ОКТОМВРИЙКИ - Тема 18

  • 31 411
  • 748
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4
Ari bari chestito i ot men!

# 46
  • Мнения: 0
desitababy, честита радост!

Херцогиньо, хубаво, че вече сте си вкъщи и всичко е наред. Дано малките са кротички и бързо влезете в ритъм.

Кати, стискаме палци днес, всичко ще мине добре, не се тревожи  Hug

Аз още се опитвам да разгадая, кой ми е причинителят на неразположенията и вече имам сериозно подозрение. Бебата до преди няколко дни беше се навряла някъде под ребрата ми и ми ставаше зле. Сега май се е спуснала надолу, защото като вървя имам чувство, че ми притиска нещо и след няма и 5 минути ходене ми прилошава, както предните дни. Иначе кръвното ми играе, ама когато се случи това с притискането. Само вечер ми е добре, което е странно  newsm78 То се е видяло, че като излезе, тогава ще мине всичко, ама..... Само чакам някакви знаци и почвам да се радвам, че скоро ще ми е пак добре  Mr. Green Моят мъж ми заговорил за трето, представете си  ooooh! Казах му да си намери любовница и с нея да си го прави, аз вече в такива филми не се вкарвам  Naughty

# 47
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 052
Здравейте момичета ! Искам да ви попитам вие на тия кошарки, които се водят сгъваеми ,слагате ли им допълнителен матрак? Аз искам да сложа, защото ще съм за постоянно с такава кошара и се чудя какъв да е. дали тия матраци стандартните не са много високи и когато е на второто ниво няма да е прекалено плитко , а пък ти матраци дето се водят сгъваеми ми изглеждат супер неудобни . И още нещо - дунапренен ли да е матрака или кокосов ? Кое е по-добре за бебето да е по-меко легълцето или по - твърдо ? Благодаря предварително  Heart Eyes

# 48
  • Мнения: 261
julie.k, една контракция беше в диапазона 50-75 и няколко достигаха между 25 и 50. В този срок на бременността за нормални контракции се считат тези, които достигат до 25, а когато достигнат 100 се говори за родилни контракции.

ДиДи, мисля, че по-твърдите матраци са за предпочитане.

# 49
  • Мнения: 20
Ние ще сме със сгъваема кошара и съм и взела нормален матрак. Дори и да стане плитко, но не ми се струва удачно да е с тънък сгъваем матрак постоянно. Иначе за бебето, а и като цяло за деца е по-добре по-твърд матрак.
Оф, аз докато реша дървена или сгъваема кошара, купих цял спален комплект за дървена, вкл. протектор (обиколник до половината) и сега се чудя какво да го правя. Малко идиотско ще стои в сгъваемата кошарка, но от друга страна пък е много готино комплектчето  Mr. Green

# 50
  • Мнения: 0
Бебчетата се появяват едно след друго!Май само моето не бърза за никъде и явно ще си изкара до термин  Grinning
svetlina* ще напазаруваш ли и за мен? Party

desitababy,честито бебче!Да ти е живо и здраво   bouquet
И моето не бърза  Thinking

# 51
  • Мнения: 2
  bouquet ЧЕСТИТО на мамите с бебчета! Schushka и моя мъж ми ги говори такива и аз му отговорих по същия начин  Mr. Green Mr. Green Моето бебе не бърза също,колкото по-наближава по-добре се чувствам.  Hug                                                                              

# 52
  • Мнения: 169
Честито за новите бебета   bouquet !

За матраците и аз мисля, че е по-добре твърд, а и когато избирахме забелязах, че повечето са твърди.

За контракциите - миналата седмица като бях на тонове се отчетоха няколко, които достигнаха 100, но нямах болки и разкритие  newsm78  .

# 53
  • Мнения: 316
привет, момичета, ако съм пропуснала и някоя родила честито   bouquet
аз също съм със сгъваема кошара и си взех твърд матрак  thumbsup
 newsm51

# 54
  • София
  • Мнения: 770
Честито на мамите-живи и здрави бебчета!
След дълго чудене си взехме сгъваема кошара за постоянно на Лорели и матрак на същата марка-към 10 см.дебел и дунапренен мисля и стои добре на горното ниво.Сгъваемите не ми вдъхнаха доверие за постоянно,ама всеки си знае.

# 55
  • Мнения: 32
Честито за новите бебета   bouquet !

За матраците и аз мисля, че е по-добре твърд, а и когато избирахме забелязах, че повечето са твърди.

За контракциите - миналата седмица като бях на тонове се отчетоха няколко, които достигнаха 100, но нямах болки и разкритие  newsm78  .
Catalonia писала си за преглед на тоновете.Това на ЖК ли се прави?На мен до сега не са ми правили такова нещо?Кога се прави това?Извинявай ако ми е глупав въпроса. Simple Smile

# 56
  • Мнения: 261
Червена шапчице, не е нужно да правиш "цитат" към нечий пост, защото така запълваш страниците с една и съща информация. Достатъчно е постът ти да започва с името като обръщение, към когото ти е питането.  Peace

Запис на тонове не се поема от ЗК.

# 57
  • Мнения: 2 850
Запис на тонове трябва да ти се правят, ако не на ЖК, там, където ще раждаш. Peace

# 58
  • Мнения: 0
Запис. Благодаря за новата тема!

# 59
  • Мнения: 669
Аз на запис ходя в ОБ, където ще раждам и това влиза в пакета с избор на екип, който още не съм заявила, но ......... като тръгна да раждам тогава - така ми каза днес докторката.

Иначе тази нощ - цялата нощ бях с менструални болки и се постреснах, мислейки, че се започва. Опитах се да засичам контракции, но уви - не успях. Просто постоянна и тъпа болка. Днес бях на преглед и на запис на тонове и доки каза, че това е нормално, че бебето слиза и си проправя път на долу и таза се разширява и затова са тези болки ........... и така.

Общи условия

Активация на акаунт