The Blacklist

  • 60 294
  • 735
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
Направете ги четири Simple Smile И трите епизода ме задоволиха, въпреки че не съм от най-претенциозните като цяло. Сюжетът е добър, а Джеймс Спейдър все още си е класа, въпреки че е станал поне двоен като фигура в сравнение с последнния филм, в който го гледах. Много ми е интересно и как са ги завързали, каква ли е връзката между него и главната героиня, Елизабет Кийн май беше, съмнява ме да са баща и дъщеря, твърде явно ще е.

# 16
  • Мнения: 83
Пет сме  Party
Аз също съм почти сигурна, че са баща и дъщеря. Интересно ми е обаче каква е историята с мъжа на Лизи.. и дали връзката им е чиста случайност или целенасочено усилие от негова страна  Thinking

# 17
  • Мнения: 683
Значи аз си оставам единият от тримата човека, които общо го гледаме. Joy
Мен пък и трите епизода ме впечатлиха досега.

Аз също съм му почитател. Изгледах серията тази вечер и вече почти не остана съмнение в мен, че тя му е дъщеря. Имате ли предположение кой беше на снимката, която той взе от албума  newsm78

# 18
  • Мнения: 31
Сестра ми ме зариби и сега ще пускам 4 епизод и после ще коментирам с вас Simple Smile

# 19
  • Мнения: 762
И аз с вас.
И аз мисля,че той и е баща.(Макар да е твърде очевидно)И на мен ми стана интересно за снимката в последния епизод.
За връзката с мъжът и,мисля си че е целенасочено от негова страна или поне с такова впечатления съм останала.

# 20
  • Мнения: 4 393
Търся нещо интересно и свежо.
Ще загледам първия епизод да преценя дали ще го следя.

# 21
  • Мнения: 62
Ехеее и аз се зарибих с  това филмче Simple Smile


Гледах,че май ще са 22 еп. в 1 сезон

С какво ли ще ни задържат вниманието  Rolling Eyes

# 22
  • София
  • Мнения: 4 899
Дойде му времето и аз да започна сериалчето  Popcorn .
Утре ще споделям първи впечатления, защото не знам тази вечер колко серии ще изгледам.
Общо седем епизода са излезнали досега, нали? На седмия се чакат субтитрите все още.
Много добър рейтинг има филма в IMDB  Flutter  Peace.

# 23
  • София
  • Мнения: 167
хоп и аз на клона Simple Smile Харесва ми засега много сериалчето. Да питам, че нещо не разбрах - кой сложи камерите и подлушвателните у-ва?

# 24
  • Мнения: 0
Изгледах всички излезли досега епизоди и твърдо мога да кажа, че вече съм фен. Всяка серия е все по-добра от предишната, интригата е на ниво и сценаристите успяват да прокарат и цялата тайнствена нишка на историята около главните герои достатъчно умело през отделните сюжетни линии.

Много добра актьорска игра, макар мацката нещо да не ми е особено симпатична, но пък Джеймс Спейдър отново доказва, че без значение от възраст и външен вид, който си го може, си го може. Само ако е възможно, да се смее по-малко, там нещо не ми звучи много достоверен... Simple Smile

П.П:
Скрит текст:
Кой избра точно милия д-р Уилсън от "Д-р Хаус" да играе гадното копеле в седми епизод?! Абсурдно, да бяха взели Хю Лори, щеше да е по-достоверно, ама хайде... Grinning

# 25
  • София
  • Мнения: 4 899
Никъде не мога да намеря субтитри за 7-ми епизод  Cry .
8-ми е излязъл, има си субтитри, а за 7 ....  newsm78 ?
Някой може ли да помогне?

# 26
  • София
  • Мнения: 167
Снощи изгледах серията и да питам- нали Елизабет е профайлър? Нищо профайлърско не прави в сериала. А толкова ми харесва играта на Джак Сп.... добре че е той да движи екшъна и да дава инфо, че ФБРто ако не ползват инфото на Рей са го закъсали

# 27
  • Мнения: 685
Никъде не мога да намеря субтитри за 7-ми епизод  Cry .
8-ми е излязъл, има си субтитри, а за 7 ....  newsm78 ?
Някой може ли да помогне?
Тук търсиш български.
 http://www.addic7ed.com/serie/The_Blacklist/1/7/Frederick_Barnes

# 28
  • София
  • Мнения: 4 899
hot teaomm  bouquet !

# 29
  • Мнения: 0
Снощи изгледах серията и да питам- нали Елизабет е профайлър? Нищо профайлърско не прави в сериала. А толкова ми харесва играта на Джак Сп.... добре че е той да движи екшъна и да дава инфо, че ФБРто ако не ползват инфото на Рей са го закъсали

Абсолютно подкрепям, макар че това клише често го използват, не знам дали си забелязала колко пъти в различните сериали полицията или ФБР и прочие са толкова некадърни, че ако не е главният герой са по-зле от родния ДАНС Grinning Иначе въпреки, че Елизабет се води главна, очевидно прожекторът е насочен към героя на Джеймс Спейдър...

Общи условия

Активация на акаунт