Жената Лъв 70-та тема

  • 26 795
  • 746
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 668
Четвъртък ми е последно. Мерси , Полче Hug

Успех на Д  Hug Hug Hug

# 736
  • Мнения: 9 776
Мерси, Кам! Hug

Нещо ново на хоризонта има ли или тепърва ще търсиш?

# 737
  • Мнения: 668
Търся, ама от никъде нищо.  Rolling Eyes

# 738
  • Мнения: 9 776
Сега покрай сезона може пък шансовете за намиране на работа да са по-големи. newsm78

# 739
  • Мнения: 668
Ми не знам Пол. Ще видим.  Thinking

# 740
  • Мнения: 9 776
Между другото сме на 50 страница. Аз май само веднъж съм пускала нова тема и честно казано не помня как ставаше. Някой ако има мерак, да пусне. Flutter

# 741
  • Мнения: 451

Не знам аз за ограниченията. Хич ме няма и резултатът при Л. е налице. Т.е. не че хич ме няма, ами нямат никакъв смисъл, щото тя пак си прави квото си знае. Овен, кво да го правиш.


те за това точно Овнешкото говоря и аз Mr. Green продължава да не ми спори и това е Crossing Arms

Камче, Hug

Полче,много успех на Д. Hug

отивам да раздвижа някъде,че полудЕх Crazy

# 742
  • Мнения: 2 461
Здравейте, лъвички  Hug Бързо някох да ни прави нова тема  Peace
Луси,много неприятности с вас една след друга.Живота е шиб.н,понякога.

 Say My Name,каква работа си търсиш,не се сещам,ако си споменавала.Успех много скоро,каквата и да е , и ако не си я намерила все още.
 polin_a, как минаха изпитите?
Иначе,не си спомням дали ви се отчетох, нямам варицела,ама имам розов лишей ooooh!.Миналата година , след великденската кампания на работа го хванах и мислех,че е от мръсотията,ама сега пак ми излезна ей така просто ...Не ходих на лекар тази година ,защото го познах и сега се мажа,Не знам иначе какво да направя за да се предпазвам,та така.
Тъпо ми е иначе,чудя се как да намаля разходите си? #2gunfire

# 743
  • Мнения: 9 776
Бях на работа днес. Досега рових по сайтове за обувки. Като че ли ще заръчам едни колкото да не е без хич. Whistling
Д. се прибра преди малко. Има вече вторият си сертификат. Добре се е справила по думите на госпожата и, но не и достатъчно, та да се класира за следващият кръг в Германия. Crazy Това е много недостижимо според мен. Много е доволна от пътуването, изпита не е бил труден по думите и. Само се чудя защо се явява на B2, като е B1, но явно така са преценили. Не съм наясно с немския и нивата му изобщо, мъгла ми е отвсякъде. Crazy Изкарали са си много весело. Някак не мога да свикна, че тя е вече 9 клас. Аз на нейните години имах други интереси. Blush Та така. Сега е вперила поглед в април и пътуването до Виена. Брои дните. Crazy

Зизу, що за чудо е това розов лишей? newsm78 Не съм чувала, и дано не видя. Whistling

Луси, страшно много му съчувствам на В. за ограниченията, които трябва да му налагаш. При нас е само сладкото, но е голяма мъка. Аз не, че го ограничавам Н., но той прекалява и май ще се наложи наистина. То и аз обичам и ям сладко, но неговото е прекалено. Naughty

# 744
  • Мнения: 2 461
браво Поли на твоето дете  smile3501
Скрит текст:
ето инфо за лишея : https://www.google.bg/search?q=%D1%80%D0%BE%D0%B7%D0%BE%D0%B2+%D … .html%3B400%3B290   нямам си на идея как се появи,че и за втора година  ooooh!

# 745
  • Мнения: 9 776
Оу, гадна работа. ooooh! На синът ми често му се явяват разни обриви, особено лятото, но все си мисля, че болшинството са от ухапвания. Знам ли. И досега не съм чула читаво лекарско мнение. Оправяй се бързо, че не ми се вижда шега работа. Rolling Eyes

# 746

Общи условия

Активация на акаунт