Кой какви сериали гледа? - Тема 8

  • 55 089
  • 749
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 776
kiora "24" мисля, че ще бъде през 2014г. От всички тук следя само Синовете, срам  Embarassed Въобще сериалите ми са намалели до около 3, нищо свежо не ми грабва вниманието.

Благодаря ти много за бързия отговор  bouquet И аз не съм попаднала на нещо ново, свежо и зарибяващо Peace

# 31
  • Мнения: 9 144
И моите са изненадващо малко на брой, при това основно английски.

По този повод да похваля отново австралийския Уентуърт
(мерси Бебе, че си го сложила!)

Уникален сериал от английски тип, няма я американската подреденост и предвидимост.
Във всяка серия има изненади и обрати и най-вече хеви драма!
Няма положителни и отрицателни герои всички са реалистични.

Също така и The Fall... Харесвал ли ви е някога Prime suspect това е вашия избор Wink

# 32
  • Мнения: 6 493
Banshee, Copper и Sherlock.

Бейб, благодаря.

# 33
  • Мнения: 4 594
Крис, добавих го Rectify, бях го сложила в драмите. Blush

Дими, Engrenages го има, а Broen ще го оставя за скандинавските, a Jo е приключен, сега ще го добавя в другия списък. Hug.

# 34
  • Мнения: 1 992
Видях, Бебе. Веднага го нацъках. Grinning Той си е жива драма, правилно си го сложила там.

# 35
  • Мнения: 4 594
Видях, Бебе. Веднага го нацъках. Grinning Той си е жива драма, правилно си го сложила там.

Еее. Последно? Laughing

# 36
  • Мнения: 1 992
Ахаха, твоя воля. Аз малко не разбрах къде са драмите. Ти решаваш.  hahaha

ОФ, ми зле съм. То си пишело в заглавието на анкетата жанра на сериала.

# 37
  • Ямбол
  • Мнения: 2 155

Дими, Engrenages го има, а Broen ще го оставя за скандинавските, a Jo е приключен, сега ще го добавя в другия списък. Hug.

Офф,бе. ooooh! За 3-ти път си коригирам гласуванката.  hahaha

1.Не видях Възкресените. ooooh!
2.Гласувала съм никой,вместо друг. hahaha
3.Най-накрая ги скопосах нещата,след като каза,че и Спирали е в списъка. Laughing

За Jo,не знаех,че е приключен,едва 2 епизода съм гледала. Пък и е нов...  Rolling Eyes

4.Бебе,ти си виновно,с този дълъг списък. hahaha Hug

# 38
  • Мнения: 4 594
 Laughing Ето инфото за Джо.

Вярно е дълъг списъкът, изглежда кримиата се гледат най-много, а и май излизат най-много. Thinking

# 39
  • Мнения: 4 594
Ахаха, твоя воля. Аз малко не разбрах къде са драмите. Ти решаваш.  hahaha

ОФ, ми зле съм. То си пишело в заглавието на анкетата жанра на сериала.

Много ми помогна. Laughing Ето ги драмите, ти прецени, защото ти го гледаш. Laughing

ПП Извинете двойния пост. Blush

ППП Кристо, не те разбирам, объркваш ме. Crossing Arms

# 40
  • Ямбол
  • Мнения: 2 155
Laughing Ето инфото за Джо.

Вярно е дълъг списъкът, изглежда кримиата се гледат най-много, а и май излизат най-много. Thinking

Ясно. Peace Скъпа продукция със слаб зрителски интерес. Къде пък са ги вложили тез 2мил. евро на епизод,и то за кримка.  Thinking Нищо особено не ми се видя сериала...

# 41
  • Мнения: 1 992
Бебе, хич не ме слушай мен. Всъщност, слушай ме, но слушай първо себе си. hahaha Енциклопедията каза драма. Точка.
Аз съм зле. Сори, че пак ще оправяш анкетата. Пък аз пак ще гласувам. Simple Smile

# 42
  • Мнения: 4 594
Оправено. hahaha

# 43
  • София
  • Мнения: 6 219
Аз нацъках на много, които бих следила и харесвам.
За жалост обаче ще имам време само за Синовете на Анархията, Ответен удар и... Хоумланд да кажем. Останалите, които гледам спорадично са ми по-скоро дъвки за окото. Като Bones, който беше добре да приключи преди сезон-два.


Бумър, ще го пробвам The Fall. Не знам кога.


Бебе, ще пиша на модератор, за да закарфичи темата.

# 44
  • София
  • Мнения: 3 581
Понеже това не е моят жанр, съм нацъкала само три - Банши, Елементарно и Шерлок. Обаче в другата тема ще съм във вихъра си, искам да има пейсе опции. Party

Общи условия

Активация на акаунт