90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 236

  • 27 534
  • 730
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 1 314
Тя си ги е писала
Пържено, различни обяд и вечеря
'Бая похапнах'
Зеле с тиква
И т.н.  Peace

# 676
  • Мнения: 471
пиша всичко и се старая
Дано потръгне повечко надолу
пр вчера въглехидратен
з-ябълка и кафе
о-постно зеле на фурна+ 2 филийки вита с 6 зърна
в-1 филия вита с 6 зърна с домашно сладко,1 десерт маркиза+лентичка шоколад
Прегрешила ли съм

# 677
  • Мнения: 1 069
Тя си ги е писала
Пържено, различни обяд и вечеря
'Бая похапнах'
Зеле с тиква
И т.н.  Peace


Ясно. Нямах време да погледна публикациите, а по никове не помня още всички. Peace

# 678
  • Мнения: 4
Добър ден,
Аз съм съвсем нова, ще правя за първи път 90 ДД. Доста четох, не знам дали с всичко съм наясно. Ще "крада" в началото от вас,че да не стане объркване. Имам да свалям доста и се надявам с вашата подкрепа да успея да се справя. Килограми 70, ръст 160.
Работата ми е доста натоварена, работя с много хора на едно място, всеки ден има по някой с почерпки и това ще е най-трудната част, а и кутийки ще разнасям.
Имам един въпрос, разбрах,че при месо и картофи не може да се яде само картофите,че поемали от месото. А може ли само месото от ядене с картофи или не.
За моят първи ден
з- тиква печена без захар + чисто кафе  и то без захар.
о- печено пилешко месо и малко печен патладжан
в- 2 кюфтета и някаква салата
 С водата съм скарана по принцип и там ще има драма, с която се надявам да се справя.
Хубав ден.

# 679
  • Русе
  • Мнения: 4 776
Добър ден от мен,
След като изчезнах за последните дни, се връщам отново.
Не съм се отказала от диетата, просто не можех да пиша.
На 47-ми ден съм -5,5, като последните 10 дни задържам около едни и същи килограми...
Днес - бобови
з - 1 банан + кафе
о - картофена крем супа
в - ориз със зеленчуци
Спорна седмица на всички!

# 680
  • Мнения: 1 069
Ана Олсън добре дошла в нашите редици. И много постоянство и воля ти пожелавам. Минусите ще дойдат, стига да си стриктна, и да не се отказваш.
Не може да се яде нищо от смесено готвено-  ни картофите за които питаш ни месото. И се яде и се готви разделно!
И съвет от мен, за по-хубави резултати спазвай си правилото за еднакви обяд и вечер, разлика само в количеството.

# 681
  • Мнения: 8
Здравейте и от мен ! За 20 дена съм тръвдо  - 5 кг.
Днес варива :
з. грозде
о. картофена салата без лук ( на работа съм  Laughing)
в. картофена салата с лук   Wink
Приятен ден на всички мацки от мен!!!!

П.С. Грешка ли е овкусяването , умерено - оцет , малко олио и калиева сол  newsm78

# 682
  • Мнения: 1 069
Не е грешка, щом е в умерени количества. Олиото трябва да е една чаена лъжичка, оцет може, сол колкото се може по-малко. Но аз например не мога да се откажа тотално от солта.

# 683
  • в окото на щастието !
  • Мнения: 736
И Бобито тук .Добър ден   bouquet Закусвах банан, обядвах  4 кюфтенца с настъгран морков и доматена салата, обаче свършиха и за вечеря ще имам от моя си омлет - 2 яйца с много чушка .
Добре дошли на новите . Ще ги сборим килцата , само търпение и стриктност , това е цаката Grinning

# 684
  • Мнения: 3
привет!   bouquet  bouquet
Сега се върнах от работните семинари в Гърция. Там обърках диетата - обедите и вечерите бяха тотална каша, а нямах възможност да излизам да ям навън или да си купя нещо, защото цялата работа беше буквално от сутрин до вечер. В крайна сметка изкарах 3 дни предимно на белтъци. Стори ми се по-добре, отколкото да ям плуващите в мазнина и пресолени картофени неща. Та карах предимно на октоподи, салата и сирене. На всичкото отгоре ми дойде и въобще... съвсем се депресирах, защото по това време започвам да задържам вода и винаги кантара показва с 1-2 килограма отгоре. Сега с треперещо сърце се премерих (яла!.. някакво малоумно самонаказателно действие е това) и резултатът е -300 гр Мислех че ще е мин. +5Rolling Eyes Rolling Eyes
отдъхнах си, излях си мъката... и утре продължавам с варива.

# 685
  • Мнения: 15 101
Здравейте!
И аз да се запиша тук. Правя вече трето завъртане, но последната почивка се поувлякох и сега имам да свалям 4-5 кг. И да не ги сваля, не е голяма драма, но поне да не качавам повече. Днес ми е пети ден.
З - банан;
О - кисело мляко и малко кашкавал с краставица.
В - някакво месо.
В белтъчен ден рядко спазвам правилото за еднаквите обяд и вечеря, но ефект винаги е имало, така че този път май ще си карам по този начин.

# 686
  • Мнения: 8
Не е грешка, щом е в умерени количества. Олиото трябва да е една чаена лъжичка, оцет може, сол колкото се може по-малко. Но аз например не мога да се откажа тотално от солта.

Благодаря за отговора ! И аз не мога без сол  Confused

# 687
  • Мнения: 0
Ето ме и меен. Днес имам по-добри новини, кантарът отчете цели 800гр по-малко!  Mr. Green
Вече бях започнала да се изнервям. Blush
Днес млечен:
з: ябълка
о: свинско с гъби и салата от краставици
в:мисля да си направя една салата от печени чушки със сирене(или извара) и кисело мляко, чесънче и много магданоз - за мое съжаление всичкото свинско беше ометено от домочадието. Laughing
Лек ден, дами! Hug

# 688
  • Мнения: 69
Аз днес май съгреших с обяда,понеже хапвай на вън-ориз с гъби,грах,царевица и моркови,че и в не малко количество. Режимно ли е?  Embarassed За вечеря мисля малко картофена салатка.

# 689
  • Мнения: 492
Аз днес май съгреших с обяда,понеже хапвай на вън-ориз с гъби,грах,царевица и моркови,че и в не малко количество. Режимно ли е?  Embarassed За вечеря мисля малко картофена салатка.
За бобови и варива си е Ок обяда  Peace За количеството ти си знаеш  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт