90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 236

  • 27 502
  • 730
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 314
 Grinning Василеваааааа, не и се сърди на жената  Hug тоя хляб е толкова вкусен и неприлично малък, че аз дето не ям хляб си го ометох за 2 дена... Ама много скъп бе  : за да не се изкушавам ще ги редувам със зърната
На мен ми е стдено, подуто..килограмите не ги знам, менюто за днес също..толкоз ме мързи,че май ще ми е воден  Crazy
Бе Нана какво направи, къде изчезна

# 721
  • София
  • Мнения: 12 554
Работи, Нана, какво да прави. Строя капитализЪма  Mr. Green

Тук съм, чета ви. Нося си кутийките за обяд и вечеря, разправям се със зъболекари, че бабешките ми зъби пак ми погаждат номера и така.

# 722
  • гр.София
  • Мнения: 2 761
Здравейте и от мен  Hug
днес бобов  Mr. Green
з-грозде
о-пълнени чушки с боб и ориз(такова нещо готвя за първи път, дано ми хареса  Mr. Green)
в- същото на 1/2
тъкмо четях и си мислех и аз като Инка , че Нана я няма и тя вече е на линия  Wink

# 723
  • Мнения: 2
привет на всички фиданки и сладуранки Simple Smileне съм писала от близо месец и половина,че нещо съм все на път.на новите фиданки успех и много минуси.моя отчет за горе долу 90 дни е - 6 кг. при желани 5.стартирах около 65,66 кг,сега 59.започнах по рано почивката,преценяйки,че не искам да свалям повече.за сега всичко върви перфектно,свалям и качвам едни 200,300 грама,което е в рамките на нормалното,надявам се и така да продължи.хубав и усмихнат ден на всички. Grinning

# 724
  • Мнения: 252
Здравейте! Влизам да се похваля колко мил е новия ми кантар. За първата четворка имам -1,8 кг. Simple Smile Пожелавам на себе си и на всички тука още много минуси! Wink

# 725
  • Русе
  • Мнения: 4 775
Здравейте и от мен,
След вчерашния бобов - съм на 0. Днес ВГХ
з - банан + кафе
о - пълнозърнести соленки
в - нещо сладичко, още не знам какво...
Лек и приятен ден на всички!

# 726
# 727
  • Мнения: 5 364
Въпрос  и мнение на ЦЕЦ. "Къде се загуби?!Тъкмо щях да питам някой дали си се вясвала  Laughing Ама много малко хапваш, струва ми се,че от това задържаш"  Thinking

Здрасти, ЦЕЦ! Тази седмица "отпуснах малко колана". Позволих си повечко белтъчини. Дори за един ден изядох 5  бъркани яйца! Бях им забравила вкуса /4 месеца изобщо не бях близвала от тях/. Другото, което направих е, че вече 2 плодови са с по-големи интервали- 5-6 дни, а не 4, както до сега. Понамалих сиренето, което  е истинско овче / мнооооого калорично/ и включих повече пиле и кайма. Страх ме беше, че ще кача, ама слава Богу, няма  +.
Чао! До утре!!!

# 728
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 798
Хумусът във въглехидратен ден ли се консумира?

# 729
  • Мнения: 5 364
Изобщо не знам що е това ХУМУС като храна. От какво се прави? Вкусен ли е?
Иначе знам, че хумус  е съставна част на почвата.

# 730
  • Мнения: 1 517
Заповядайте в новата тема момичета.
хумусът май е за въглехидратен ден

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт