ОКТОМВРИЙКИ - Тема 18

  • 31 419
  • 748
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 169
Червена шапчице, вече са ти отговорили, че не се поема от ЗК и се заплаща. А за ЖК не мога да отговоря понеже не знам какво влиза там.

# 61
  • Мнения: 189
krasy_alex, и аз така... озовах се при моята лекарка, която първо опита да се пошегува, ама все пак записахме тонове и ме тушира.. нямах значими контракции и разкритие също, така че се прибрах доволно на този етап.
Ама какво да се прави - първо раждане.. кат ме заболи, реших да отида да проверим

# 62
  • Мнения: 74
Здравейте и от мен, честита нова темичка.

Включвам се чак сега, защото на 25.09. с планово секцио се роди сина ми с тегло 3460 кг и 51 см. Вече се опознаваме и чакаме да се приберем у дома.

Честито на всички ве1е родили мами и от мен, много здраве и бързо възстановяване, а на чакащите още срещата с бебчетата пожелавам безпроблемни дни до срещата.

# 63
  • Мнения: 19
Ето,че си имаме още един юнак  Simple Smile toni_dimova,честит син!
Да ти е жив и здрав!   bouquet

# 64
  • Мнения: 56
Vklyuchvam se ot bolnicata. Dnes s planovo sekcio se rodi sinat ni Mishel 4.080kg 52 sm. I dvamata sme dobre ostava da se gushkame sled dva dni. Leka vecher

# 65
  • Мнения: 261
Здрави момченца на новите майки!   bouquet

# 66
  • Мнения: 10
На всички родили мами - Честити бебета !

# 67
  • Мнения: 7
toni_dimova   bouquet,Кати   bouquet  честито и на двете живи и здрави и много незабравими мигове   

# 68
  • Мнения: 0
Тони, Кати,

честити рожби! Нека да са ви много здрави, а вие бързо да се възстановявате!

Краси, аз също съм с подобни болки, но в гърба и таза. Ако сме вън след 10 минути ми се пишка. Не са ми познати тези неща, защото щерката се спусна в таза ми чак при самото раждане. Ти слагаш ли си свещичките и усещаш ли някакъв ефект?

# 69
  • Мнения: 669
toni_dimova  и Kati_Skarlet  - честити ви мъжки рожби! Мноооого здраве и скоро да си ги гушкате  Hug

# 70
  • Мнения: 169
Тони, Кати, честити бебчета  bouquet Да са ви живи и здрави и много да ви радват!

Аз днес влизам в 9-ти месец и много се радвам, че остава още малко до срещата с бебка  Heart Eyes

# 71
  • Мнения: 2 850
Честито на Тони и Кати Скарлет!!! Да се оправяте бързо и да са ви много здрави и спокойни бебчетата!
Днес най-после взехме количката Party Остават ми 10 дни до секциото, вече почвам да откачам Heart Eyes

# 72
  • Мнения: 5 468
Честито на всички колежки, които вече станаха майки! Peace Да са ви здрави и щастливи новите членове на семействата ви!!! Късмет и на следващите....
Вие, ноемврийките, ви следим, стискаме ви палци и поемаме от вашите трепети, очаквайки същото много скоро Hug

# 73
  • София
  • Мнения: 334
Кати, радвам се, че всичко е наред и бързо-бързо се разписа в темата Simple Smile Честито бебе и на Тони! Бързо възстановяване и безпроблемно гледане с бебетата!   bouquet

bebe_dj, благодаря за отговора! Catalonia, и аз преди 2 седмици имах на записа контракции на 5 мин, някои от които стигаха до 80-100, но и аз не ги усещах като болезнени, може би защото пикът им беше за кратко? За сравнение, първото ми раждане беше планово секцио, но ми започнаха болките сутринта в уречения ден  Laughing И на записа в един момент достигаха до 100, бяха продължителни и тогава ме боляха. Не знам, предполагам, че и продължителността им е от значение за болката и най-вече за ефективността им (дали водят до изглаждане на шийката и до разкритие). Ама това си е работа на лекарите, любопитно ми е, но не разбирам. И благодаря за темата, Catalonia!

Цял месец пих Гинипрал и магнезий и току имах контракции. Сега спрях Гинипрала и снощи пукната контракция нямах  #Crazy Аз ли нещо обърках  hahaha Е, през деня имам от време на време, както и тежест с менструална болка, но през нощта имах само едно ставане за тоалетна  Laughing

vampiriana, и аз доскоро надничах така в темата на септемврийките, но вече бойното поле се премества насам наистина  hahaha

# 74
  • Мнения: 35
Благодаря ви момичета!
Тони и Кати честити ви синчета!Да са ви живи и здрави и многооо да ви радват!
На останалите мами пожелавам леко и безпроблемно раждане!
Относно обличането-според времето обличам боди с къс ръкав,а отгоре к-тче жилетка с ританки или цяло гащеризонче ,но от по-тънка материя.При по-студено слагам боди с дълъг ръкав,но с по-дебело комплектче.Каката ми беше януарско бебе-в къщи по-същия начин.
Бебка е много малка -изписаха ни 2240г.През повечето време спинка.Яде по-малко и на често.Храня я на поискване,защото бързо се уморява от сученето.Надявам се бързо да наваксаме,но като гледам каката( на 5г и 9м е едва 14кг)няма да е скоро.Важното е да са ни живи и здрави бебоците и много да ни радват!

Общи условия

Активация на акаунт