The Blacklist

  • 60 296
  • 735
  •   1
Отговори
# 45
  • на кого му пука
  • Мнения: 923
О,Великденски "пости" значи.
Между другото сериала вече ми харесва много.Добре направиха като вкараха драма в образа на Лиз.Преди ми беше някак си безинтересна.

# 46
  • София
  • Мнения: 4 899
PERLI, благодаря за отговора   bouquet
Значи ще се чака, колкото и да не ми се иска  Confused

# 47
  • Мнения: 683
Новата серия е обявена за 21.4.2014. Имат малка почивка. Как мислите, дали Том се усеща, че Лиз знае за него?

# 48
  • на кого му пука
  • Мнения: 923
Ако беше така да я е убил до сега.Идеята на тази игра котка-мишка е тя да го надхитри и евентуално да получи отговорите ,които търси.

# 49
  • София
  • Мнения: 167
Супер, че се раздвижи действието на сериала Simple Smile Според мен се Том се усеща, че Лизи го подозира, но може би изчаква да разбере докъде ще стигне или нарежданията са други... Ама много конспиративно стана  smile3508 smile3508

# 50
  • София
  • Мнения: 4 899
И аз си мисля, че ако Том знаеше, че Лиз знае, щеше да я убие веднагически.
А пък и не изключвам вариант, в който за тези години, в които са заедно, да са се породили чувства у него към нея и по този начин да оплеска собствената си мисия  Twisted Evil

# 51
  • Мнения: 1 050
От тук научих за сериала, не го бях забелязала преди. Изгледах всичко, хареса ми. Колко серии има сезона? Едва ли всичко ще разкрият в един сезон.

# 52
  • София
  • Мнения: 4 899
Сериите са 22, а вече е одобрен и втори сезон  Party
А щом ще има следващ сезон, нещата могат да се заплетат още повече.

# 53
  • на кого му пука
  • Мнения: 923
Аз залагам до края на сезона игрички с Том ,като накрая да го умрат някак си.А във втори сезон очаквам да има интриги около другите в отдела.

# 54
  • Мнения: 1 050
Е няма ли да се разбере и за онзи сенатор май беше, където контролира Ред. Нали е от лошите, но предполагам с него ще се занимаят във втори сезон.

# 55
  • Мнения: 253
Новата серия е разкошна .... Heart Eyes

И промото за следващата е многообещаващо http://www.youtube.com/watch?v=7DqTXBV9-5I

# 56
  • София
  • Мнения: 167
има ли буквички за новата серия

# 57
# 58
  • Мнения: 1 448
Ще бъда благодарна на кратко инфо за този сериал и най-вече дали се мяркат серийни убийци из епизодите  Mr. Green

# 59
  • София
  • Мнения: 27 188
^
Има всякакви Wink

Това ми е любимия сериал от новата партида' 2013 г. есен-пролет

Истинска находка  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт