90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 236

  • 27 535
  • 730
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 256
Много ви благодаря! Много ми помагате, а аз определено имам нужда. Забравих да дам отчет: днес ми е ден № 9 и до тук съм - 5,4 кг. Предполагам, че утре ще съм на +, ама нищо - знам, че е временно  Crazy
Хубава вечер на всички!

 Shocked За мен това е изумително! Аз съм така на ден 56. Поздравления за огромния минус!

# 706
  • Мнения: 292
 Здравейте.
 Днес бях на:
з-грозде
о-наденица,св.пържолка,мезенца,домати и краставица
в-дребни сладки

 Утре съм на въглехидрати.Нали си стигнах пак теглото,а днес бях на изписването на прекрасната малка Джулия(бебенцето на една колежка) и деня стана почивно смесен.
 Лек ден.

# 707
  • Мнения: 1 355
Shocked За мен това е изумително! Аз съм така на ден 56. Поздравления за огромния минус!
О, радвам се! Явно е много добър резултат. Обаче аз започнах диетата с излишни 28-29 кг. /спрямо идеалното за мен тегло/. Предполагам, че за това свалям повечко. Ха дано така да продължавам и занапред  newsm10

# 708
  • Мнения: 5 375
Аз пак съм тук! Нямаше ме само 3  дни и не мога да ви изчета!
Добре дошли на новите! Успех!
Аз-старото куче, вече сам на 35-ти ден от почивката. Не свалям, НО ЗАДЪРЖАМ.  Не  е малко.
 Днес-плодов  с грозде и ябълки. Утре за обяд-пълнена чушка с оризец и зеленчуци, а вечерта най-вероятно млечни.Лека нощ!

# 709
  • Мнения: 256
Shocked За мен това е изумително! Аз съм така на ден 56. Поздравления за огромния минус!
О, радвам се! Явно е много добър резултат. Обаче аз започнах диетата с излишни 28-29 кг. /спрямо идеалното за мен тегло/. Предполагам, че за това свалям повечко. Ха дано така да продължавам и занапред  newsm10

По кои критерии за идеално тегло, височината минус 110 ли?

# 710
  • Мнения: 1 355
По кои критерии за идеално тегло, височината минус 110 ли?
Не, по моя критерий - височината минус 100  Crazy Била съм с манекенски мерки /преди мноооого години/ и сега като си гледам снимките се оприличавам като леко хърбавичка  Joy
Разбира се в никакъв случай не държа непременно да се сдобия с идеалното тегло, но поне да се доближа до него  Crazy

# 711
  • При елфите ...
  • Мнения: 2 044
Здравейте! Днес започнах второто кръгче. Малко ми е трудно в началото, но ще го преодолея. Най-ми липсва сладичкото.  Wink След 1-те 90 дни отслабнах видимо, не съм се теглила нарочно, за да не се тормозя, ако не свалям... и сега няма да се претегля пак. Така или иначе ще разбера по дрехите си.  newsm10

# 712
  • Мнения: 1 777
Привет момичета!

Днес съм на въглехидрати.
Закуска - папая
Обяд - салата с една филия хляб
Вечерята ще е същата като обяда.

# 713
  • Калифорния, САЩ
  • Мнения: 5 749
  И аз да си напиша менюто за днес:
З: лъжичка сусам /нали съм кърмачка/, 1 банан
О: арабска питка с лютеница + голяма порция салата зеле и моркови
В: 1 шоколадова вафла "Мура" /от Бг. са ми/ и 4 бисквитки пълнозърнести "Белвита" /общо са 50 грама/

   Изключително съм доволна от резултата до сега - днес ми е 27 ден, имам -5,200кг. и достигнах килограмите си от преди да забременея. Искам още 5-6 кг. и смятам, че ще се чувствам добре /такива кг. съм била в тийнейджърските си години, а може би и преди тях/. Ще си изкарам режима до края, после и почивката, чувствам се чудесно, и най-важното - не съм гладна. Воден няма да правя, не искам дечко да дърпа и да се ядосва, че "макото" му не стига  Heart Eyes.
  Забравих да кажа, че винаги след сладка вечеря имам добър - , а след белтъци - добър + .
  Радвам се, че ви "срещнах" и съм с вас. Много минусчета, момичета!  Hug

# 714
  • София
  • Мнения: 30
Добро утро!
Не можах да изкарам вчера водния и направих още един плодов. Днес кантара е на 0.
Днес белтъци:
з. банан  и кафе
о. кашкавал и ф.пълноз.хляб / ще съм навън и това ми е лесно да нося/
в. пилешка пържола и салата
Успешен ден!

# 715
  • Мнения: 292
 Добро утро.
 Днес кантарът е +1кг,но ще се махне бързо и то с лихвите,защото следват въглехидратен и плодов Wink
 
Скрит текст:
Свекърва ми гледа малкия вчера и днес както обичновено хлябът ми го няма CloseТъкмо си бях взела вита с лимец....незнам как човек изяжда цял хляб+още толкова неща за половин ден ConfusedОх,не ми пречи,че го е изяла,а че се събуждам сутринта във въглехидратен ден с идеята да си хапна постно зеле с Вита за обяд,а то...няма.Е,оплаках се.
  Лек ден.

# 716
  • Мнения: 1 069
Добро утро и от мен. Не ми е много добро де, цяла нощ кучето ме държа будна (преди две седмици роди) и какво й стана искаше постоянно да я пускам при бебетата, а не трябва, защото г кърми постоянно и получи гърч...После я разхождах в 4 сутринта. Днес трябваше да стана в 7 и не успях.

Както и да е...Сега трябва да си кажа какви ги сътворих снощи. Мислех да не го правя, но не ми стига, че сама се мразя, искам да ми се накарате и вие. Прецаках си плодовия ден като се наядох с някакви боклуци, няма да ги казвам изобщо. До 7 часа си бях плътно на деня, върнаха се роднини от чужбина, сложи се една маса, и аз просто реших, че ще ям. Много съм разочарована от себе си, ама много! Първата врътка не съм прегрешавала, издържах какви ли не рожденни дни и софри докато съм на плодове да речен, и не се поддадох. Не го правете ужасно тъпо е. И точно аз дето все мрънкам, че не трябва и малко да се прегрешава, да го направя. ooooh!

На кантара няма плюс няма и минус, на 0 съм но пък аз знам, че това освинване ще ми донесе един чудесен застой за който ще има да рева тук.


Днес белтъчини:
закуска: праскова
о и в още не знам, ще съм навън за обяд, и предполагам, че ще е някоя салата със сирена или риба.

Успешен режимен ден, момичета

# 717
  • Мнения: 0
Скрит текст:
Свекърва ми гледа малкия вчера и днес както обичновено хлябът ми го няма CloseТъкмо си бях взела вита с лимец....незнам как човек изяжда цял хляб+още толкова неща за половин ден ConfusedОх,не ми пречи,че го е изяла,а че се събуждам сутринта във въглехидратен ден с идеята да си хапна постно зеле с Вита за обяд,а то...няма.Е,оплаках се.
  Лек ден.
Тууу чак аз се ядосах да ти кажа!  Close
Много ви благодаря! Много ми помагате, а аз определено имам нужда. Забравих да дам отчет: днес ми е ден № 9 и до тук съм - 5,4 кг. Предполагам, че утре ще съм на +, ама нищо - знам, че е временно  Crazy
Хубава вечер на всички!

 Shocked За мен това е изумително! Аз съм така на ден 56. Поздравления за огромния минус!

Аз на 9-я ден от диетата бях - 6 кг.  Laughing Не е изумително за мен, изумителни  са килограмите с които почнах  Laughing Много зависи с какви килограми стартираш.Първия месец свалих най-много,после си влязоха в релси нещата  Simple Smile
Аз пак съм тук! Нямаше ме само 3  дни и не мога да ви изчета!
Добре дошли на новите! Успех!
Аз-старото куче, вече сам на 35-ти ден от почивката. Не свалям, НО ЗАДЪРЖАМ.  Не  е малко.
 Днес-плодов  с грозде и ябълки. Утре за обяд-пълнена чушка с оризец и зеленчуци, а вечерта най-вероятно млечни.Лека нощ!
Къде се загуби?!Тъкмо щях да питам някой дали си се вясвала  Laughing Ама много малко хапваш, струва ми се,че от това задържаш  Thinking
 Аз си изчистих плюса от 1 кг. от въглехидратния ден със един плодов и днес продължавам по план с моите "свободни съчинения"  Whistling Mr. Green
З: ябълка
О: кюфте,кебапче и зелева салата
В: плодове (грозде,банан..)

Сега утивам да тичам по задачи! Лек и усмихнат ден на всички   bouquet

# 718
  • Мнения: 5 435
Добро утро,

От днес започвам ново четвърто /май, може и да е пето,трябва да си погледна тефтера в къщи/ завъртане. Отпуснах се два дни и резултатът е +1кг.
Закуска: банан, обяд: парче кашкавал и краставица, вечеря: омлет със салата.
В обедната почивка ще отида да си купя кутия за храна, за да мога да си нося на работа. Ще видим този път колко ще успея да сваля, напоследък се излагам с пиенето на вода, но ще компенсирам с чай. Peace
Хубав ден на всички!   bouquet

# 719
  • Мнения: 69
Здравейте Simple Smile Кантара днес не ми даде -...надявам се днес след въглехидратния и последвалия го плодов да се отчете както трябва Simple Smile
за днес:
з-банан
о-навън ще съм,може би закуска някаква или солети
в-парче торта

Хубав ден на всички Simple Smile

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт