ОКТОМВРИЙКИ - Тема 18

  • 31 444
  • 748
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 190
Честити момченца на Тони и на Кати! Здрави и щастливи да растат!
Вампириана, благодаря /за пожеланието за късмет/ ще ни е нужен, но и всичко си идва на място си Flutter Дано спазваме реда Wink и аз честичко поглеждах в темата на септемврийките, макар, че съм на края, дето се вика почти ноемврийка. Стискайте кълки и спокойно!
Каталония, да ни е честит 9тия месец и да си изкараме поне две седмици още в него!
Днес с майка ми направихме един хубав пазар, имах нужда и съм много доволна, макар и много уморена Blush Вземе дрешки, хавлийка, одеалце, чувалче - сладурски и икейски Wink и дори дъска за гладене. Вече нямам оправдание, почвам с подреждането на шкафа за бебо!
Хубава вечер на всички!

# 76
  • Мнения: 169
Слънчице, да ни е честит  Hug Още две седмици добре ми звучат, но повече от две седмици не ми се иска, че вече всичко ме боли Laughing . А ребрата ми имам чувството, че са натъртени така да ме болят и се чуват някакви пукащи звуци  Shocked  Mr. Green Ох, още малко...

# 77
  • София
  • Мнения: 297
Честито на Тони и Кати, бързо да се възстановявате и да разкажете Simple Smile   bouquet  bouquet  bouquet

И аз да споделя - днес бях на тонове и както до събота бяха идеални, днес имах много контракции до 100, но не усещах болка. Док ме прие, каза, че е нормално вече за 9тия месец, щом и съвпадат с моментите, когато тоновете на бебето достигат 180, т.е. от активността се предизвикват и контракции, които аз усещам като напрежение в гърба отзад на нивото на кръста. За мое успокоение ще пия Диаспорал по 1 вече до следващите тонове, за да се успокои матката. Иначе последната инжекция Б12 и таблетка Сорбифер са в неделя, една седмица след това - изследвания, 3 дни преди секциото - витамин К и инжекции за белите дробове. Попитах дали не е ранна датата, която избрахме (около седмица преди термина), но док каза, че терминът е много условен и че не е рано 40та г.с., просто се надявам да не тръгне сама преди това Simple Smile

Това е от мен Simple Smile   bouquet

# 78
  • Мнения: 258
toni_dimova, Kati_Skarlet, честито! Да са ви здрави, послушни и добрички малките юнаци!

# 79
  • Мнения: 18
Честити юнаци на Кати и Тони да са ви живи и здрави а на вас бързо възстановяване   bouquet

# 80
  • Габрово
  • Мнения: 2
Добро утро на всички! Честити бебоци на всички момичета! Много хубави емоции и прегръдки с тях!  bouquet
Портокали, и ти си се "наспала" бързо.... Grinning
Аз вчера си избрах лекар за бебка. Много съм доволна, вече приключвам с всичко и остава да чакаме появата на бебка...А, забравих- остава ми само да си комплектовам дрешки за изписването и това е!
Хубав ден момичета, и чакаме още хубави новини!  Wink

# 81
  • Мнения: 2 850
пусто безсъние, стана ми навик да не спя... А и вчера се ядосах на майката на ММ, защото нарича бебето с друго  име, не й харесва това, което съм избрала. На мен не казва, но на сима си о бяснила, че няма  да нарича  рбебе със съскащи омена, това било по-хубаво. Не се научи, че дразни!

# 82
  • Мнения: 18
Добро утро на всички! Честити бебоци на всички момичета! Много хубави емоции и прегръдки с тях!  bouquet
Портокали, и ти си се "наспала" бързо.... Grinning
Аз вчера си избрах лекар за бебка. Много съм доволна, вече приключвам с всичко и остава да чакаме появата на бебка...А, забравих- остава ми само да си комплектовам дрешки за изписването и това е!
Хубав ден момичета, и чакаме още хубави новини!  Wink

Аз въобще не съм и спала тези дни просто сън не ме лови и не спирам да мисля за предстоящата операция  newsm78

Svetlina* много кофти найстина как може да постъпва така при положение , че не и влиза в работата как ще си кръстиш детето, а и според мен не името прави човека , а човека името .

# 83
  • Мнения: 10
Светлина ....
без много нерви Simple Smile !
Стана ми адски смешна твоята история , снощи бяхме на гости и аз точно това им казвах - както и да се казва детето ( понеже няма да е на свекър ми , който е просто като болен ) той съм сигурна , че ще го нарича с неговото име. Никой не ми повярва и доста се смяха , но аз съм почти 100 % сигурна ,че така ще стане .Явно има и такива хора и съм спокойна ,че не съм само аз с този проблем , за който бях споделяла и по - рано Simple Smile !
А свекито ти как по - точно нарича бебка ( ако не е тайна ) ?

# 84
  • Мнения: 316
Честити бебоци toni_dimova и Kati_Skarlet и бързо възстановяване на вас Simple Smile  Hug

# 85
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 061
Здравейте момичета ! Благодаря за мненията ви за матрачетата ! Сега имам друго питане  Blush Вчера си говорих с приятелки и те споделиха за невероятните болки в зърната в началото на кърменето. Казаха да си взема крем още за в болницата, но не можаха да ми препоръчат някой конкретен .Вие взели ли сте си ?? И ако някоя мама вече е ползвала някакъв ,моля да сподели , Благодаря ви !!!

# 86
  • Мнения: 189
аз ползвам на Авент вече от месец и ще нося него в болницата

# 87
  • Мнения: 10
Момичета , да ви питам , случайно в последно време да ви се е позасилил секрета ...?
Вече две седмици при мен си е в доста засилена форма , но без цвят , мириз ,просто като вода ...
И друго ... болят ли ви гърдите ?

# 88
  • София
  • Мнения: 334
Dee_dee_7, вземи си ланолинов крем без отмиване. Този на Авент, за който jonka62 е писала, Лансинох, др. производители също предлагат.
babykartofka, при мен се е засилил, в рамките на обичайното е. Наскоро пусках микробиологията, която искат за раждането и си е чиста, нямам гъби, нито бактерии (не съм и имала оплаквания, де). Гърдите не ме болят чак, може би леко напрежение. Обичайни неща са Simple Smile

# 89
  • Мнения: 1 093
babykartofka, гърдите мен ме наболяват и сърбят и не се трае на моменти. А за крема ще ти трябва веднага, да. Още на втория-третия ден при мен се бяха разранили без крем. С две ръце съм и аз за ланолин, както ти препоръча и julie Това ми бе наистина спасението!

Нормално е по-засилено от обичайното овлажняване към края.

И аз се разписвам с поредната безсънна нощ. Даже към 4,30 ставах да гриза канелени курабийки в кухнята като някоя мишка, но без обезумяла от глад  Mr. Green
Поради ред признаци, познати от предната бременност прогнозирам че ми остават не повече от две седмици до раждане. Да видим и след няколко дни прегледа какво ще покаже  Wink

Общи условия

Активация на акаунт