Страничен ефект от ваксина против хепатит Б

  • 15 306
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1
Точно и ние заради тези "безобидни" ваксини и двете ми деца нямат нито една имунизация. Потърсете консултация с хомеопат, за да предотврати евентуални негативни последици и хубаво се информирайте преди да позволите да поставят следващата доза, защото ЛЛ ще каже че си въобразявате и това е нормално, но една майка най- добре усеща детето си. Щом детето не ги приема добре от началото, може да се очаква всичко...........

# 16
  • Варна
  • Мнения: 25 291
Добре де, не ви ли е страх сега, при тази епидемия от полиомиелит в Сирия, за която тръбят и при всичките бежанци от Сирия, които идват в БГ? Аз честно казано, ако не бяхме ваксинирали малкия щях вече да съм във филма.

# 17
  • Мнения: 137
Добре де, не ви ли е страх сега, при тази епидемия от полиомиелит в Сирия, за която тръбят и при всичките бежанци от Сирия, които идват в БГ? Аз честно казано, ако не бяхме ваксинирали малкия щях вече да съм във филма.
Повече ме е страх от мисълта да подложа детето си на ваксиниране, отколкото да му спра ваксините, както и направих.
С пълно спокойствие съм изпълнена след като взех решение да не поставям ваксини.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 25 291
Да, хората наистина са различни. Аз не знам, наистина не разбирам как човек може да е спокоен, знаейки, че детето му е абсолютно незащитено от тази ужасна болест. Вие сигурно се чудите как човек може да подлага детето си на ваксинация. Както и да е, темата не е за и против, съжалявам за офф-а.

# 19
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
Аз не знам, наистина не разбирам как човек може да е спокоен, знаейки, че детето му е абсолютно незащитено от тази ужасна болест.
има много други ужасни болести за които няма ваксини. за някои няма и лечение.
давам пример: в нашия район всеки 4ти кърлеж е носител на зараза (лаймска болест или FSME, или и двете едновременно). срещу лаймска болест няма ваксина.
какво да правя? да не излизам? Thinking

# 20
  • Варна
  • Мнения: 25 291
То и ваксина срещу рака няма, срещу катастрофи и нещастни случаи съвсем. И какво от това? Въпросът е, че срещу някои страшни болести са измислени такива и не ми изглежда убедителен аргументът да не се възползвам от тях, щото видиш ли за други болести няма. Просто ако не дай Боже детето ми се разболее от нещо страшно, от което съм можела да го предпазя с ваксина не знам как бих си простила. Не съм склонна да поема този риск. За други пък е по-неприемлив риска от страничните ефекти на ваксините (ако ги има). Затова казвам, че хората са различни.

# 21
  • Мнения: 275
Според мен по скоро можеш да забавиш слагането на ваксините с поне два месеца . Защото колкото детето е по голямо толкова по лесно ще му понесат ваксините Peace

# 22
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
Защото колкото детето е по голямо толкова по лесно ще му понесат ваксините Peace

не съм сигурна.
бях на 21г. когато ми сложиха в университета една ваксина, от която бях 1 седмица на легло.  Rolling Eyes

# 23
  • София !
  • Мнения: 1 240
Ехееее , темата не е ЗА и ПРОТИВ слагането на ваксина !! Сигурна съм че има такава , където спокойно може да се обсъдят тия неща  Wink .
В крайна сметка , всеки си знае сам за себе си , и сам си преценява за детето си !!

# 24
  • Мнения: 263
То и ваксина срещу рака няма, срещу катастрофи и нещастни случаи съвсем. И какво от това? Въпросът е, че срещу някои страшни болести са измислени такива и не ми изглежда убедителен аргументът да не се възползвам от тях, щото видиш ли за други болести няма. Просто ако не дай Боже детето ми се разболее от нещо страшно, от което съм можела да го предпазя с ваксина не знам как бих си простила. Не съм склонна да поема този риск. За други пък е по-неприемлив риска от страничните ефекти на ваксините (ако ги има). Затова казвам, че хората са различни.
      еми то и аз мислех като тебе,че предпазвам детето си от нещо страшно,та за това сега не мога да си простя,че моята  незаинтересованост и сляпа вяра ,че ваксините са нещо добро,сега от здраво право,ходещо и говорещо дете,имам дете,което не ходи,не говори,с неврологичен проблем,с 80 процента инвалидност,е всеки взима сам рещенията си,аз съм длъжна просто да споделя,и всичко от една така уж ''безобидна'' ваксина,

# 25
  • Мнения: 137
Ехееее , темата не е ЗА и ПРОТИВ слагането на ваксина !! Сигурна съм че има такава , където спокойно може да се обсъдят тия неща  Wink .
В крайна сметка , всеки си знае сам за себе си , и сам си преценява за детето си !!

Вярно е, че не е, но подобна тема няма как да не породи мнения "За" и "Против"  bouquet

# 26
  • Варна
  • Мнения: 25 291
zyzy12,
коя ваксина предизвика това?

# 27
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
всеки взима сам рещенията си,аз съм длъжна просто да споделя,и всичко от една така уж ''безобидна'' ваксина,

zyzy12
, пожелавам ти много сила и положителна енергия  Hug
искрено се надявам процесът да е обратим  Praynig  Hug

# 28
  • Мнения: 263
zyzy12,
коя ваксина предизвика това?
  сънфлорикса

всеки взима сам рещенията си,аз съм длъжна просто да споделя,и всичко от една така уж ''безобидна'' ваксина,

zyzy12
, пожелавам ти много сила и положителна енергия  Hug
искрено се надявам процесът да е обратим  Praynig  Hug
   благодаря,и аз се надявам,дано Hug

Последна редакция: сб, 02 ное 2013, 09:24 от AnMary

# 29
  • Мнения: 103
Непрекъснато има деца пострадали от една или друга ваксина,това е факт ,за съжаление Sad
само дето ЛЛ не искат да ги докладват и излиза,че нищо не е от ваксината и странични ефекти няма.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт