Re: ~*~ Lale Devri-Сезони на любовта Тема 3 ~*~

  • 97 920
  • 736
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 315
И накрая да кажа две думи за Игбал!!!
на мен тази образ ми носеше положителни емоции, комична "фигура",разтоварващ персонаж,но този път я показаха прекалено "плоскомозъчна"и злобна!!!И тя като Чанар и Топрак сякаш забрави каква " жълта стоножка"е Йешим/а тя самата я кръсти така/ и започна да се хваща на нейните миловидни погледи и подмятания!!!!Тя без да иска помогна много на Йешим в изпълнението на пъкления план!!!

# 181
  • Мнения: 315
Димето ,страхотни са твоите коментари  Simple Smile Искам да изчистиш само една малка грешка - пише се ИстаНбул!  С обич!
Извинявам се много , но този пост е абсолютно неуместен или най - малкото е за "лични"!!
Недопустими забележки!Много некоректно!!!! Naughty Naughty Naughty

# 182
  • Мнения: 885
Здравейте,момичета! Hug Hug Hug

Кафе..... newsm78 newsm78 newsm78



Меги
Скрит текст:
Снощи изгледах 123 епизод.Накратко - вече казах,че Топрак е с амнезия -не помни нищо,което се е случвало през последните две години.Зююмруд е в инвалидна количка,след като оцеля при прострелването й от Неджиб.Но май не знае със сигурност кой е стрелял - Чънар или Неджиб.Намери обаче пистолета и сега ги заплашва,че един от двамата ще гние в затвора.Останах  с впечатление,че тя мисли,че Чънар е стрелял.Той пък има проблеми във новата си фирма-вероятно е заплашваан от фалит.Взеха им къщата,в която живееха в края на третия сезон,т.е.след като се ожениха с Топрак за втори път.Момчето е под голямо напрежение-проблеми в бизнеса,любимата му не го познава,отнася се към него като към непознат.топрак си взе детето и заедно с лелята Султан отиде да живее в Ургюл.Там обаче я чакаха само тъжни спомени-разбра,че там няма да е щастлива.Чънар с много любов и болка я намери там и й каза,че ще я чака докато е жив,че Каан е тяхното дете,че другите деца тъгуват за нея,но той е безсилен да промени нещата,ще стои настрана,няма да я тревожи,но ще се грижи мълчаливо за тях.В Ургюл Топрак се срещна с нейна дружка,която малко повдигна завеската на спомените й.В Истамбил Зюмруд не мирясва,продълава да гради планове за отмъщение.След конфискацията на къщата на Чънар,тя прибира децата във вилата,прибира там и Неджиб.Междувременно се среща с лекаря на Топрак и разбира за амнезията й.Тя продължава , подобно на Йешим , да смята,че за всичко,което я сполетя виновна е Топрак Crossing ArmsИ поставя условие на Чънар - ти забравяш за Топрак,аз ти връщам всичко - холдинга,децата и забравяме за всичко,което се е случило досега.Керем обаче не приема присъствието на Неджиб до майка му,разбира,че тя крои нови планове за мъст и тогава я кара да избере - или забравяш за Илгаз или забравяш,че имаш син.И я напуска.Той обаче не е престанал да обича Азра,която изостави и се среща с нея.Тя също го обича и след лека разправия се сдобряват.Азра му разказва за тъмните дела на майка му.Керем решава да разрови около начина,по който Зюмруд е придобила акциите на Илгаз и разбира,ровейки в документите на холдинга доста истини за похватигте на Зюмруд.Решава,че трябва да спре майка си и да върне на Чънар полагаемото му се.Зюмруд е вбесена от това,но няма какво да направи - засега.
Лелята Султан разбира,за условието на Зюмруд и затова,че Чънар се е отказал от всичко и е избрал да остане до Топрак.Става и малко чоглаво и вече не е толкова войнствена срещу Чънар.Разказва за това и на Топрак.
Така-а-а-а - след доста мислене Топрак се връща в ИстаНбул и намира Чънар във вилата.Малката Лале я посреща с прегръдки и целувки-мамо,мамо - Чънар цъфти с усмивка.Топрак обаче Топрак му казва,че тя се е върнала само заради децата.Той си остава за нея непознат,нека не се надява за повече.Тогава Чънар от своя страна поставя условие на Зюмруд- децата остават при нея,но тук ще живее и Топрак. това имах на ум - нали Чънар накара и Лале да заживее с Игбал във вилата и последваха онези гадни събитияИ заживяват всички във вилата.Султан остава също там,за да предпазва Топрак от Зюмруд.Зюзи започва да манипулира Топрак с мили думи - колко била добра и бла-бла.Топрак не помни нищо от това,което е направила Зюзи с Йешим,Султан и Мюрвет/прислужничката на Игбал/ обаче внимателно лека-полека й раазказват за миналите събития.Чънар работи денонощно във фирмата си.Спомня си за всички мили моменти с Топрак.Вечер дори спи пред врата на спалнята й.Много е тъжен,но се опитва да е търпелив.Топрак посещава лекаря си редовно и му казва,че когато гледа Чънар вижда и усеща само едно - любов.Лекарят й рови в интернет за инфолмация за тях двамата,научава за тяхната история.Не знам обаче намеренията му и дали нещо от тяхната история не е свързано с неговота детство newsm78 Топрак лека-полека започва да се интересува от Чънар,чака го вечер,сутрин го посреща,,но все още е несигурна.
Чънар май има приятел-възрастен рибар,на когото разказва за случващото му се.
Серията завърши с това,как Топрак излезе и отиде при Чънар в кафенето на брега,а той сияеше  от кеф.

# 183
  • Мнения: 1 872
Моля те дай линк към последния сезон и аз искам да го гледам макар и на турски... Hug

# 184
  • Мнения: 885
Кадри от 123 серия







# 185
  • Мнения: 14 571
Извинявам се за  недопустимата ми забележка! Интересно,че Димето,която има най-големи заслуги в темата,ми отговори най-спокойно и човешки!И всичко щеше да отшуми. (Аз не зная как се влиза в "лични". Вие,които ме критикувате,защо не го направихте,а я оставихте да си греши? По-добри приятели ли сте?). Повече няма да ви притеснявам. Бъдете здрави и живи!  Stop

# 186
  • Мнения: 885





Това е лекаря на Топрак


Синът и снахата на Султан.Синът й е срещу нейното желание да раздели Топрак и Чънар




Керем поставя Зюмруд на тясно в холдинга пред целият управителен съвет
















Последна редакция: нд, 03 ное 2013, 11:09 от Dimeto_M

# 187
  • Мнения: 885
Моля те дай линк към последния сезон и аз искам да го гледам макар и на турски... Hug
Заповядай,мила! Hug
Тук гледам онлайн

http://www.fox.com.tr/canli-yayin

А тук можеш да изгледаш излъчените нови серии от 4-я сезон и да следиш фрагманите! Peace
http://www.fox.com.tr/Lale-Devri/izle

# 188
  • Мнения: 1
Кое е това момченце на 108 епизод от 4-тия сезон?  newsm78

# 189
  • Пловдив
  • Мнения: 1 574
Топрак е много стилна в тази рокля на снимките тук. Най-после са започнали да я обличат нормално.
Чънар явно наистина много силно я обича, много ме радва, че след толкова време и перипетии тя означава все още толкова много за него. Макар и във филм само... че напоследък даже и филмите забравиха какво е истинската любов...

# 190
  • Мнения: 315
Здравейте,момичета! Hug Hug Hug

Кафе..... newsm78 newsm78 newsm78



Меги
Скрит текст:
Снощи изгледах 123 епизод.Накратко - вече казах,че Топрак е с амнезия -не помни нищо,което се е случвало през последните две години.Зююмруд е в инвалидна количка,след като оцеля при прострелването й от Неджиб.Но май не знае със сигурност кой е стрелял - Чънар или Неджиб.Намери обаче пистолета и сега ги заплашва,че един от двамата ще гние в затвора.Останах  с впечатление,че тя мисли,че Чънар е стрелял.Той пък има проблеми във новата си фирма-вероятно е заплашваан от фалит.Взеха им къщата,в която живееха в края на третия сезон,т.е.след като се ожениха с Топрак за втори път.Момчето е под голямо напрежение-проблеми в бизнеса,любимата му не го познава,отнася се към него като към непознат.топрак си взе детето и заедно с лелята Султан отиде да живее в Ургюл.Там обаче я чакаха само тъжни спомени-разбра,че там няма да е щастлива.Чънар с много любов и болка я намери там и й каза,че ще я чака докато е жив,че Каан е тяхното дете,че другите деца тъгуват за нея,но той е безсилен да промени нещата,ще стои настрана,няма да я тревожи,но ще се грижи мълчаливо за тях.В Ургюл Топрак се срещна с нейна дружка,която малко повдигна завеската на спомените й.В Истамбил Зюмруд не мирясва,продълава да гради планове за отмъщение.След конфискацията на къщата на Чънар,тя прибира децата във вилата,прибира там и Неджиб.Междувременно се среща с лекаря на Топрак и разбира за амнезията й.Тя продължава , подобно на Йешим , да смята,че за всичко,което я сполетя виновна е Топрак Crossing ArmsИ поставя условие на Чънар - ти забравяш за Топрак,аз ти връщам всичко - холдинга,децата и забравяме за всичко,което се е случило досега.Керем обаче не приема присъствието на Неджиб до майка му,разбира,че тя крои нови планове за мъст и тогава я кара да избере - или забравяш за Илгаз или забравяш,че имаш син.И я напуска.Той обаче не е престанал да обича Азра,която изостави и се среща с нея.Тя също го обича и след лека разправия се сдобряват.Азра му разказва за тъмните дела на майка му.Керем решава да разрови около начина,по който Зюмруд е придобила акциите на Илгаз и разбира,ровейки в документите на холдинга доста истини за похватигте на Зюмруд.Решава,че трябва да спре майка си и да върне на Чънар полагаемото му се.Зюмруд е вбесена от това,но няма какво да направи - засега.
Лелята Султан разбира,за условието на Зюмруд и затова,че Чънар се е отказал от всичко и е избрал да остане до Топрак.Става и малко чоглаво и вече не е толкова войнствена срещу Чънар.Разказва за това и на Топрак.
Така-а-а-а - след доста мислене Топрак се връща в ИстаНбул и намира Чънар във вилата.Малката Лале я посреща с прегръдки и целувки-мамо,мамо - Чънар цъфти с усмивка.Топрак обаче Топрак му казва,че тя се е върнала само заради децата.Той си остава за нея непознат,нека не се надява за повече.Тогава Чънар от своя страна поставя условие на Зюмруд- децата остават при нея,но тук ще живее и Топрак. това имах на ум - нали Чънар накара и Лале да заживее с Игбал във вилата и последваха онези гадни събитияИ заживяват всички във вилата.Султан остава също там,за да предпазва Топрак от Зюмруд.Зюзи започва да манипулира Топрак с мили думи - колко била добра и бла-бла.Топрак не помни нищо от това,което е направила Зюзи с Йешим,Султан и Мюрвет/прислужничката на Игбал/ обаче внимателно лека-полека й раазказват за миналите събития.Чънар работи денонощно във фирмата си.Спомня си за всички мили моменти с Топрак.Вечер дори спи пред врата на спалнята й.Много е тъжен,но се опитва да е търпелив.Топрак посещава лекаря си редовно и му казва,че когато гледа Чънар вижда и усеща само едно - любов.Лекарят й рови в интернет за инфолмация за тях двамата,научава за тяхната история.Не знам обаче намеренията му и дали нещо от тяхната история не е свързано с неговота детство newsm78 Топрак лека-полека започва да се интересува от Чънар,чака го вечер,сутрин го посреща,,но все още е несигурна.
Чънар май има приятел-възрастен рибар,на когото разказва за случващото му се.
Серията завърши с това,как Топрак излезе и отиде при Чънар в кафенето на брега,а той сияеше  от кеф.
Диме, много благодаря за усилията! smile3525 smile3525
Явно Топрак ще преоткрие отново Чанар , като се влюби в него за втори път!
Това ,че са под един покрив със Зюзи ,означава ,че ще имат проблеми,сигурна съм!
Казваш ,че Топрак започва да обръща внимание на чанар, но е още много рано , минали са едва няколко епизода ,какво ще измислят още .... newsm78 newsm78 newsm78 newsm78ще видим!!!

# 191
  • Мнения: 315

Този е от "Огледален свят"!
Много е готин!
Дали няма да се влюби в Топрак и да лази по този начин по нервите на Чани!Въпреки ,че подобна ситуация имаше вече с Ахмед , и може би сега сценаристите са измислили нещо ново!!Ами като се замисля ,то и при Ахмед имаше някаква история от миналото! newsm78 newsm78 newsm78 newsm78
Ееееее дано да не се повтарят и да измислят нещо ново!!!!

Последна редакция: нд, 03 ное 2013, 23:03 от migi_megi

# 192
  • Мнения: 315
Кое е това момченце на 108 епизод от 4-тия сезон?  newsm78
108 епизод не е от четвърти сезон , а от трети. Peace Peace Peace
Пуснах  да видя  епизода !
Това е синчето на Азра, която ще се появи след време в сериала.Доколкото разбрах от картинки и от руските субове , май бащата на това дете е Ахмед/той също още не се появил,но ще се появи съвсем скоро/!!!Ако някой е по запознат да каже по точно!!! Hug Hug Hug Hug

Последна редакция: нд, 03 ное 2013, 23:49 от migi_megi

# 193
  • Мнения: 315
Голямо мълчание ,направо не е истина! Thinking Thinking Thinking ooooh! ooooh! ooooh!

Мисля ,че през новата седмица ,а и още доста седмици напред ни предстой да гледаме Чанар и Топрак  разделени!!!Само  като си помисля ,че онази "жълта стоножка" победи и направо  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 194
  • Мнения: 885
Голямо мълчание ,направо не е истина! Thinking Thinking Thinking ooooh! ooooh! ooooh!

Мисля ,че през новата седмица ,а и още доста седмици напред ни предстой да гледаме Чанар и Топрак  разделени!!!Само  като си помисля ,че онази "жълта стоножка" победи и направо  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

И аз съм със същото настроение Mr. Green
Ама ще победи стоножката,тя Топрак голям темеруд се оказа Tired Чани да не е ясновидец та да може да й чете мислите.
А бе отвори една уста момиче - говори,за това ти я е дал бог,не само да я свиваш и чупиш
Меги Hug те сценаристите на сериала не блестят с много интригуващи идеи,та нищо чудно да направят де жа вю с този доктор Tired
Другото,което очаквам е да вдигнат на крака Зюзи,че там доФторите са магЕсници направо - умрял да си - ставаш ,само малко в кома ще полежиш,а после направо си припкаш Joy
Забравих да ви кажа,,че Топрак не помни в новият сезон и това как и защо е загинала Йешим и започва да пита и разпитва.Тук може да заформят някакво чуувство на разкаяние и вина у нея,та скоро да не видим Чани щастливо усмихнат.Доста ще й гледам тъжно-мрачната физиономия на Топрак и в  новия сезон! Crossing Arms
Няма радост ooooh!,няма гуши-муши
Ако искате може да слагам в спойлер новите фрагмани,ама преводите им са на руски - както кажете! Peace

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт