Кой какви сериали гледа? - Тема 8

  • 55 116
  • 749
  •   1
Отговори
# 720
  • Пловдив
  • Мнения: 4 145
Изгледах първите два епизода на "Викинги". Няма да продължа.

Мислех, че само аз съм така... А като гледам колко го хвалят тук  newsm78

# 721
  • София
  • Мнения: 44 245
Е, всеки с вкуса си Simple Smile няма защо да се почесваш чак учудено Simple Smile
Аз втория сезон още не съм го почнала, защото все чакам половинката да му дойде настроението (по принцип заедно го гледаме), ама накрая ще си го изгледам сама Crossing Arms

100-те започнаха прилично Simple Smile

И Да Винчи пак е на екран Peace

# 722
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Аз пък Викингите ги следя с най-голям интерес от всички 5-6 сериала, които гледам. С нетърпение очаквам следващата серия. Но в началото и аз не бях очарована. За разлика Зомбите, който ми беше много интересен първите сезони, а сега вече взе да ме отегчава.

# 723
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Изгледах първите два епизода на "Викинги". Няма да продължа.

Мислех, че само аз съм така... А като гледам колко го хвалят тук  newsm78

И аз бях така,гледах,гледах,на фон го пусках,ама нц...не ме хвана  Crazy

# 724
  • София
  • Мнения: 6 219
Започнах The Fall.
Прекрасна Джилиън Андерсън и изобщо прекрасни британци!
Доста интересно построен ми се струва.

# 725
  • Ямбол
  • Мнения: 2 155
Започнах The Fall.
Прекрасна Джилиън Андерсън и изобщо прекрасни британци!
Доста интересно построен ми се струва.

Отдавна чака, ама щом и ти го хвалиш, ще го почвам.  Laughing

Аз пък Викингите ги следя с най-голям интерес

 Peace

Много силно започна втори сезон. Дано продължи с това темпо до края.  Heart Eyes

# 726
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
Викингите стават интересни след трети - четвърти епизод, но ако не ви интересува тематика , няма защо да се мъчите  Peace По-скоро е документален, отколкото да има голям екшън и драми ...

# 727
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Аз не съм очаквала екшън и драма, но някак не ми допадна, не мога да кажа защо. Вярно, че Травис Фимел въобще не създава усещане за воин, но пък Гейбриъл Бърн уж компенсира, а и природата е убийствено красива. Но не ме заинтригува и това е. Само ме подсети, че скоро не съм слушала Fever Ray Heart Eyes

# 728
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
Аз не съм очаквала екшън и драма, но някак не ми допадна, не мога да кажа защо. Вярно, че Травис Фимел въобще не създава усещане за воин, но пък Гейбриъл Бърн уж компенсира, а и природата е убийствено красива. Но не ме заинтригува и това е. Само ме подсети, че скоро не съм слушала Fever Ray Heart Eyes

ами да ти кажа доста войнствен си става нататък  Mr. Green ама не искам да те убеждавам, ти си знаеш  Peace

# 729
  • Мнения: 2 453
И аз в началото не успях да възприема Травис, обаче сега .... ох, Heart Eyes.
The Fall харесвам много. Надявам се да има втори сезон.

# 730
  • Learn to fly. Fly away.
  • Мнения: 284
Благодаря за препоръката за The Fall, изгледах го на "един дъх"  Peace

Друг сериал, който следя с интерес е руския "Кухня".
Много ме забавляват "инвалидите" на Дмитрий Нагиев.  Laughing

# 731
  • UK
  • Мнения: 3 959
Аз приключих със Psych, освен финала, който излиза тази седмица, и започнах The Mentalist, интересно е да се гледат два сериала с почти напълно еднаква идея, но в различен жанр, обаче втория има един голям проблем (поне засега) - липсата на каквато и да било химия между главните герои. Малко е разконцентриращо.

# 732
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Отказах се да гледам Peaky blinders и Helix. Оставам на вълна викинги, зомби и клонинги.
Травис не съм го гледала до сега, но като викинг много ми харесва.

Скрит текст:

Последна редакция: вт, 25 мар 2014, 19:10 от Sarania

# 733
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 493
МГМ, аз пък съм на обратното мнение за The Mentalist - но ще кажа защо в скрит текст (току виж решиш да не се спойлираш, макар да не смятам, че е спойлер точно това).

Скрит текст:
Много харесвам това, че м/у Джейн и Лизбън така  и няма близки отношения и досега. Дори в предпоследния еп.14 от сезон 6 най-близките им колеги, с които са работили години наред, все още и те не са наясно "има/ло ли е нещо" м/у тях.
Но в сериала все пак има двойки между колеги, де - като не са главните, то поне при второстепенните има.  Simple Smile
А ако имаш предвид изобщо химия, а не чак на ниво интимност - това също го харесвам. И двамата са хора със странности и на пръв поглед взаимоотношенията им изглеждат изключително тромави. Но с времето става ясно, какво значат и са готови да направят един за друг. Без да го афишират, а някак делнично им се получава.


Травис не съм го гледала до сега, но като викинг много ми харесва.

Можеш да го потърсиш в Гугъл и със сигурност ще ти излязат ранните му моделски снимки. Повечето са по бельо, или гол до кръста - бас ловя, че още повече ще ти хареса.  Grinning

Иначе на него с киното не му върви особено, но в телевизията има два по-стари опита, които не са съвсем лоши.
Едното е съвременна версия на Тарзан в големия град. Сериалът не беше шедьовър, но Травис е сладур там, с 10 години по-млад и с дълга коса.  Heart Eyes
Другото - поддържащ персонаж за предсмъртната роля на Патрик Суейзи. В интерес на истината аз гледах повече Суейзи, макар да съм фен на Травис.
И двата сариала са полицейски. И мисля, че и двата се намират по тракерите.

Последна редакция: вт, 25 мар 2014, 19:24 от мячик

# 734
  • София
  • Мнения: 44 245
На мен пък Травис все още не ми се връзва съвсем с ролята, много ми е лигав, но това не ми пречи филма да ми харесва много.

Общи условия

Активация на акаунт