The Blacklist

  • 60 296
  • 735
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 534
Някакво старовремско излъчване има героят на Спейдър, сигур' щот' е кадър от ерата на студената война, а всезнаенето и всеможенето му докарват комикс ефект (засега се търпи). Агентите пък верно падат малко милиционери  hahaha

# 31
  • Мнения: 0
Да си призная, монологът на Джеймс Спайдър за живота беше невероятен, отдавна филм не ме беше грабвал така, както тази сцена, поклон и за неговото изпълнение, и за сценаристите. Ще го постна тук, тъй като си заслужава пак да се прочете, уникален просто:

Искам още веднъж да го почувствам. Искам да отида на "Пиаца дел Кампо" в Сиена. Да ти забушува кръвта, докато преминават десет състезателни коне. Искам още веднъж да похапна в Париж, в "Амброзия" на "Плас де Вож". Искам да изпия още една бутилка вино. И после още една. Искам да усетя топлината на жена, докато лежим върху студените чаршафи. Още една джаз вечер на предните редове.

Да застана на билото с кубинска пура, докато слънцето ме огрява, колкото се може по-дълго. Да пътувам. Да изкачвам планини, да прекосявам реки. Да гледам стенописите. Искам да седя в градината и да прочета още една хубава книга. Но най-вече искам да поспя. Да спя, както го правих като малък. Затова не позволявам на трудностите да ме съкрушат.
   Simple Smile

# 32
  • на кого му пука
  • Мнения: 923
Подобрява се сериала.В началото имах съмнения ,но след последната серия ще си го оставя в листата за редовно следене.Иначе връзката баща -дъщеря беше очаквана.В предвид възрастта на двамата и неговият начин на живот нямаше друга причина за особения интерес към Кийн.
Не ми е ясно отношението на Ред към съпруга и в крайна сметка вторият дали ще излезе скрита лимонка.
Спейдър много е остарял. Sad

# 33
  • София
  • Мнения: 4 899
Не ми хареса как свърши тази серия!
Сега цяла седмица чакане  Crossing Arms !

# 34
  • на кого му пука
  • Мнения: 923
Нали трябва да има suspense все пак.Епизода е двоен и развръзката ще е на 2 декември.Този сериал ще има ли почивка?

# 35
  • Мнения: 534
Предпоследната серия я претъркалях набързо  Rolling Eyes Последната е изтеглена и ... отлежава  Crazy ...


Благодарско за последните 2 коментара, ... че ме стимулирате ... да си я пусна  Laughing  bouquet

# 36
  • Мнения: 253
Записвам се при Вас. Поради ваканцията на другите сериали свалих този и стигнах до 4та. Харесва ми ...
Сядам да наваксам с всички излезнали  Popcorn

Изгледах Всички. Определено ми харесва. С нетърпение очаквам следващата серия . А тя кога ще е?

Последна редакция: нд, 01 дек 2013, 22:55 от PERLI

# 37
  • Мнения: 683
Продължава на 13.1.2014.

# 38
  • на кого му пука
  • Мнения: 923
Приемлив край на полусезона.Все още не проумявам, как при всичките му врагове все още никой не го е гръмнал Ред досега.И дали излъга Лиз за родствената им връзка?Ако не го води бащинска загриженост,то дали не е някакво чувство за вина?Евентуално очаквам в края на сезона да загатнат нещо за инцидента,при който са загинали родителите на Лиз и да направят Том пушечно месо.

# 39
  • София
  • Мнения: 167
Дали верно излъга Ред за бащинството, то пък много очевадно ни навираха, че са баща и дъщеря ? Том ми е мега смотан и сигурно ще му измислят някаква конспиративна роля, защото героят му е много безсмислен. На мен тези 2 серии ми беше странно как уж много секретен отдел, страшни специалисти ФБРйски, а за има -няма 1 мин. ги превзеха.

# 40
  • на кого му пука
  • Мнения: 923
Вариантите са два за бащинството.Може да и е баща,но да иска да го скрие от всички с цел да не я подлага на повече опасности.Вторият е ,да е станал по някакъв начин причина за гибелта на семейството и ,и това "свръхпротектно"поведение да е в резултат от чувство за вина.
По отношение на Том съм раздвоена.Хубаво е Лиз да има някой несвързан с ФБР в живота си,но щом Ред постоянно и повтаря да внимава с него явно ще има някаква интрига.Том присъства в живота на Лиз преди тя да стане агент и Ред да се появи,така че не мога на този етап да измисля някакво подмолно ,целево поведение от негова страна.Все още обаче смятам,че той ще бъде пожертван в името на сериала и евентуално във втори сезон я виждам Лиз със Рестлър.Обикновено когато има двама настръхнали един срещу друг това е резултата.

# 41
# 42
# 43
  • София
  • Мнения: 4 899
Някой знае ли защо няма нова серия (19-ти еп. трябва да е).
В IMDB дори няма предстоящата дата, както за предходните епизоди, а гледам, че дори втори сезон е планиран.

# 44
  • Мнения: 253
Доста от сериалите почиват тази и някой и другата седмица  .
За 19ти епизод открих това -  21 април излъчване http://www.tv.com/shows/the-blacklist/the-pavlovich-brothers-3025114/

Общи условия

Активация на акаунт