Кой какви сериали гледа? - Тема 8

  • 55 081
  • 749
  •   1
Отговори
# 45
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
аз гласувах за Boardwalk Empire, Castle, Elementary,Ripper street, Sherlock и The Mentalist  Peace

# 46
  • Мнения: 4 594
Ване, добре. Hug

Нели hahaha

Аз гласувах за Шерлок, Касъл, Bones, CSI, Strike Back, Американците и Psych. Някои съм ги гледала само по телевизията и то отделни епизоди, но въпреки това ми харесват и ще ги изтегля някога. Flutter

# 47
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 819
Аз гласувах за 24, Касъл, От местопрестъплението, Никита и Белите якички.

# 48
  • Мнения: 4 594
Днес започна Haven. Flutter

# 49
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
Току що засякох по БТВ сериал, Тера нова, та да ви питам да ли струва да го следя? Иначе добре започва.
Щях да питам и за Endeavour, но от анкетата виждам, че явно не е кой знае какво. Grinning

пп.Темата е страхотно направена! Отдавна не бях влизала в нея и съм впечатлена от положения труд! Бебе,  bouquet

# 50
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Току що засякох по БТВ сериал, Тера нова, та да ви питам да ли струва да го следя? Иначе добре започва.
Щях да питам и за Endeavour, но от анкетата виждам, че явно не е кой знае какво. Grinning

Ами прекратен сериал е Peace

Ето и темата във форума,когато го следяхме: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=614024.0

Не е нещо кой знае какво,зарибява в началото,ама после...

# 51
  • София
  • Мнения: 6 219
Тера нова е изключително голяма загуба на време.
Босфор тв все такива ги купува.

# 52
  • Мнения: 309
Endeavour въобще не е лош сериал.

# 53
  • Ямбол
  • Мнения: 2 155
Endeavour въобще не е лош сериал.

И на мен ми хареса.  Peace

 Днес случайно попаднах на Carnivale.
Не бях го чувала до сега,старичък е,но като прочетох резюмето и коментарите ме заинтригува.  Thinking
Вече е свален,даже изгледах 1-ви епизод.  Simple Smile Нищо подобно не бях гледала,затова не мога да дам сравнение. Странен ми беше в началото,леко муден,но пък към края много ми хареса.

# 54
  • София
  • Мнения: 5 828
Това изглежда много добре, а и актьорския състав - Сам Нийл, Килиън Мърфи ...  мммм  Crazy
Peaky Blinders
Мячик, преслуша ли го вече?

# 55
  • Мнения: 1 992
Мячик не знам, но аз познавам някой, който го е преслушал.

Ето тук може да видиш, Amidala.

# 56
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
аз да похваля нещо, което загледах случайно : Band of Brothers  - военен минисериал от 10 епизода за Втората световна война. Много, много добър  Peace

# 57
  • Мнения: 4 594
аз да похваля нещо, което загледах случайно : Band of Brothers  - военен минисериал от 10 епизода за Втората световна война. Много, много добър  Peace
+1

Започнаха Bones.

# 58
  • Свищов
  • Мнения: 874
Любимият ми жанр! Все натам ме влече. От текущите гледам Bones, Castle, White Collar, Rizzoli and Isles и започнах наскоро Unforgettable. Към първите три съм направо пристрастена. Нямам търпение за новите сезони и епизоди...
А иначе списъка на текущите за гледане ми е от 15 заглавия...как ще смогна - не знам. И още искам да почвам, но ще поизчакам да видя тези как ще се развият.

# 59
  • Мнения: 2 265
Впрочем, може да гласувате за Националните телевизионни награди във Великобритания - http://www.nationaltvawards.com/vote/ . Номинирани са Under The Dome, Homeland, Luther, Broadchurch, Doctor who, Downton Abbey, Ripper Street и още куп сериали и актьори Crazy .

Общи условия

Активация на акаунт