Жената Лъв 70-та тема

  • 26 810
  • 746
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 11 369
Камче, че умреМ с вас, скоро си мислих, че вече ги няма въшките на този свят, а кво се оказа  Joy Сърби ли много?

Пол, бравос на теб за млякото.

До сега бяхме с колежките на една кръчма и хубаво си хапнахме и пийнахме по случай утрешният празник Joy

Поръчах и днес дойдоха на Калина и Мишо маратонки от Спорт директа, дано им станах.

# 691
  • ПЛОВДИВ
  • Мнения: 207
ДВ скъпи мои  Hug
Спонджи, благодаря ти от сърца иначе, ще кажа както казва една "звезда" от едно реалити предаване "Гледайтиии завиждайтиии"  hahaha иначе за нас си е доста време и за него и за мен това ни най-дългата връзка.  Blush

# 692
  • Мнения: 9 776
Честит празник, мили момичета! Бъдете здрави и нежни, закриляни и обичани!




# 693
  • ПЛОВДИВ
  • Мнения: 207
Добро Утро Скъпи Мои Лъвки и Честит 8-ми Март  Hug  bouquet kiss


Бъдете живи и здрави! Бъдете красиви като цветята, бъдете нежни като полъх, бъдете сияйни като звездите, бъдете успешни като жени. Весел Празни и Наздраве!

# 694
  • Варна
  • Мнения: 2 079
Честит празник, лъвици! Пожелавам ви най-прекрасните изненади този ден и мноооого хубави моменти през цялата година!

# 695
  • Мнения: 9 776
Аз вече получих една червена роза и други изненади не очаквам. В градината даже нямаше празник, но то май и миналата нямаше. Тъпо. Иначе имам някаква картичка оттам, но май е на градината. hahaha Ще си я взема в понеделник. Twisted Evil В интерес на истината съм си заръчала един часовник, поръчан е и нарочен за този празник, но един господ знае кога ще пристигне. Бяха ми обещали за началото на март. Whistling Довечера съм на работа, така че разбираемо няма да празнувам.

# 696
  • Пловдив
  • Мнения: 1 158
Честит празник!

Моят подарък са слънчеви очила, те не бяха предвидени точно като подарък, ама пристигнаха вчера, та ще се броят за такъв  Flutter

# 697
  • Мнения: 9 776
Кипре, да са ти честити!  bouquet
От сайт ли ги поръча? Драсни ми на ЛС два-три реда. Flutter

# 698
  • Мнения: 11 369
Честит 8-ми март и Тодоров ден !



# 699
  • Мнения: 156


Да сте обичани, уважавани и щастливи!

От мен закуската, защото имам имен ден днес Whistling



Камче, на хубаво са тия гадинки, да знаеш Wink За децата е лесно, нула номер. А за теб или боя, или газ, мас и оцет. Така се справих преди години... със старото изпитано средство. Успех Hug
Обичам ви и ви  Hug Hug Hug

# 700
  • Мнения: 9 776
Тедко, честит имен ден! Носи си името със здраве! Hug

# 701
  • Пловдив
  • Мнения: 1 158
Теди, да си жива и здрава и само хубави неща оттук нататък  Hug
Точно такава закуска си направихме тази сутрин  Wink

Поли, имаш поща.

Рейче, кво стана с изпитите?

Камче, как върви борбата с гадинките? Оправихте ли се вече?

# 702
  • Варна
  • Мнения: 2 079
Теди, честит имен ден!  Hug

# 703
  • Мнения: 451
Честит празник, мили момичета! Пожелавам ви да сте живи и здрави и все така прекрасни! Много си ви обичкам и ви гушкам всичките!
Тедко, честита да си и тук!
Камче, верно ако не беше трагично, щеше да е комично...и аз съм за маз, газ и оцет...едно време им бях редовен абонат!!! Mr. Green
То през телефона било голяма мъка да постваш, ама кЪ да ви пропусне човек на единствения ни празник  Wink

# 704
  • Мнения: 668
Теди, бъди здрава, много щастлива и ти пожелавам всичко при теб да се нареди по начина по който ще бъде най добре за теб.  Hug

Борбата е безмилостно жестока, както е казал поета.  Mr. Green За сега изчаквам да мине 7 дневния период за да ги намажа отново. Днес ги гледах уж няма нищо, ама то и коса почти нямат  Mr. Green. Колкото до мен като се сетя и ме засърбява главата, ама като имам работа забравям.  Whistling

Честит празник и от мен. Бъдете винаги обичани.   bouquet
Сутринта ми стана много мило от подаръците, които ми дадоха децата и посланията в картичката. Толкова е мило.  Heart Eyes Иска му се на човек времето да спре за да се наслади на момента изцяло.  Heart Eyes Иначе тоя празник ми е малко тъп.  Crazy

Кипре, със здраве да си ги носиш  Hug Моите ги купих това лято, от оптика, Pepe Jeans, вече им падна някакво покритие и стоят на петна, много ме е яд. Crossing Arms Добре, че поне това не ми пречи като ги нося, т.е  петната се забелязват само отвън.

Общи условия

Активация на акаунт