Къде си държите обувките

  • 4 035
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 38 493
Прибирам се вчера и какво да видя - монтират ми нов вграден гардероб с полици за обувки! Grinning
Може би при една добра организация и подреждане тази събота и неделя, нещата ще се оправят.

# 16
  • Мнения: 349
Vayana, аз разбрах Simple Smile Пък и при моето текучество на обувки, едва ли ще имат време да се прашат Simple Smile Simple Smile
LÀgent - Честито , със здраве да си го пълниш Simple Smile Simple Smile

# 17
  • София
  • Мнения: 1 390
Точно  Simple Smile При мен също не издържат много дълго време - все се намира къде да се издраскат, или нещо по-сериозно да им се случи...
Като общ коментар по много теми от форума - оставам с впечатление, че тоооооооолкова много се разсъждава какво да се купи, пита се за всичките му плюсове и минуси, все едно ще се ползва цял живот. А добре знаем, че  това просто е невъзможно, пък и омръзва, остарява, че и погрознява... Но всеки решава за себе си  Simple Smile 

# 18
  • Мнения: 349
Ваяна, да ти кажа честно аз ги разбирам хората, защото в много случаи събират например пари за телевизор и искат да вземат най-добрия и най-здравия, за да го ползват по-дълго, защото за съжаление трябва да събират пари и за печка, пералня, хладилник и т.н. и не се знае кога пак ще имат възможност Sad(

За обувки например хвърлям много пари, направо ме е срам Sad Но за сметка на това пък страда гардероба ми - много трудно ми харесват дрехи - или ако ми харесат трудно се разделям със "съответната сума" Simple Smile

# 19
  • София
  • Мнения: 1 390
Така е, съгласна съм! Аз преди около 3 месеца завърших цялото довършване и обзавеждане на купен само на замазка апартамент и добре знам за какви разходи и комбинации става въпрос. Но има много варианти - просто трябва информираност и практичност  Simple Smile

# 20
  • Мнения: 7 947
Прибирам се вчера и какво да видя - монтират ми нов вграден гардероб с полици за обувки! Grinning
Може би при една добра организация и подреждане тази събота и неделя, нещата ще се оправят.

А аз това не го разбирам - обущата в гардероба в стаята, барабар с дрехите. Пък ако ще и в кутии, гадно е.

# 21
  • София
  • Мнения: 38 493
Прибирам се вчера и какво да видя - монтират ми нов вграден гардероб с полици за обувки! Grinning
Може би при една добра организация и подреждане тази събота и неделя, нещата ще се оправят.

А аз това не го разбирам - обущата в гардероба в стаята, барабар с дрехите. Пък ако ще и в кутии, гадно е.

Не го разбра, да. Това е гардероб в коридора. И частта за обувки е като отделни шкафчета. А в другата част има пералня. Ще снимам да покажа.

# 22
  • Мнения: 7 947
Това е друго.
Но аз виждам съвсем друго по модерните списания... Peace

# 23
  • Мнения: 349
Аз също няма да си сложа обувките при дрехите - нито ми се струва практично, нито хигиенично Simple Smile Пък по модерните списания ги гледам как лягат на леглото с обувките, та да кажем, че по този критерий съм със закостеняло мислене Simple Smile Simple Smile

# 24
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 292
Имам стая- гардероб( по- голяма е от кухнята ми  Mr. Green), но не държа обувки вътре. Някак не ми е комфортно, независимо че ще стоят в кутии.
 Обувките, които не са за дадения сезон, стоят в кутии или кашони в килера на мъжа ми. Другите са на стелаж за обувки, по шкафовете на скрина в коридора и кой знае още къде  Wink

Общи условия

Активация на акаунт