Кой какви сериали гледа? - Тема 8

  • 55 113
  • 749
  •   2
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 6 219
Е, не е от най-леките, но е психологически някак.

# 691
  • Мнения: 9 144
Именно, докато Съпругата е страхотна дъвка за очите, хич не се замисляш чак толкова много,  а актьорите (поне повечето) са чисто удоволствие

# 692
  • София
  • Мнения: 44 242
Почнал е втори сезон на Викингите Simple Smile newsm44

# 693
  • Мнения: 8 295
Някакви отзиви за Justified? Гледам до 5-ти сезон е, а досега го подминавах.

# 694
  • Мнения: 2 600
Харесвам го, нетипичен е. Но няма кървища или много насилие (все пак криминале е). Гледах сезоните, като излизаха, последния не съм, понеже като мине време, човек му омръзва някак си. Като свършат другите и се почуствам че ми се гледа нещо, непременно този ще си изтегля.

# 695
  • Мнения: 2 101
Благодаря за предложенията, The killing и Person og interest сме ги гледали, сега ще сваля True Detective., Мостът се чудя амерканския или шведския вариант да сваля, предполагам американския е римейк и е същия?
Добрата съпруга и на мен ми един от любимите текущи, обаче съпружието не го хареса, много женски бил  Mr. Green.

# 696
  • Ямбол
  • Мнения: 2 155
Американският е римейк, да. Шведският е по-добър.  Peace

# 697
  • Мнения: 937
Гледаше ми се женски сериал, докато чакам да почнат Камериерки или Любовници и попаднах на Single ladies много сладко и леко сериалче - препоръчвам го на любителките на типично женски сериали.

# 698
# 699
  • София
  • Мнения: 5 828
Veronica Mars - линк за желаещите.
Отивам да гледам  Grinning

# 700
  • Мнения: 4 606
Супер, сподели после как е. Flutter

# 701
  • Germany
  • Мнения: 2 018
Amidala, благодаря за линка  bouquet Развълнувах се. Голяма фенка бях на сериалчето Simple Smile

# 702
  • Мнения: 8 295
Благодаря за предложенията, The killing и Person og interest сме ги гледали, сега ще сваля True Detective., Мостът се чудя амерканския или шведския вариант да сваля, предполагам американския е римейк и е същия?
Добрата съпруга и на мен ми един от любимите текущи, обаче съпружието не го хареса, много женски бил  Mr. Green.

Person of interest в момента тече трети сезон.
Американският е римейк, да. Шведският е по-добър.  Peace

The killing - И двата са добри, американците доста са се постарали, не бих казала, че единия или другия е по-добър.

# 703
# 704
  • София
  • Мнения: 5 828
Да кажа за Вероника - след толкова години като цяло  "аз доволен", хареса ми  Peace
Цялата компания страхотна, малко поостарели, Кристен леко позакръглена след раждането, а Джейсън пък много слаб, Тина много сладка.
Определено ще го гледам пак като излязат субтитри.
Сега чакаме книгата на 25 март. И евентуално спин-офф някой хубав ден  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт