Кой какви сериали гледа? - Тема 8

  • 55 149
  • 749
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 4 607
Изгледахме всички сезони на Breaking Bad и Boardwalk Empire, както и Political Enemies,  двамата със съпруга ми, дайте идеи за нещо друго за съвместно гледане - без Игра на тронове, Шерлок, Синовете на анархията, Рим, Strikе back, Homeland - тези вече сме ги  минали Simple Smile.

True Detective, The Killing, The Following, The Bridge, Dexter.

Или си избери нещо от сегашната анкета. Wink

# 676
  • Мнения: 8 335
Изгледахме всички сезони на Breaking Bad и Boardwalk Empire, както и Political Enemies,  двамата със съпруга ми, дайте идеи за нещо друго за съвместно гледане - без Игра на тронове, Шерлок, Синовете на анархията, Рим, Strikе back, Homeland - тези вече сме ги  минали Simple Smile.

Person of Interest

# 677
  • София-Младост
  • Мнения: 23 393
Изгледахме всички сезони на Breaking Bad и Boardwalk Empire, както и Political Enemies,  двамата със съпруга ми, дайте идеи за нещо друго за съвместно гледане - без Игра на тронове, Шерлок, Синовете на анархията, Рим, Strikе back, Homeland - тези вече сме ги  минали Simple Smile.

Person of Interest
На мен Hawaii 5-0 много ми допадна.

# 678
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Вторият Peace

# 679
  • Мнения: 46 638
Изгледахме всички сезони на Breaking Bad и Boardwalk Empire, както и Political Enemies,  двамата със съпруга ми, дайте идеи за нещо друго за съвместно гледане - без Игра на тронове, Шерлок, Синовете на анархията, Рим, Strikе back, Homeland - тези вече сме ги  минали Simple Smile.

White Collar  Peace

# 680
  • Пловдив
  • Мнения: 143

Благодаря, joy_r   bouquet
Свалям го.

# 681
  • Мнения: 1 050
Да попитам Хавай 5-0 (4 сезон) до 13 епизод ли го излъчиха? Скоро не е излизал и забравих вече.

# 682
  • София-Младост
  • Мнения: 23 393
Да попитам Хавай 5-0 (4 сезон) до 13 епизод ли го излъчиха? Скоро не е излизал и забравих вече.
14-ти и 15-ти ги има в замунда.

# 683
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Нещо не мога да се ориентирам,намерих тема за  Doctor Who,тук в мамата,обаче има ли втора тема,не успях да открия?Малко помощ  Crazy

# 684
  • UK
  • Мнения: 3 959
Няма още. Simple Smile

# 685
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
А добре,понеже тази е стигнала до 50та страница и помислих,че има  Grinning

# 686
  • UK
  • Мнения: 3 959
Мда, аз бях питала дали да пусна нова тема, да не ме сдъвче някой за "авторски права" но никой нищо не каза.

# 687
  • София
  • Мнения: 6 219

Родина е страхотен сериал.

# 688
  • Пловдив
  • Мнения: 143

Родина е страхотен сериал.

Искам сериал, който да ме кара да искам да гледам следващата и следващата и следващата... серия.   Да видя развитието, какво ще стане.  Grinning
Не обичам сериали в които действието или конкретната случка са само за този епизод в следващия е друга, само покрай главният персонаж се пренася нещо по-конкретно.
Така като се чета, истински се надявам да сте ме разбрали  Laughing Laughing Laughing

# 689
  • Ямбол
  • Мнения: 2 155
slavena, препоръчвам ти : Broen/Bron, The Killing, Broadchurch и True Detective.

Бебето правилно те е насочило.  Peace

Homeland e хубав сериал, да, но мен лично ме натовари и го отложих за по-нататък.  Confused

Последна редакция: сб, 08 мар 2014, 03:15 от DimiLoca

Общи условия

Активация на акаунт