Януарското човече 2014, расте ли расте, а мама дебелее- тема 11

  • 28 850
  • 738
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5
Hug Елг благодаря за темичката и съжалявам за загубата на семейството ти!  Praynig да се окопити твойта маман, защото сега трябва да се гледа живота, който идва.
Когато се роди сина ни малко след това нашия дядо почина  и помня как бързо трябваше да се действа та веднага се замислих дали и вие сте били подготвени, но не - то няма подготовка за това. И просто се надявам както умницата в къщи, така и юначето да утешат майка ти...
Между другото как е ТМ? Нали и той имаше подобна скръб, почна ли да се съвзема...

На теб ти се възхищавам , знаеш...

Пандичка аз с риск да се потретя съм на път да ти се скарам. Тук до скоро едни мами раздаваха шамари на други. С теб са много деликатни всички, ама да ти кажа - силна си, лоялна си и какво ли не още. Само дето в бг до сега не съм видяла и чула, която и да е бременна в изпитателен срок да са я оставили на работа. Т.е заплахите дето ги получаваш са само за да те принудят и да изстискат и последната ти силица. А котката е права - паднала ти е имунната система. Така че Панди, моля те говори с главния шеф и си прецени има ли действителен шанс да се продължи договора. Ако не - всичко ще се нареди, само ти да си спокойна и здрава. Убедена съм, че с тази професия може да заработваш и от дома. Мисля, че беше също с добър английски, така че оправия има. Само се пази.  Hug А бебче ще е наистина вярващ човек и без да се заричаш. Но първо твойта вяра е нужна... Heart Eyes

Другата седмица мойто момче излиза ваканция, та и аз с него. Още кашля зверски, но от вчера е на училище. Лекарката така прецени.

Елг, малко по натам ще говорим с теб и другите желаещи момичета за интернет сайта - наистина ще го направим и който иска да се включи и е добър в работата си, а аз съм убедена от видяното -ще го направим.

Може ли някоя мама разбирач да ми сложи вече розовите гащи, че по голо дупе ми е некомфортно нещо  hahaha. Нека не е Елг сега , даже забранявам. В този момент с глуости не искам да я натоварваме...

Немски мами успяхте ли да се анмелднете вече за клиника? От мойта клиника ми дадоха термин чак за началото на декември - разговор с лекар и записване чак тогава, че ще раждам там. Ама ми се върти в главата какво става с жени, които тръгват да раждат по рано или имат болки - те къде отиват? Не бих искала с бърза помощ и в първата ми попаднала болница да се озова. ..Ако сте раждали тук може ли да ме светнете или поне ако знаете?

Бейбифейс много хубави неща сте взели за бебо от H&M, чак погледнах и също харесах нещо , може още днес да поръчам.

А легълацата са ви просто прекрасни. Ориентирах се и аз към бг марка легло с повивалник. Като го поръчам ще пусна снимки. Също така избрах гардероб и се отказах от ракла, на леглото  има повивалник както казах, а и ние си имаме скрин, но няма да го използвам за случая.

Аз отивам да гледам още стока за магазина.  Mr. Green



# 16
  • Мнения: 1 674
Хоп-троп и аз в новата тема  Party Елг,   bouquet благодаря!
от днес до края на седмицата и моята дечка е у дома - кашля. Лекарката каза, че може и да ходи на градина, но там няма кой да и издухва редовно носа и да го чисти с физ.р-р - и оттам се задълбочава проблемът с кашлицата. Затова прецених, че е по-добре да я оставя у дома. Та, за лекцията в петък - отпадам.
Роси, добре че се разписа, ще се радвам да се запознаем и на живо  Hug
Хайде оставям ви, че аз днес запчнах дълго отлаганото подреждане на зимния гардероб Whistling и нямам много време Tired

# 17
  • Мнения: 361
Здравейте пак,
само да кажа, че не съм забравила новите мами и другите с гащи, ще ви добавя утре като я пооформя темата.
А за заглавието заслугата е на Хис Принцес, като тва е просто ей така. Сега ще го напиша измисленото от нея.  Hug

Тони- аз сега в петък мисля да взема Елия с мен. Дано нямате против.

Роси- за октомври още ня програма, но ще те запиша щом излезне. А може и по- грандиозна среща да направим.

Бейбифейс- аз съм се зарекла като мина едни годинки, ако с ММ сме заедно, багажчето и далечко от деца и внуци. Да не пречим. Нали живея с бабата на ММ, та като не и обръщаме внимание, се почва едно вайкане как ще мре и то всеки момент. Е от 5 години все се мре, а според ММ от 30 г е така. Исат внимание, но все пак младите си имаме други грижи.

Пламто- чакам с нетърпение да покажеш одеалото и пашкулчето. Аз моето още не съм го почнала. Пашкулчето ще го плете една бабата, ама прежда трябва да взема. Сега довършвам разни неща за каката, подарък за племеницата. После мисля за себе си да оплета едно ефектно елече ( ако стане ще пусна снимка и обяснение).

Панди- днес съм ок. Остана малко хрема, но до утре и нея няма да я има. Да всички чакат на мен. Заеми, документи, все нещо оправям или помагам. Да ти кажа често ми писва, ама като няма кой. Добре че ММ е свестен, че досега да е теглил една на семейството ми, все пари дава за тях. Здраве да е, пари се печелят и губят. Някой ден ще се оправя и знам, че ще е скоро.

Възкресителница- мама ще се окопити скоро. И тя не беше близка с майка си. По- скоро се притеснява, че пак мен товари. Иначе аз и дръпнах една лекция как да влиза в час, че има внуче да идва да гледа. А ММ е добре. Живота си продължава. Само се моля и баба му да не ни спретне нещо подобно, ама божа работа. Тя поне е подготвена. А и там е лесно- има други сладки бабетки дето ще поемат нещата.
А бе здраве да е. Идва бебе ( как нямам търпение вече да ми замирише на бебенце, да поплаква, да се хушкаме).
За сайта нямаш проблеми. За гащите също, след малко се заемам.

Кайлис- дано се оправя детенце бързичко  Hug

Днес съм на РС в градината. Ще давам отчет за свършената работа, ще събирам пари и т.н.

от мен  Hug

# 18
  • Мнения: 21
Хайде и аз да се разпиша в новата темичка. Елг,благодаря   bouquet  и за заглавието също  Simple Smile

Панди,напълно те разбирам за работата. При мен се случи същото,точно преди да забременея ме съкратиха. Заемах много добра позиция и бях добре осигурена.  После естествено не можах да започна никъде,поради простата причина,че когато си на изпитателен срок не си защитена. Когато разберяха,че съм бременна и отвсякъде ме "отсвирваха"  #Cussing out Сега се налага да се водя фиктивно и на съвсем друга позиция,която ми обърква стажа и автобиографията,но вече се примирих  Sad Важното е детенцето да се роди живо и здраво   Praynig  Hug Hug Hug
Много гуш за всички болни мами и дечица  Hug Hug Hug

# 19
  • Мнения: 107
Здравейте....Приемате ли нов член  Wink
Термин 4.1....но тъй като ми е второ и на години, и съм от 35г, танцьор..т.н. мисля че ще е по рано...За това и следя Декемврйииките  Blush в 40 се падам от 28.12 до 4.1. та.....божа работа...
Ще ми е приятно да ви чета,а ако имам инфо и опит ,ще го споделя  Hug Peace

# 20
  • Мнения: 1 569
Един позитивен коментар, специално по поръчка на Цветно  Hug бо-скоро забавна история.

Онзи ден през нощта с мъжо се будим от бурен секс над главите ни. Имах чувството, че ще паднат в нашата спалня, като имате предвид, че стените ни са доста дебели, а специално ММ спи като пън. Ядосах се, но си какзах "е нищо, нека се кефят хората". На сутринта обаче  Shocked бяхме събудени от същото. То едно скърцане, то едно виене на жената като на умряло ви казвам.  #Crazy Аз лично никога не съм ги виждала, но по думите на портиера са възрастна двойка. Както и да е. Много се ядосах и написах следната бележка "Моля, изпълнявайте интимните си дейности малко по-деликатно. Няма нужда целият вход да узнава кога и какво се случва във вашата спалня" и снощи карах мъжо да ходи да им го сложи (сгънато разбира се!) на вратата.  hahaha  Не знам правилно ли постъпих, но определено ми стана меко казано неудобно и неприятно от начина, по който бяхме събудени два пъти за един ден. И преди сме ги чували, но сега се притесних да не стане ежедевие.  Joy Представих си и как в скоро време Анди чува това, първо си изкарва акъла и второ се започва с въпросите.  ooooh!

Последна редакция: ср, 25 сеп 2013, 14:16 от ♥Пандичка♥

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 3 567
~Elg~ благодаря за новата тема!

# 22
  • Мнения: 326
Здравейте и от мен! Hug
Елг,благодаря за новата тема! Изпращам ти много  Hug Бъди силна,мила! Hug
Пандичка,наистина не е лошо да говориш с началниците,за да си наясно какво да очакваш. Ясно е,че там,където работиш третират бременните жени като 5-та категория хора,а държанието им влияе негативно както на теб,така и на бебчето. Дано да намерите някакъв вариант.

И аз чакам да покажете одеалца и пашкулчета. Та като се сетих за тях-Доци ми се губи от много отдавна. Дано всичко при нея да е ОК! Praynig

Честити ви нови придобивки. Аз както гледам май ще купуваме детско легло без допълнителни шкафчета,понеже имам огромен комод за бебешките дрешки и няма да има нужда от допълнителни чекмеджета.

Момичета,искам мнение-с какво да мина новите гардероби у дома,че да премахна неприятната миризма. Чувствам се така,все едно съм се надишала с лепило.

 

# 23
  • Мнения: 361
Панди-  hahaha
Аз редовно пиша бележки ама за колите. Които са : Уважаеми г-н, г-жо, ако У Ваше село паркирате те така, У градо се паркира според правилата.
И това го лепя на предното стъкло с хартия, която се маха трудно.
При нас най- редовно паркират или върху бордюра ( а место има достатъчно) или на вхда за детската площатка.
Иначе въпросите са неизбежни, аз скоро обеснявах.
Даже Елия ме е питала кога правим секс с татко й, като тя ходи при баба си ли. А аз да, а тя- ми да ходя по- често тогава. Joy

Малчо- сложи ароматизатори. И с напоена губа с оцет и лимон.

# 24
  • Мнения: 1 674
Даже Елия ме е питала кога правим секс с татко й, като тя ходи при баба си ли. А аз да, а тя- ми да ходя по- често тогава. Joy
Joy Joy Joy Ех, че е кооперативна Simple Smile

# 25
  • Мнения: 326
Даже Елия ме е питала кога правим секс с татко й, като тя ходи при баба си ли. А аз да, а тя- ми да ходя по- често тогава. Joy
Joy Joy Joy Ех, че е кооперативна Simple Smile
Елг,щерка ти е уникална! Страхотно дете! Да ви е жива и здрава и винаги така да ви усмихва!  Hug

Последна редакция: ср, 25 сеп 2013, 14:33 от __Malcho__

# 26
  • София
  • Мнения: 1 489
Разписвам се в новата тема и бързам, че от 3 съм на преглед  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 27
  • Мнения: 361
Даже Елия ме е питала кога правим секс с татко й, като тя ходи при баба си ли. А аз да, а тя- ми да ходя по- често тогава. Joy
Joy Joy Joy Ех, че е кооперативна Simple Smile
Елг,щерка ти е уникална! Страхотно дете! Да ви е жива и здрава и винаги така да те усмихва!  Hug

Мерси, всички деца са такива.
Бая по- напред с материала са от нас едно време

# 28
  • Мнения: 1 152
Хайде и аз да се разпиша!

Елг благодаря за темата!   bouquet
  И съболезнования  Flowers Rose
Панди много ти се е насъбрало,  дано скоро нещата се подредят, а за работата Възкресителница е права никой няма да ти даде и тиквен медал за дето се трепеш толкова! По добре гледай ти и бебо и малката панда да сте добре!
Честито ви за покупките, аз все още не съм пазарувала, но искам първо да видя какво ще ми дадът (че ми обещаха доста дрешки)  и после да купувам!  
А за количка толкова се колебая, ама и има доста време де, могаа да си променя решението още  100 пъти!

# 29
  • Мнения: 130
Здравейте! Цоп и аз тук Simple Smile   bouquet Hug

Общи условия

Активация на акаунт