Сайтове за колективно пазаруване - сделките в ПЛОВДИВ 7

  • 48 543
  • 757
  •   1
Отговори
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825




Всички оферти за колективно пазаруване на едно място
       
без оферти от Грабо
     
оферти от няколко сайта, но не всички
OfertiraiMe


Сайтове за колективно пазаруване
                  
                           


Сайтове с талони:
   


Начини за плащане:
                         

Плащанията в брой стават на каса на Изипей.
Пейпал - помощ!
За плащане по банков път се заплаща такса за превод, която е различна е в зависимост от банката, в която е открита сметката, по която се превеждат пари.
Колектива, Assa.me … не поддържат плащане през Изипей.
Нито един сайт не поддържа плащане през ДСКДирект.
Различните сайтове поддържат различен набор от начини за плащане.

Ваучерите
След плащане на ваучера, различните сайтове имат различна практика - някои пращат ваучерите по мейл, други не. Във всички сайтове ваучерите могат да се разпечатват от персоналния профил.
В условията на всяка оферта се посочва срокът, в рамките на който може да се ползва закупеният
ваучер.

# 1
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 759
Записвам се в очакване на оферта за пица. Докато се намъдрувам, ваучерите за Златната круша свършиха.

# 2
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Записвам се в очакване на оферта за пица. Докато се намъдрувам, ваучерите за Златната круша свършиха.
И аз чакам пица, но за вкъщи.
Има оферта за плодова пита от ПопиМони, някой с впечатления от нея?

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 4 136
Е, как така свърши сушито.  Rolling Eyes Имаше още 13 часа като публикувах офертата. Или е било с лимит.  Thinking Аз купих и публикувах......

# 4
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 759
Не, сушито, а ваучерите за пица от Златната круша свършиха  Simple Smile. За сушито не знам, не мога още да се прежаля да пробвам скариди и октоподи.
Редактирам се, и сушито свършило  Simple Smile

# 5
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
И ваучерите за суши свършиха, а в офертата не беше посочено, че е лимитирана. Заковали са се на 300 бройки.

# 6
  • Мнения: 1 103
Запис.Аз си грабнах ваучер за сушито,миналия път имаше хубави отзиви и ще го пробваме.

# 7
# 8
  • Мнения: 1 666
Мен лично сушито в Хепи ми харесва повече от това от Суши шопа на миналаа им оферта, но и то в никакъв случай не беше лошо. Аз обаче суши ще трябва да откажа за следващите няколко месеца. А от офертата за Златната круша не взех, защото беше само за центъра, а ние ходим на Рилон центъра, доста по-добре е като атмосфера и обслужване, както беше коментирано в темата.

# 9
  • Мнения: 1 759
Вчера взех ваучери за Оперетата в четвъртък (пффф вече не работя там и се налага и билетите да си купувам)

Иначе все още търся читаво предложение за маникюр  Thinking Не цената,а маникюристката ми е важна Peace

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 40 770
Бу,  bouquet

И да питам...има оферта в Грабо за профилактика на климатик за 19,99 newsm78 Но се плаща и 4лв. транспортни на ръка.Та дали си струва?

# 11
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Аман от Всички оферти  ooooh! Избирам
Код:
http://vsichkioferti.bg/grad/plovdiv#city[]=3&sort=1&category[]=6&keyword=
оферти за Пловдив и вместо това ми показва торти в София, гмуркане в Гърция, скок с парашут в Монтана, АТВ в Родопите и какво ли не  Tired
Много тъп подход да показват оферти, при положение, че търся забавления именно за Пловдив, ако съм искала да гледам в други градове, щях да търся по ключова дума. Излях си раздразнението в мейл до тях, защото тоя проблем е стар, не е от сега и всеки път ме вбесява. Гледаш - интересна оферта, цъкнеш, то - в друг град, ако не и друга държава  ooooh!

Последна редакция: вт, 10 сеп 2013, 15:50 от Бу

# 12
  • Мнения: X
Бу   bouquet
Аз пък чакам с нетърпение нещо за Нова година   Mr. Green има време де, ама ми се ще да се откъснем малко на някъде, дано само не съжалим  Crazy Crazy

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 1 428
Запис. И да питам - помогнете ми с инфо за ваучер за почистване на лице, за козметичка, от която сте останали доволни???Търся да заведа сина си - капризен тийнейджър.

# 14
  • Мнения: 5 173
Бу, благодаря за темата.
Аз дебна за педикюр.

Общи условия

Активация на акаунт