща вчера, както винаги!  Hug
От срещата се зарибих по Le Chevrefeuille Annick Goutal и новия мандаринов аромат на Хермес, но и двата са за лятото, така че ще почакат. Пък и не съм сигурна дали ще се закупуват.

Атти, благодаря за новата темичка!   bouquet

Това лятото открих Нилските градини.  Crazy Пресуших на един дъх една 10 мл-ва отливка и си намерих втора, при която съм до половината! Другото лято може да се изкуша и цяла бутилка да си взема.

Другото на което му видях дъното е една отливка на Paul Smith Rose, която отдавна търкалях насам натам. Изведнъж го преоткрих този парфюм. Прекрасен ми е през летните жеги. Страхотна роза.  Crazy Не мисля обаче да подновявам, защото имам Мароканската роза на Боди Шоп, а те са почти близнаци!

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 6 966
Привет!   Hug  Виждам, че съм пропуснала страхотна среща, но от август до вчера обикалях моретата.  Grinning
Не открих нов летен любимец, всичко ми се изпаряваше за 30 мин. в горещините. За сметка на това доволно ме тровиха с Womanity отвсякъде, та мисля да запокитя моя в размените.
Чакам с нетърпение захлаждането, за да мога да си нося Dead Sexy Tokio Milk и Angelique noire на Герлен.

# 17
  • Мнения: 17 546
Не видях дъно. Няма и да видя скоро. Най-често през лятото посягах към Ирисовата Прада, която е стотица, но са останали около 25 мл и от сега мисля, че няма да остана без този парфюм когато и да свърши, и към Есенс НР.

Вече с удоволствие отпочнах да попръсквам есенни аромати и ми носят неимоверно удоволствие. Нямам нищо ново и не ми се пробват нови неща. Единственото, с което имам намерение да се сдобия, ако не го получа като подарък от сина ми до края на този месец Laughing , ще е Лежерната Ботега Венета.
Това лято от прекрасни и мили дами получих цели флакони парфюмни подаръци, които ме радват със своята неочакваност и са красиви аромати, които също нося с удоволствие, защото са непланирани, а се оказаха по моя вкус. И така - в парфюмна хармония съм. Simple Smile

# 18
  • Мнения: 13 625
Атти, мерси за хубава тема Hug

Ох, празно шишенце не съм виждала от сигурно 6-7 години и надали скоро ще видя. Лятото уж много се пръсках с Bright Crystal и оранжевото извънземно, но ако съм изхабила и 10 мл ще е пълно чудо.

Сега "нахалствам" с Insolence, но се оглеждам и за нови есенно/зимни аромати Blush

п.с. ооооо сетих се на какво ще видя дъното със сигурност! Купих си преди няколко седмици оригиналният 4711 и съм в рая Heart Eyes Heart Eyes Него съм го изхабявала много пъти през лятото и сега и този ще замине за нула време. Меко казано го обожавам!

# 19
  • Germany
  • Мнения: 1 581
Атти, какво дъно ooooh! Crazy Mr. Green
Чудесна тема, както винаги Hug Липсваше ми на срещата, но се надявам следващия път да се видим.
Дъно не съм виждала от години, и едва ли ще видя скоро Whistling Е, в близките 80-90 години, може и да видя Mr. Green, но пак не съм сигурна, защото като намалее даден парфюм и на мен ми се свиди да не свърши и спирам да пръскам. Чак като съм се запасила с нова бутилка съм в състояние да докапча нещо любимо.
Най-често това лято посягах към Амбровото Мерве, Ескале а Портофино, Водата на чудесата и Боа де ирис. Прекрасно се държат в жегите, невероятно красиви и доказани мои любимци Heart Eyes
Да споделя, колко различно стои Мистерията на Роша върху cayenne Shocked Shocked Върху доста хора го мирисах, но само върху нея ми хареса как стои, като се сетя как щях да се самоубия с него и още се потрисам Mr. Green. Със здраве да го изпръскаш Hug
Имам молба Praynig
Колежка ме помоли да и помогна с парфюмен подарък за млада жена, която харесва Кристал Ноар ЕДП, Лайт Блу, Скарлет на Кашарел, Цветето на Кензо, Клое ЕДП (мързи ме да сменям на латиница, извинете Blush). Не харесва виолетки. До 60-70 лв. Thinking Въртят ми се разни Ферре-та, Фендита и т.н. в главата, но не познавам никое сериозно, че да мога да препоръчам. Много ме затрудни, затова дайте предложения Praynig

# 20
  • Мнения: 13 625
Aз предлагам това
Скрит текст:
Скрит текст:
въпреки, че май много не са за сезона в който навлизаме...
На Кавали последните ги намирам за много приятни, особено Just

# 21
  • София
  • Мнения: 1 210
Приятелка харесва  Кензо и го купува във всичките му варианти. Подарихме й ANGE OU DEMON на Живанши и й допадна.

# 22
  • Мнения: 8 463
Записвам се да следя темата. Отсъствах известно време, но вече съм си тук и като прочета началото ще се включа по-адекватно. Grinning
Благодаря на Атти!  bouquet

# 23
  • София
  • Мнения: 295
Благодаря за темата  Hug
Пропуснах срещата за съжаление.
Това лято носих основно Premier Figuier, Piment Brulant, Lady Vengeance, Pulp.
Дъно се надявам да видя през следващият сезон.
Отдавна не се бях задушавала от парфюм, но днес ме изненадаха в офиса с Дюн.
Много ми се носи нещо кожено. Харесвам Тусканската кожа, но за момента не мога да си я позволя. Ще се радвам да ми предложите нещо по-бюджетно  Peace

Последна редакция: пн, 09 сеп 2013, 23:53 от tdaneva

# 24
  • София
  • Мнения: 1 481
Дъно не видях, няма и шанс скоро да се случи, но пък активно ползвах Eden, Jour d'Hermes, Santal Blush, а в най-големите горещини- Alessandro Dell` Acqua. Нилските градини ми липсваха, обмислям да ги подновя за пореден път, и без това нямам други парфюмни желания.

Атти   bouquet

Последна редакция: вт, 10 сеп 2013, 10:38 от Bettie Page

# 25
  • Мнения: 644
kovatcheva, много  Hug и  Heart Eyes и още  Hug за Мистер
А за подаръка може би Truth, Obsession Night или този: http://www.fragrantica.com/perfume/Emanuel-Ungaro/Ungaro-2007-1796.html  И трите се харесват лесно, носят комплименти, и не са скучни, имат си характер, не са и прекалено често срещани.

На срещата пробвах и Le Chevrefeuille Annick Goutal, много ми хареса веднага, толкова свеж, а след 15 минути се почуствах като Отровната Айви - така увяхна на моята кожа горкия хубав парфюм  Confused чак ми стана неудобно да покажа  Blush

Последна редакция: пн, 09 сеп 2013, 22:52 от cayenne

# 26
  • Мнения: 216
Честито за срещата! Не можахте ли някъде м/у Несъбър и Созопол да я направите тая среща, че и аз да дойда Grinning. Нищо, записвам се за следващата.
А иначе аз едно дъно съм видяла в тоя живот и само дето рев не ревах. За туй Коко Мадмоазел, нали беше подарък, тогава все това се подаряваше на девойките....
Но и аз като останат два пръста почвам да кътам и да набутвам по навътре, чат пат надигам капачките... и така. Ама пуста лакомия, нали все стотици взимам, ама доста съм преполовила.
Сега отивам да си взема дискавъри сета на JHG и ще се оттдам на парфюмна оргия пак.
Аз с нов перспективен парфюм трябва да походя, да преспя и да помисля на спокойствие, чак тогава може да се говори за по-дългосрочни отношения... Mr. Green

# 27
  • Мнения: 75
Благодаря за темата Hug

И аз съм много далече от момента в който ще видя дъно.. Това лято пръсках повече зимни и сладки неща, отколкото летни. По-подходящи за сезона бяха само Нилските и Покривните градини, както и Ирис Юкиое.

Момичета, да попитам някой пробвал ли е 1740 Marquis de Sade Histoires de Parfums? Интересни неща чета за него, вкусна кожа, кленов сироп. Crazy Намира ли се в София и може ли точен адрес на магазина?

# 28
  • Мнения: 813
Това лято довърших едно старо и преполових ново бутилче Нинфео та все едно съм  изпръскала цяло Simple Smileповече не мисля да го купувам. Почти съм на финала на още едно-две неща. Виждам дъно отвреме навреме защото избягвам стотици. Вчера поносих разкошната  Лейди отмъщение покрай вашите коментари на новата Жулиета. Heart Eyes

# 29
  • Мнения: 75
Момичета, да попитам някой пробвал ли е 1740 Marquis de Sade Histoires de Parfums? Интересни неща чета за него, вкусна кожа, кленов сироп. Crazy Намира ли се в София и може ли точен адрес на магазина?

Не издържах и поръчах пробичка от един американски сайт, а покрай него реших да пробвам и Ambre Fétiche Annick Goutal Simple Smile Тъкмо си влазох в мейла да проверя дали е потвърдена поръчката ми, и какво да видя - Серж ми изпраща безплатна пробичка от новия La Vierge De Fer! Днес е късметлийския ми ден Crazy Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт